Ćwiczenia na nogi - prostą drogę do doskonałości

Ćwiczenia na nogi prosta droga do perfekcji

Kobiety są tajemnicze. Cokolwiek przyznano ich charakter, są one zawsze do jej roszczeń zbiorowych. Naturalna blondynka z uporem godnym lepszej przebraniu w płonących brunetek. Szczęśliwy właściciel wspaniałego biustu upadku pod nóż chirurga, aby znacznie zmniejszyć ich „skarb”. Kręcone włosy z natury zdecydowanie prostuje i bezpośrednie zwijają.

Co możemy powiedzieć o strukturze ciała? „Chudy” zrobić wszystko, aby zdobyć brakujące wolumeny, a w niektórych miejscach! i „pyshechki” załączyć niesamowite starań, aby zmniejszyć te same ilości.

Jednak to wszystko, oczywiście, nie pochodzą z zagrożeń naturalnych, jak ludzie myślą. Po prostu żyli niesamowite pragnienie doskonałości. A on, doskonałości, jak wiemy, nie ma limitu.

No, no … „Co kobieta chce, Bóg chce, że” wydaje się dokładnie tak, jak podano. Zwłaszcza, że ​​wiele zmian w ich wyglądzie można osiągnąć niezależnie. Na przykład, przedmiotem marzeń jest absolutnie wszystkie panie smukłe piękne nogi może „zrobić” bez wychodzenia z domu.

Trzeba tylko wiedzieć, odpowiednie ćwiczenia na nogi, aby dla siebie specjalny kompleks i stale stosować się do planowanego programu szkolenia. Nie tak wcale trudne.

Ćwiczenia na uda i pośladki

Kto z nas nie marzy, aby opanować sztukę magii i ekscytujące chodu seksualnego? Takie, że najlepsi ludzie entuzjastycznie opieką, zapominając o swoim towarzyszem? Jednak aby do biodra kołysały się podczas chodzenia szczególnie kuszące, muszą zawsze być w formie. I pomóc w tym ćwiczeniu na nogi.

Tylko 20-25 minut dziennie, a podziw wszystkich silniejszej płci jest gwarantowana.

 • Weź pozycji poziomej, umieścić dłonie pod pośladki. Unieś nogi prosto, rozsunąć je, a następnie ściśnij razem. Upewnij się, że Twoje mięśnie cały czas pozostawała w zawieszeniu. Powtórz to ćwiczenie dziesięć razy.
 • Do następnego ćwiczenia trzeba uklęknąć.

  Prawa stopa, opuść ramiona, tak aby swobodnie wiszące wzdłuż ciała. Dostać się na podłodze, po prawej stronie, a przechylenie korpusu w lewo. W tym przypadku, wyprostuj ręce i wyciągnąć je przed nim. Jerk powrócić do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 10 razy w jednej i po drugiej stronie.

 • To ćwiczenie pomoże wzmocnić mięśnie i pozbyć się cellulitu. Stoisko z nogi nieco szerzej niż szerokość barków, palce – out. Ręce trzymać prosto.

  Powoli kucać, napinając mięśnie ud i pośladków. Siadając, zatrzymać się na chwilę, a następnie wszelkich starań, wstać. Trzeba zrobić trzy zestawy 10 przysiadów.

 • Połóż się na prawym boku. Skupić się na dłoni, zgięta w łokciu. Zegnij górną nogę w kolanie.

  Przenieś je do przodu. Spróbuj tak wysokie, jak to możliwe, aby podnieść i podudzia, która była na dole. Powtórzyć czterokrotnie.

  Przewrócić i zrobić ćwiczenie z drugą nogą. Odpocznij 2-3 minut i zrobić kolejne podejście. To ćwiczenie jest bardzo przydatna do treningu mięśnie wewnętrzną część uda.

 • Weź krzesło. Trzymaj ręce za plecy, nogi rozłożone szeroko, jak to możliwe. Powoli kucać, co dolne pięć sprężyste ruchy.

  Następnie powoli wstać. Powtórz dziesięć razy. Po tym ćwiczeniu należy rozluźnić mięśnie. Wystarczy potrząsnąć nogę i innych kilka razy.

 • Podejdź do ściany. Wyciągnij ręce i oprzeć się na jej rękach.

  Ugnij kolana i unieś ją do wysokości pasa i wziąć na bok. Następnie zrób „jaskółka”, wyprostuj nogę do tyłu, równolegle do podłogi. Opuść nogę.

  Ćwiczenie powinno być wykonane 10 razy dla każdej nogi.

 • Połóż się na prawym boku. Zegnij prawą rękę w łokciu i oprzeć się na nim. Trzymaj nogi prosto, chude lewą rękę na podłodze wokół brzucha.

  Powoli unieś i opuść lewą nogę. Upewnij się, że obudowa nie jest „wali”. Ćwiczenia powinny być wykonywane 8 razy dla każdej nogi w dwóch podejściach.

 • To ćwiczenie pomoże zmniejszyć ilość biodrach. Stań na lewej nogi i oprzeć się na wyprostowanych rękach.

  Wyprostuj prawą nogę i przenieść go z powrotem i na prawo, tak aby dotknąć podłogi wydłużony palec. Unieś nogi i zrobić ruch kołowy w lewo i do góry, a następnie w prawo iw dół. Ćwiczenie odbywa się bez zatrzymywania się dziesięć razy. Uważaj, aby nie zgiąć stopę w kolanie. Albo nie zginać się w pasie.

  Dodać ćwiczenie na drugą nogę.

 • Lekko ugnij kolana, umieścić je na rozstawionymi na szerokość barków i przesuń ręce do tyłu. Następnie zegnij łokcie, jaskinia w talii i podnieść na palcach.

