Co zrobić, objawy

Co zrobić, objawy

Pieczenie przy oddawaniu moczu, częste parcie na mocz, aby roczne osiem milionów kobiet zasięgnąć porady lekarza. Najczęściej źródło tych zaburzeń są choroby infekcyjne dróg oddechowych. Każdy z pięciu kobiet ma, co najmniej raz w roku, do czynienia z takimi chorobami, 15% kobiet doświadcza ich puchar trzy razy w roku.

Dlaczego kobiety tak łatwo tej infekcji? I odbytnicy i pochwy są doskonałym inkubatorem dla bakterii. Stamtąd można je łatwo znaleźć drogę do cewki moczowej (zapalenie cewki moczowej) znajduje się w pobliżu. Ponieważ kobiety są stosunkowo krótkie cewki moczowej, bakterie nie jest trudno dotrzeć do pęcherza moczowego. Tak więc rozwój zapalenia pęcherza moczowego. Bakterie mogą wzrosnąć znacznie wyższe, aż do nerek.

Wtedy jest bardziej ciężkie zakażenie, zwany odmiedniczkowe zapalenie nerek.

Cewki moczowej mężczyzn dłuższe niż kobiet. Ponadto, prostata stanowi istotę działania przeciwbakteryjnego, który tworzy przeszkodę dla zakażenia. Dlatego też, infekcji dróg moczowych, nie są typowymi dla mężczyzn.

Gdy mężczyźni nie jest pieczenie przy oddawaniu moczu, to nie powinno to być żart.

Może to być oznaką choroby, przenoszone drogą płciową chlamydie lub rzeżączka. To samo wrażenie mogą wystąpić zapalenia gruczołu krokowego – tzw gruczołu krokowego.

Nagrywanie może pojawić się lub być wzmocniony pod wpływem innych czynników. Oni są drażniące produkty, takie jak kawa, herbata, alkohol, jedzenie i napoje i pikantnym kwaśnego smaku, chemikaliów zawartych w pomieszczeniach sanitarnych, a także urazów podczas stosunku płciowego.

Pieczenie w cewce moczowej może być także spowodowana zakażeniem spowodowanym przez drożdże.

Efekt terapeutyczny do łagodzenia lub eliminacji symptomów

W zależności od przyczyny, istnieje kilka podstawowe podejścia do leczenia osób cierpiących na palenia podczas oddawania moczu. Jest to konieczne w celu wyeliminowania infekcji i starają się unikać czynników drażniących. To pomoże ci się z poniższymi wskazówkami.

Przepłukać pęcherz. Przy pierwszych oznakach pieczenie w cewce moczowej, wypić dwie szklanki wody. Rozwiązanie to jest jedna łyżeczka sody oczyszczonej do stu gramów wody i wypić.

W ciągu najbliższych sześciu do ośmiu godzin, aby wypić szklankę wody co godzinę. Jeśli dzień twój stan nie ulegnie poprawie, należy porozmawiać z lekarzem.

Więc przepłukać układ moczowy i usuwa bakterie, czyniąc się trudne do oddawania moczu. Często wystarczająca bakterie wymywania do łagodzenia objawów wystąpił.

Jeśli pieczenie w cewce moczowej przechodzi przez cały dzień, należy skontaktować się z lekarzem. W tym przypadku, gdy te uczucia pojawiają się po raz pierwszy, musisz zabrać ze sobą część moczu do analizy bakteriologicznej. Lekarz będzie również chcą dokonać analizy w celu identyfikacji zakażenia wywołanego przez drożdże, lub chorób przenoszonych drogą płciową.

Mężczyźni będą rozpatrywane prostaty.

Leczenie antybiotykami w połączeniu z sody oczyszczonej i wody można zaoszczędzić od dostępnych zaburzeń. Jednakże, jeśli zakłada się, zaburzenia stałego lub charakterze, wymagają bardziej szczegółowe badania. Być może trzeba doświadczyć kultury Vat moczu po zaszczepieniu mikroby spędzić USG nerek lub sprzętu endoskopowego wprowadzić do cewki moczowej na bardziej szczegółowe badania pęcherza.

Nie jest konieczne, aby wzmocnić podrażnienie. Wiele artykułów spożywczych i napojów może być drażniący dla mochevyvodyashih ścieżkę. Powodują one powstaniu lub umocnieniu pieczenie w cewce moczowej. Takie działania mają alkohol, kawa, herbata, sok żurawinowy, czekolady, napojów gazowanych, owoce cytrusowe, pomidory, przyprawy, ocet, szparagi i cukier.

Nawet kawy usunięte z kofeiną, która może być irytujące.

Wyeliminowanie wszystkich tych pokarmów z diety, można osiągnąć redukcję spalania i innych form dyskomfortu w ciągu dziesięciu dni. Po przystanki palenie, można zacząć powoli, jeden po drugim, aby wprowadzić te same produkty w diecie, aby dowiedzieć się, które z nich powoduje pojawienie się zaburzeń mikcji. Podczas gdy to zrobić, trzeba pić dziennie przez co najmniej jeden litr wody w ciągu dnia.

Spróbuj zmniejszyć ból. Oddawanie moczu, zapalenia cewki moczowej, jak również przedostawanie się moczu pobliżu uszkodzonego obszaru skóry, powodując ból. To jest jak otwarte rany posypać solą.

Do bólu, spróbuj się wysikać w wannie pod wodą lub stojąc pod prysznicem.

Przestrzegać zasad higieny osobistej. Kobiety po wypróżnieniu, używając papieru toaletowego, należy dokonać ruchy od przodu do tyłu. Jeśli zrobisz to w przeciwnym kierunku, można dokonać infekcji z odbytu do cewki moczowej.

Zasady higieny podczas intymnej relacji. Seks może być poważnym źródłem zakażenia i podrażnienia cewki moczowej. Spróbuj na mocz po stosunku płciowym.

Po oddaniu moczu zaleca się mycia pochwy z prysznicem strony lub roztworem douche z dodatkiem łyżki sody oczyszczonej.

Uważaj drażniących. Zwróć szczególną uwagę na mydła i innych wyrobów higienicznych, które mogą powodować podrażnienia. Roztwór mydła do łazienki, dezodoranty, papier toaletowy o zapachu nia zawierają substancje chemiczne mogą podrażniać cewki moczowej i otaczającej skóry.

Uważaj na wilgoć. W okresie letnim nie powinien być długi spacer w mokrym kostiumie kąpielowym. To sprzyja rozwojowi zakażeń grzybiczych i flory bakteryjnej. Powinno być dobrze wypłukane strój kąpielowy, że nie ma chloru.

Kobiety, pożądane jest użycie oddzielnego strój kąpielowy. Po kąpieli, trzeba zmienić na suche zestawu.

Share →