Cud Valentine z pudełka od zapałek

Cud Valentine z pudełka od zapałek

Walentynki – święto miłości, uśmiechu i pozytywnych emocji. Aż ten dzień chciałby otrzymać prezent od bliskiej osoby!

A nawet więcej – aby zadowolić swoją ukochaną, dać coś do zapamiętania. Proponuję zrobić Walentynki z oryginalnych pudełkach z meczów z tajnych wiadomości wewnątrz.

Musisz Valentine:

– Pudełko zapałek lub szablonu ( Zapisz szablon 1. Wzór 2 );

– Gruby papier kolorowy do pudełek, papieru gratulacje;

– Nożyczki i / lub papeterii nóż;

– Ołówki;

– Do precyzyjnego tektury zginanie wzdłuż linii;

– Glina;

– Ozdoby na walentynki.

Ale po pierwsze, Ważne informacje. Jeśli zdecydujesz się zrobić walentynkę z pudełka zapałek, wklej nad nim z kolorowego papieru i udekorować jasne wstążki, sztuczne kwiaty, serca, i tym podobne. Jeśli szablon, wydrukować dysku kolor na papierze formatu A4 i wyciąć szczegóły przyszłych walentynki.

Oto dwie opcje pudełka walentynki.

Pierwszy – W normalnym pudełku od zapałek.

Drugi – W świątecznym pudełku kopercie.

Zaczyna produkować okna. Walentynki – Smaki miłości, uśmiechu i pozytywnych emocji. Aż ten dzień chciałby otrzymać prezent od bliskiej osoby! A nawet więcej – aby zadowolić swoją ukochaną, dać coś do zapamiętania.

Proponuję zrobić Walentynki z oryginalnych pudełkach z meczów z tajnych wiadomości wewnątrz.

1. Wydrukuj szablony, skrzynki Valentine na papierze formatu A4. Ramka mieć odpowiedni rozmiar, skalowane, lub zmienić. Pamiętaj, że w pudełku z grubej tektury lub ciężkiego jest potrzebny papier.

Chociaż jest możliwe drukowanie wzorów na zwykłym papierze trzymać je na kartonie i wyciąć.

2. Wytnij wzór polach wzdłuż czarnej linii. Przy użyciu linijki zgięcia części w miejscach, szare linie i magazyny przyszłe walentynki skrzynki, jak pokazano na zdjęciu.

3. Pędzel lepkie, jasnoszare obszary papieru wewnątrz skrzynki.

4. A teraz uwaga! Zakręt wszystkie strony szablon w połowie wewnątrz pudełka (z Musisz dostać podwójne ściany). A małe szczegóły, które mają być wstawione do szczeliny, które pojawiły się po dokonaniu połowę okna.

5a. Do wytwarzania tradycyjnego pudełka: wiążą się wewnątrz obudowy z papieru do skrzynki zewnętrznej (po prawej) i wzorzec pasuje, sprawdzać szczelnego okna. Następnie części skleić.

5b. Dla box-koperty: namaścić wewnętrznych stron części kleju, jak pokazano na zdjęciu (można wstawić wewnątrz pola, ale to będzie musiał być usunięty). Chodź się trzymać razem, muszą zmieścić wewnątrz pola i przytrzymać kilka sekund.

6. box jest gotowy! Pozostaje tylko odpowiednio go urządzić.

A co będzie w środku walentynki? Nie dać jej to samo pusty …

Produkujemy książeczkę!

Oto trzy opcje broszury pudełka walentynki. Pierwszy – najbardziej prosty i ma tylko dwie strony. Drugi ma formę harmonijki pięciu stron dla walentynki.

Trzeci składa się z ośmiu zagięcia.

Uważnie przeczytaj instrukcje a Ty nie wspaniałą Valentine na święta zakochanych.

1. Wydrukuj szablony broszur na zwykłym lub grubego papieru. Wybierz kolor do smaku lub zrobić to w tonie na walentynki. Pierwsze dwie broszury wyciąć wzdłuż czarnej linii i złożyć na szarym.

Trzeci wzór może być przecięty wzdłuż czarnej linii w środku.

2. Złożyć na pół wzdłuż książeczkę.

3. Weź dwie strony od centrum powinno wyjść dwa fałdy – dwa liści walentynki przyszłość.

4. Magazyny z liśćmi broszury broszury z linijki i wyrównać wszystkie fałdy i krawędzi walentynki.

5. Udekoruj książeczka może być różne serca, można również zwrócić kwiaty lub ozdobnej ramki. Pamiętaj, aby napisać życzenia i dał ten wspaniały Valentine do kogoś naprawdę kochać.

Share →