Crassifolia - piękne i roślin leczniczych w Twojej okolicy

Crassifolia – piękne i roślin leczniczych w Twojej okolicy

Badan – roślina do sadzenia w kraju

Niezwykle miło, gdy piękne kwiaty. rośnie naszych domków, są także przydatne. Dziś mamy pomysł, aby opowiedzieć o tym wspaniałym zakładu jako Bergenia grubolistna, jego właściwości leczniczych i pozytywny wpływ na organizm człowieka. Ponadto, można przeczytać o coraz bergenia, jego rozprzestrzenianie się i zbierania.

Crassifolia – bardzo dobry, zimozielone roślina wieloletnia pochodzi z Syberii, osiąga wysokość 50 cm Najczęstszym Bergenia crassifolia na skalistych zboczach i skałach.. Liści roślin ciemnozielone, soczyste i duże, okrągłe, w kształcie serca.

Do jesieni liście podjąć bardziej czerwone, a czasem kolor fioletowy. Kwiaty skalnica dość wcześnie, zaledwie kilka tygodni po stopieniu śniegu. Kwitnienie melenkih zebranych w kwiatostany różowych kwiatów trwa około miesiąca.

Innym magia jest fakt, że powoli skalnica "gęsia skórka" Region, z rocznym wzrostem kłącza.

Właściwości lecznicze

Crassifolia posiada zestaw właściwości leczniczych, które stosuje się we współczesnej medycyny. Są one zdefiniowane składu chemicznego. Główną część substancji zawartych w kłącza – kwas galusowy, garbniki, kwas askorbinowy, karoten, skrobia, cukier i inne.

Leki przygotowane na podstawie crassifolia, mają wyraźny bakteriobójcze i działanie przeciwzapalne, uszczelnić, że układ naczyniowy ludzkiego ciała, zwężenie naczyń krwionośnych. Po otrzymaniu tych leków pogarszać perystaltyka jelit i wydzielanie gruczołów trawiennych.

Share →