Co zrobić, aby uniknąć pod pachami pocenie

Co zrobić, aby uniknąć pod pachami pocenie

Naturalne procesy organizmu, zaprojektowany, aby nasze życie bardziej komfortowe – gdy trucizna współczesnego życia. I, być może, głównym wrogiem fizjologiczne – poci się, co jest naturalne ciało termostat. Nowoczesna kosmetologia osiągnęła sukces w walce z nieprzyjemnym zapachem i ciemnych plam na ubraniach w pachami.

I od nadpotliwości (tzw nadmierne pocenie się) może pomóc codzienne kąpiele z kory dębu wlewu nasion owsa i. Również użyteczne napary ziołowe, takie jak wlew wia. Nie jest źle wziąć glyukanat wapnia.

Ale co najważniejsze, zmniejszyć zużycie kawy, herbaty i przypraw.

Antyperspirant przyjaciel czy wróg?

Reklamy są zawsze gotowi do udzielenia odpowiedzi na pytanie: „Co zrobić, aby nie pocenie się pod pachami?”. Ale częściej w kolorowych fiolek ukryte złośliwe składniki chemiczne, które mogłyby równie dobrze być szkodliwe dla zdrowia. Dlatego wybór higieny należy podchodzić z największą powagą.

W obszarze pod pachami jest znacznie szybsze wchłanianie i szkodliwych parabenów i soli aluminium zawarte w antyperspirantów, natychmiast spożycia.

Ale na początku będziemy zrozumieć różnicę między dezodorantem antyperspirantu na. Pierwsze z nich ma do czynienia z zapachem, a drugi z pocenia. Do tej pory eksperci są skłonni wierzyć, że dezodoranty jeszcze bezpieczniejsze.

Przynajmniej nie zatyka porów i skóra może oddychać. Ponadto wraz z nadejściem antiperspirantov- związanego wzrostem raka sutka, który jest obserwowany w ostatniej dekadzie. Dlatego decydując się na bardziej efektywne antyperspirant trzeba przestrzegać kilku zasad:

– Pamiętaj, aby umyć przed snem, ignorując obietnicę ochrony przed potem przez 48 godzin;

– Nie stosować przed treningiem i innych zajęć sportowych;

– Nie używaj antyperspirantu przed wizytą w saunie, łaźni parowej, jak spacer do potu.

Naturalne zwycięstwo

Naturalne kosmetyki na półkach sklepowych pojawiły się wczoraj i więcej kobiet woli je na „naturalne” dezodoranty nie zawierają szkodliwych substancji. Jednak, bez konserwantów takie kosmetyki nie może wytrzymać próbę czasu, a masa kupujący odstrasza wysokie koszty.

Ale okazuje się wspaniałym dezodorantu można gotować w domu. Zwykły sody może rozwiązać wszystkie problemy z nieprzyjemnym zapachem. Można przygotować roztwór sody wysokości 1 łyżka na szklankę wrzątku, ale można po prostu pachy sody suchej strefy proszku.

Niestety, ta metoda utrzymania higieny osobistej, jest jednym z głównych działań wadą czasu. Soda dezodorant trwa trzy-4: 00. Ale dzięki tej małej sztuczki można dostać okazję odpocząć od parabenów i parabenzoatov przynajmniej w domu lub podczas uprawiania sportu.

Filmy o to, co zrobić z nadmiernym poceniem się (nadmierne pocenie się)!

Share →