  Zamrożenie na kilka sekund w tej pozycji, a następnie powrócić do wyjściowej. Wykonaj 8 powtórzeń.

 • Połóż się na brzuchu. Maksymalna szeroko rozłożone nogi proste siebie, a następnie zgiąć kolana. W tym przypadku układy powinny rozciągać się wzdłuż ciała.

  Pociągnij skarpetki, próbując podnieść jak najwięcej powyżej kolan i bioder z podłogi. Oddychać zmierzono wzrost należy inhalować, wydech w położeniu początkowym. Uważaj na siebie i mięśnie szyi były rozluźnione.

 • Połóż się na plecach. Wyprostuj nogi, podnieść je i siebie. Mocno chwyć kostkę od wewnątrz i starają się dotrzeć z dwóch stóp na podłodze. Ćwiczenie rozciąga wewnętrzne mięśnie ud.

  Wystarczy być ostrożnym, aby nie wprowadzać żadnych gwałtownych ruchów powstały ćwiczenia powinny być wykonywane powoli i płynnie.

Ćwiczenia na kolana

Kolana jeden z najbardziej problematycznych obszarach. Dość często, nawet właściciel jest bardzo smukłe nogi nieszczęśliwy wygląd ich części. Z jakiegoś powodu na kolana gromadzi się nadmiar tłuszczu.

Wiele kobiet, którzy są zdesperowani, aby się go pozbyć, nawet zdecydować się na operację. Oczywiście, grube kolana nie może nie cieszyć się. Ale nie od razu biec do lekarza i narażać się na ryzykowne procedury.

Byłoby wystarczające po prostu regularnie wykonać kilka prostych ćwiczeń. Po prostu spróbuj!

 • Stań prosto ze stopami razem i lekko je zgiąć. Zginać i połóż dłonie swoimi rękami na kolanach.

  Rozpocząć wykonywanie ruchu obrotowego kolan najpierw w jednym kierunku, a następnie z drugiej strony. Konieczne jest, aby cztery podejścia, 15-20 powtórzeń każda. Następnie rozkłada nogi szeroko rozstawione i powtórzyć to ćwiczenie się już w tej pozycji.

 • Podejdź do ściany i stoją w pewnej odległości od niego. Unieś nogi i wyciągnij go pod odpowiednim kątem, tak aby opierała się o ścianę. Zginać i prostować kolana.

  Powtórz 15-20 razy, a następnie zmień nogi. Odpocznij trochę i spróbuj wykonać to samo ćwiczenie, rośnie na palcach. Zmienić pozycję, tak że noga nie była rozciągana do przodu, do tyłu lub z boku i powtórzyć kilkakrotnie.

 • Stań pod ścianą i położył rękę na jej prawej stronie. Umieść lewą dłoń na kostce lewej nogi.

  Wyprostuj nogi i wyciągnij ją do siebie. Fix tę pozycję przez 10-15 sekund. Powtórz tę czynność dla drugiej nogi. Takie szkolenia nie tylko pomaga pozbyć się nadmiaru tłuszczu, ale także poprawiają krążenie krwi i stan skóry.

Ćwiczenia na kostce

Cienki kobiet kostki w każdym czasie podziwianych i radości u mężczyzn. Raz nawet, że jest to jedna z oznak przynależności do arystokracji. Rysunek, oczywiście, wątpliwa. Ale w tym samym czasie, że cienka jest piękna kostka, jest mało prawdopodobne, ktoś będzie twierdził.

Co zrobić, jeśli nie jesteś zadowolony z tego, co natura dała ci? Zaledwie trzy proste ćwiczenia pomogą Ci rozwiązać ten problem.

 • Połóż się na plecach i założył ręce za głowę. Mocno docisnąć nogi i wyjąć je tak, aby były prostopadłe do tułowia.

  Pociągnij skarpetki nad. Powrót stopę prawej nogi do niego i, jednocześnie, wyciągnij go jak najwięcej. Czy wykonywać lewą stopę. Należy powtórzyć dziesięć razy dla każdej nogi.

 • Podejdź do ściany i stanąć twarzą do niej.

  Lekkim rozkroku. Połóż dłonie na ścianie, umieszczając je na wysokości barków. Wspiąć się na palce zaczynają „malować” pięty okręgu, w każdej nowej rundy wzrostem promienia. Ćwiczenia mogą być wykonywane zgodnie z zaleceniami przez dwie nogi i obroty. Liczba powtórzeń na każdym etapie 6-10 razy.

 • W tym ćwiczeniu musisz drabiny. Stań przed nią. Plecy proste, ramiona wzdłuż obniżyć ciała. Unieś podbródek. Połóż prawą stopę na krok.

  Pociągnij brzuch i zacisnąć pośladki. Wychylenia górnego korpusu tak, że tworzą linię prostą z lewej stopy. Lewa noga powinna być przedłużony, a piąty mocno do podłogi. Postaraj się, aby ciężar równomiernie na obu stopach.

  Zaleca się, aby wykonać 20 razy dla każdej nogi, co trzy zestawy.

Jak widać, ruch nie jest trudne. I efekt jest oszałamiający! Potwierdzi to każda kobieta, którzy rządził co najmniej dwa razy w tygodniu. Przy okazji, a czasem zajmują one bardzo mało. Po tym wszystkim, prawie każdy plan można znaleźć 15-20 minut dziennie dla siebie. I niech ludzie mówią, że nie można zadowolić i nie wiemy, co chcemy … Są absolutnie nie!

Absolutnie wiem, jesteśmy zobowiązani do doskonałości. I to jest gdzieś bardzo blisko!

Share →