Cyclospasm

Cyclospasm

Skurcz zakwaterowania (false krótkowzroczność) – Patologia widzenia, który jest czasem nazywany „syndrom zmęczonych oczach.” Cyclospasm najczęściej występuje u dzieci, ale podatne na nim i dorosłych. Powstaje w wyniku długotrwałego stresu w oku: długie czytanie pracy na zajęciach komputerowych w hafty, prace jubilerskiego itp

Główne objawy skurczu noclegi podobny do objawów krótkowzroczności (zmęczenia oczu, bóle narządów wzroku, zmniejszenie ostrości widzenia).

Eye – system optyczny w stanie telefonu do prawidłowego uwzględnieniem wytycznych na temat wybranego obiektu. Oczy działania przypominające pracy lornetki, która wyposażona jest w specjalne koła do regulacji ostrości obrazu. Każde oko ma aktów mięśnia rzęskowego, takich jak koła przez lornetkę. Z tym obiektywem mięśni oka może się poruszać, wybierając odpowiednie zdjęcia skupić się na siatkówce. Długotrwały stres prowadzi do widzenia „zmęczenia” mięśnia rzęskowego, w której oko staje się w stanie reagować na zmiany ogniskowej.

Skurcz zakwaterowania – wyniku zmęczenia oczu, w wyniku którego osoba widzi złe odległości. Proces ten jest odwracalny, więc cyclospasm i wezwał fałszywe krótkowzroczność. Ale jeśli osoba z skurcz zakwaterowania będzie długo odkładać wizytę do okulisty, to będzie prawdziwe fałszywe krótkowzroczność.

Przyczyny skurcz noclegów

1. Nadmierne obciążenie oczu (praca przy komputerze, oglądanie telewizji, niewystarczające oświetlenie w miejscu pracy).

2. Źle dzień schemat (brak czasu na sen, nie chodzenie na ulicy, brak ładowania i ćwiczenia dla oczu).

3. Nadmierny wzrost tabeli dzieci i krzesła.

4. osłabienie mięśni pleców i szyi mięśni.

5. Nieprzestrzeganie odległości oczu bezpieczne czytać książki (30 centymetrów).

6. Problemy z dostarczaniem krwi w odcinku szyjnym kręgosłupa.

7. Gipovitaminoz, niedożywienie.

Objawy skurcze zakwaterowania

1. Zmęczenie widzenia podczas pracy w pobliżu.

3. Postrzeganie sąsiednich obiektów staje się mniej wyraźny, a obiekty, które są daleko są rozmazane i rozwidlony formą.

4. Dziecko jest zmniejszona wydajność, szybko zmęczony klasie.

5. Bóle głowy.

Fałsz krótkowzroczność trwa od dwóch miesięcy do kilku lat.

Leczenie skurczu noclegi

Aby rozwiązać ten problem, okuliści przepisują krople do oczu rozszerza źrenicę ( "Tropikamid ", "Midriatsil " et al.). Zrelaksować one mięśnia rzęskowego. Leczenie kropli w zakresie od tygodni do miesięcy.

Dzięki spada cyclospasm przepustki, ale może wrócić. Aby temu zapobiec, należy stosować alternatywne metody leczenia:

– wykonywać specjalne ćwiczenia dla oczu;

– aktywność fizyczna (pływanie, jazda na rowerze);

– Masaż, jako jedna z przyczyn może być fałszywe krótkowzroczności skolioza;

Skurcz zakwaterowania można wyleczyć za pomocą laseroterapii. Skuteczność tego sposobu jest zwiększona w leczeniu powyższych chorób u dzieci. Wiązka laserowa, wywierając wpływ na oczy, rozpoczyna się proces hamowania procesu patologicznego, poprawia funkcję wizualnego stymuluje odzyskiwania widzenia.

Urządzenie, które może być używane w domu jest "Punkty Sidorenko " – To jest wieloczynnikową skutki działania na oczy i otaczające tkanki – uluchaet przepływ krwi w tkankach i "masaż" Uczniowie kosztem impulsów światła prowadzi do skurczu i relaksacji mięśnia rzęskowego, który pomaga złagodzić skurcze noclegów. W przeciwieństwie do kropelek, Punkty Sidorenko zatwierdzony do użytku z wieku 3 lat i nie ma skutków ubocznych.

Gdzie się leczyć

Kompleksowa diagnostyka i leczenie skurczu noclegi, można przejść w wielu klinikach okulistycznych metropolitalnych. Przy wyborze szpitala, ważne jest, aby brać pod uwagę nie tylko koszty leczenia, ale także poziom ekspertów i reputacji kliniki. Poniżej ranking ośrodków wzroku w Moskwie, gdzie można otrzymać pomoc krótkowzroczność u dzieci

Share →