Cochinenie "Nasze rodzinne wakacje"

Cochinenie «Nasze rodzinne wakacje»

Ważne jest, aby osoba, miał dom, rodzinę, ludzi, którzy czekali na niego i miłości.

Nazywam się Julia Mamaev. Jestem w 8 "B" Szkoła №6 w Kansk. Chcę wam powiedzieć o mojej rodzinie.

W mojej rodzinie sześciu osób. Żyjemy bardzo polubownie. Najstarszy w nas – to jest moja babcia. Kieruje porządek w rodzinie. Ona, jak Noe w arce, monitorów, gdzie jest nasza łódź rodziny i nie pozwala mu się utopić. Wszyscy jej miłość i szacunek.

Tato, słuchaliśmy, a my go polecam. Mama słuchała też, i miłość.

Mamy dużo zabawy z okazji świąt i uroczystości rodzinnych. Razem z siostrą organizowane koncerty. Obsługujemy wczesne dzieciństwo szkoły muzycznej, gra na różnych instrumentach, więc mamy okazję do zaprezentowania swoich talentów. Najlepszym i jednocześnie najcięższe widzów członków rodziny. W ich oczach, czytamy podziw i dumę dla swoich dzieci.

Jestem im wdzięczny za to, co we mnie zaszczepił miłość do naszej muzyki i sztuki w ogóle.

Wakacje świętujemy dużo zabawy. Dla każdego wakacje na tak wielu różnych potraw. Jest to przede wszystkim zasługa babci. Z mama my wieczory rozmowy i zabawy, a czasem nawet haftować i robić na drutach. Papież nam pomóc w pracach domowych.

Na przykład, aby dostać się do obudowy, lub pomóc naprawić samochód.

Nasza rodzina jest bardzo przyjazny, każdy docenia i szanuje siebie.

Mamaev Julia, 15 lat, Kansk, średnie №6, nauczyciel Galeeva GG

Podobne prace

Rodzina – jest najważniejszą rzeczą w życiu każdego z nas. Tutaj uczymy się żyć, budować relacje z przyjaciółmi, uwielbiam dbać o bliskich lub napisania odpowiedzi na opiekę w zamian. Wsparcie dla nas wszystkich – jest, oczywiście, rodzina. Przez cały rok w naszym kraju. zobacz więcej

Share →