Cukierki w domu

Cukierki w domu

Bardzo proste w przygotowaniu zdrowe i smaczne czekolady cukierki w domu. Przecież wielu ludzi kocha słodkie i nie może żyć dzień, aby nie umieścić w swoim słodycze usta lub dwa. Szczególnie dzieci są bardziej prawdopodobne, aby otrzymywać prezenty na święta, leczenia, a zarazem nowoczesny wyrobów cukierniczych, a zwłaszcza słodycze i czekoladę – bardzo szkodliwe produkty, a nie dlatego, że zawierają cukier (patrz „skład chemiczny żywności czy nie jeść” i „GMO produkty. w języku rosyjskim). Cukier – produkt bezpieczny w dzisiejszym słodyczy. Głównym zagrożeniem wszelkich słodkich – jest obecność w nich różnych E-dodatków (zasadniczo trucizny), oleju palmowego, pod pozorem tłuszczu roślinnego (nie jest to produkt, w wielu krajach jest uważany techniczna i nie wolno używać) różne tłuszcze trans lub margaryny (również nie ma jedzenia na ich zagrożenia patrz „masło naturalne”), GM -. dodatki. Wszystko razem sprawia, że ​​produkty te są bardzo szkodliwe dla zdrowia, szczególnie dla dzieci.

Większość ludzi stosuje się w celu omówienia kategorię „smaczne” i „przydatne” lub przynajmniej „bezpieczne” pojawia się, niestety, znacznie mniej.

Szkoda, ale dziś, w zasadzie nawet nie bezpieczne cukierki lub czekoladę – wszystkie są w różnym stopniu zawierają powyższe składniki.

Tylko dzięki naturalnej czekolady – w „gorzkiej czekolady” fabryki „Czerwony Październik”, która obejmuje, zgodnie z oczekiwaniami, trzy rodzaje kakao – miazgi kakaowej, kakao w proszku i masła kakaowego i lecytyny lub E-322, które mogą zawierać składniki GMO. Podobną strukturę ma Babaev Elite czekoladę, ale zawiera znacznie mniej kakao i więcej cukru. Wszystkie inne czekolada zawiera co najmniej trzy rodzaje kakao i czekolada nie jest bowiem, jak również ich składu chemicznego znacznie szerszy wymienionych rodzajów czekolady.

Do wytwarzania wielu produktów żywnościowych i czekoladowe cukierki, stosowanych w szczególności, jak już wspomniano, lecytyna sojowa lub lecytyna słonecznikowego (E 322). Lecytyna sojowa jest wykonany z rafinowanym oleju sojowym przy minimalnej obróbce cieplnej i może być wytwarzany z genetycznie modyfikowanych materiałów – to jego głównym zagrożeniem. Lecytyna słonecznikowy produkowany przez ekstrakcję oleju słonecznikowego.

Jako część czekolady nie określono tego, co sprawiło, zawartych w nim emulgator lecytyna, prawdopodobne jest to, że zawiera składniki GM jeśli jest lecytyna sojowa (sojowego cały produkt GM) oraz wykorzystanie tej czekolady zawiera ryzyko dla zdrowia.

Wszystkie importowane słodycze dużo bardziej zapchane chemii niż krajowe i wyraźnie stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Jednak życie dla łasuchów, które zawierają się bez słodkiego staje się nie do zniesienia (to jest jak narkotyk), więc proponuję wyjście z tej sytuacji, współczucia, kiedy naprawdę chcesz coś smacznego i czekolady, a nie siły znosić.

Jak zrobić cukierki w domu

Domowe cukierki Można zrobić sobie łatwo i szybko, zmiana niektórych składnikach do gustu. Zaczynajmy.

Składniki: masło – 100 g cukru (lub miód) – 0,5 szklanki, płatków owsianych – 1,5 szklanki, daty (lub inne suszone owoce) – 0,5 szklanki orzechów włoskich – 0,5 szklanki mleka – Artykuł 5 dł. kakao – 2 łyżki

Przygotowanie: smażone płatki owsiane suchej patelni do momentu zmiany koloru światła i zapachu, a następnie wlać do płyty hotelu. Ślady na samej patelni i lekko podsmażyć wstępnie posiekane orzechy włoskie (je pokonałem szybko szkło osadowy na pokładzie cięcia), a następnie również odłożyć na bok. Weź mały rondelek i umieścić z powrotem masło, cukier (w przypadku korzystania z miodu, subtelności gotowania z niego na końcu receptury), mleko i kakao i umieścić na małym ogniu. Ciągle mieszając, doprowadzić mieszaninę do wrzenia. Po tym jak z ognia i wlać do mieszaniny płatków owsianych i słodycze wszystko dobrze wymieszać.

