Co ugotować smaczne mielonego

Co ugotować smaczne mielonego

Zapytany Daria Fedosov (St. Petersburg)

Co można zrobić z ziemi bardzo smaczne i niezwykłe! Doradzić?

Odpowiedzi od doświadczonych Co można gotować pyszne mielone

Yablonich (Moskwa)

wywary gryka, podsmażyć mielone cebula i dodać do kaszy gryczanej jest bardzo smaczne!

jeszcze wziąć wynik farsz jajko, posiekaną tam, chasnok, zalenivsheesya trochę mąki i majonez, należy uzyskać jak naleśniki, rozprowadzić łyżką na rozgrzany olej.

farsherovannie bułeczki! bajgle vimachivayut w mleku, w dirdachku możemy wcisnąć farszu w cieście i smażyć

wiewiórka (Iwanowo)

Więc ja też myślałem że w pierwszym chciał zrobić moussaka, i to tutaj przyszedłem z klopsikami:

puree ziemniaczane, mielone i ser

Wykonane mięso mielone, jak hamburgery, ślepe koła, a następnie wykonane małe warstwy tam ziemniaczane włożyć trochę startego sera na siebie, a te obmatat farszu, wstawić do piekarnika, gdy rumiane ziemniaki na wierzchu i posypać serem wciąż silnej, bardzo smaczne to! Podawać z sałatką! Mniam mniam!

Anatolij Duzenko (St. Petersburg)

Wiele. Pierogi ostre. W wołowiny, dodać cebulę, czosnek, czarny pieprz i zawinąć naleśnik testowy. następnie w osolonej wrzącej wody, aż wydechu.

Podawać z cebulką i marchewką. Skropić te pierogi. Sto gramów i dobrze!

ket-ket-ket (Moskwa)

Gotować, aż połowa ziemniaków w mundurkach, cięcia popalam i ostrożnie łyżkę mieszanki pulpy z masłem i serem na wierzchu kolektora składa mielonego smażone cebuli może wciąż pragnie ser na wierzchu i do piekarnika.

Olga Koroleva (Togliatti)

Weź farszu, aby mu tort w środku umieścić obrane jajka na twardo, zawinąć w falgu i piec w piekarniku, aż gotowane. Pobierz klops. Z wypełnieniem można marzyć.

Gargantyuel i Pantagryua (Barnauł)

Przygotowanie ciasta (pierogi). Cienko rozwałkować (na pierogi). W wołowiny dodać cebulę, czosnek, trochę sera, 100g. przyprawy do smaku, sól) rozprzestrzeniania się rasatann. ciasta. Zamknij się toczyć.

Wyciąć ostrym nożem na rolkach. Rolki te mogą być zamrożone i gotować jak pierogi. I można smażyć placki jak.

Obracanie i smażyć z drugiej strony, smarujemy śmietaną, przykryć i dusić min7-10. (Albo piekarnik).

Julia Ter (Jarosław)

nadziewane cukinią

Lydia Kozłowski (Samara)

Dodaj do mięsa mielonego do smaku: rozdrobnione cebula, czosnek, sól, pieprz, świeża pościel vimeshat.vzyat opłatków, rozprzestrzenianie mielone 0,5 cm grubości, przykryć drugim arkuszu, naciśnij ręce i pozostawić na kilka minut 10-15.zatem narobiki wyciąć, kąpieli w pobity jajka z mlekiem lub majonez (jeśli sól mleko) i smażyć na średnim ogniu z jakąś dwóch storon.poluchayutsya "fałszywy"kotlety.

Podlaya Avrora (Archangielsk)

zapekanochku ziemniaków.

cienko pokroić ziemniaki, pół leżał na blasze, góry, wołowiny, pomidory mogą luchёk i majonez, następnie druga połowa ziemniaków na wierzchu sosem. jajko (surowe), majonez, przyprawy do smaku, ser melkonatёrty (lepiej jeśli będzie kruszyć się sos był gęsty i równo przelało) chesnochёk i zieleni, można dodać mleko Sos kropelka śmietaną s powinno być konsystencji śmietany. wszystkie w piecu. pyszne. Smacznego. )))

Share →