Ćwiczenia dla Weight Loss Belly

Ćwiczenia dla Weight Loss Belly

Obszar talii jest najbardziej problematyczne dla kobiet połowy ludzkości. Wybrzuszenia brzuch jest w stanie generować ogromne ilości kompleksów do kobiet w wieku. I ten problem jest zainteresowane, nawet te kobiety, które nie mają się czym martwić. To tu kochać, aby zebrać wszystkie dodatkowe gramy i kilogramy.

A większość kobiet są zaniepokojeni jedno pytanie: jakie ćwiczenia do usuwania tłuszczu z brzucha?

Po pierwsze, nie zawsze tylko ćwiczenia dla szybkiego odchudzania brzucha. Tylko w połączeniu z innymi, takimi jak ćwiczenia na odchudzanie. biodra, pomóc kupić pożądany kształt. Jeśli wybierzesz tylko jeden zestaw, to grozi Ci zwykłego wzrostu mięśni i nie więcej.

Dla maksymalnej wydajności, trzeba stałą rotację różnych zestawów ćwiczeń na odchudzanie brzucha. Ale ciągle się zmienia amplitudę. Aby pomóc Ci zawsze się ćwiczenia wideo na odchudzanie brzucha.

Przed każdym treningiem nie zapomnij o treningu. Jest integralną częścią każdego treningu. Możesz uniknąć obrażeń, a to jest duży plus. Ponadto, po rozgrzewce będzie bardziej przyjemne i bezbolesne.

Możesz użyć taniec lub biegać na rozgrzanie mięśni.

Teraz zbadajmy najpopularniejsze ćwiczenia:

 • „Curl”.

  Znaczenie ćwiczeń jest wykonywać mięśnie prostego i amplitudy powinien być mały. Aby wykonać, leżą na podłodze i naciśnij mocno do pasa. Zegnij nogi, ręce w tym samym czasie na głowie rany z rozwiedzionych łokciach. Podczas oddychania z podłogi powinny spaść głowę i ramię, a podbródek ma tendencję do góry. Podczas wydechu, powrócić do podłogi.

 • „Rewers Crunch”.

  Jak w większości ćwiczeń amplituda może być mała. W pozycji leżącej na plecach zgiąć fabrykę nogi, ręce z tyłu głowy. Oddychaj i odcinając głowę z łopatkami z podłogi, z udziałem podnoszenie i pośladki. Wraz z powrotem wydechowy do podłogi.

 • Ups do tułowia.

  Pozycja wyjściowa jest podobna do innych ćwiczeń. Podczas oddychania, ciało z podłogi i powoli doprowadzić go do kolan. Z wydechu położyć z powrotem.

 • Ups na nogach. W przeciwieństwie do innych ćwiczeń koncentrują się na dużej amplitudzie. Usiedliśmy na krześle i chude na krawędzi.

  Podczas oddychania, przyciągnąć nogi do ciała, a kiedy wydech umieścić z powrotem.

 • Skośne kolejowe.

Zebrane pozycji siedzącej na krześle i zaczyna wykonywać tułów skręca na stronie. Aby trenować mięśnie skośne, można użyć tych wszystkich ćwiczeń, ale wykorzystania w ich występ zamienia małą amplitudą.

Środków w celu usunięcia tłuszczu brzucha nie jest pożądane, aby wykonać dla ludzi z chorobami kręgosłupa. Może to prowadzić do komplikacji. Skuteczne połączenie ćwiczeń z taniec, jogging, aerobik i masażu przyspieszenia realizacji swoich celów i uczynić proces bardziej zabawne.

Share →