Podaruj masę do ostygnięcia lekko.

Pamiętam, że masło to produkt naturalny, jeśli zawartość tłuszczu nie mniej niż 82,5% (zob. Naturalne masło)

Teraz zajmuje się suszonych owoców. Nie mam daty i wziąłem w równych częściach suszone morele i rodzynki, suszone morele, ale nie radzę podejmowanie – lepsze śliwek ani daty, ponieważ mają lepką konsystencję. Chociaż z suszone morele cukierki zbyt.

Nie wszystkie suszone owoce są produktem naturalnym (patrz. „Prawo suszone owoce”) i należy spróbować wybrać przy zakupie suszone owoce nie traktuje z chemikaliami.

Pre-namoczone suszone owoce we wrzącej dostępnej wody przez 10-15 minut, a następnie pokroić drobno.

Teraz dodać pokrojone orzechy i suszone owoce produkowane w schłodzonej mieszanki cukierków i dobrze wymieszać wszystko. Możesz dodać 1 łyżkę Brandy – będzie jeszcze smaczniejsze.

Następnie przejdź bezpośrednio do formowania czekoladek. Oni trochę trudno formowane, ponieważ masa nie jest jednorodna i ma tendencję do rozpadnie, ale wynik jest warte małych wysiłku. Okresowo należy zwilżyć dłonie wodą i tworzą małe kulki (trochę mniej niż orzech), stosując trochę wysiłku w ich tworzeniu. Rozkładamy cukierki na płaskiej płycie, posypać kakao, sezam opcjonalnego lub kokosa i włożyć do lodówki na 2-3 godziny do zestalenia. W gotowych słodyczy są twarde i gęsty.

Po mrożonych słodyczy, ich kształt można łatwo dostosować, jeśli masz coś nie zadowolony.

Aby przyspieszyć proces utwardzania, tak, aby nie dusić na własną śliną, można umieścić miskę z cukierkami w lodówce przez 15-20 minut, a następnie umieścić w lodówce. Wtedy cały proces potrwa około 1 godziny 1.5. Chociaż ręce sięgają po słodycze dużo wcześniej.

Jeśli używasz miód. należy najpierw umieścić w rondlu masło, kakao i mleko, doprowadzić je do wrzenia, zdjąć z ognia i dodać miód, wszystko dobrze wymieszać. Z miodem ostatecznym masa cukrowa jest bardziej płynny (odpowiednik cukru, miodu), więc musiałem dodać małą garść płatków owsianych i czekać trochę tak, że moczy masy czekoladowej. Ale takie clung cukierki łatwiejsze i ostatecznie miał trochę mniej stałą konsystencję.

Wszystko mam 24 słodycze. Gdybym traktować te czekoladki, zapakowane w opakowaniu prawdziwe cukierki, nigdy bym nie przypuszczał, że zostały one wykonane ręcznie.

Idź wyjątkowo pyszne czekoladki. wykonane samodzielnie w domu, użyteczny i naturalnych produktów. Cukierki te zawierają co najmniej cukru i tłuszczu, oraz składa się głównie z użytecznych Hercules, jak również nakrętek i suszone owoce, które mogą być zmieniane w zależności od ich dostępności. Zabronione jest również dodać cukierki nasiona sezamu i alkohol.

Smak cukierków nie przypomina tak mocno prażone orzechy. Po raz pierwszy wziął połowę wszystkich składników, aby upewnić się, że przepis naprawdę pozwala zrobić cukierki w domu. Wkrótce prowadził córkę, wypróbowane i powiedział, że to bardzo mało. Wziął kilka cukierków uczta dziewczyną.

Cukierek jest prawie nie było i od razu udał się do nich po raz drugi, z wykorzystaniem składników w całości.

Życzę wszystkie słodycze na posiłek i pobyt zdrowe!

Share →