Człowiek picia piwa na co dzień: co robić?

Człowiek picia piwa na co dzień: co robić?

„Mój mąż pije piwo codziennie wieczorem, 1-2 butelek. Czasami mogą pić 100 gramów wódki. Mówi, że od kiedy relaksuje po pracy. Martwię się, nagle to uzależnienie od alkoholu. i nadal będzie gorzej?

Jak reagować? „Xenia.

Xenia, kobieta strona pokaże Ci, co robić, jeśli jej mąż pije piwo na co dzień!

Co dziwne to brzmi, ale miliony ludzi w godzinach wieczornych po pracy, zrelaksować butelkę piwa! Dla nich jest to normalne i nie ma nic złego, jeśli pić coś mocniejszego co 1-2 tygodni!

Xenia, jeśli mieszkasz z mężem nie jest pierwszy rok, Analizuj ilości alkoholu spożywane codziennie. Jeśli dawka alkoholu nie zwiększa się, a człowiek zachowuje się odpowiednio, nie agresywny, i nie próbuje się napić – coś ze swoim mężem w porządku.

Konsekwencją miłości do piwa – piwo alkoholizm

Xenia, chcę cię ostrzec: spożycie piwa często iw dużych ilościach rozwija picia piwa. Od codziennej zwiększa zużycie piwa ciśnienia krwi, komórki mózgowe umierają, co dodatkowo prowadzi do demencji.

Kilka lat później mąż zwyczaj pić butelkę piwa w godzinach wieczornych dla zdrowia. Zużycie piwo w dużych ilościach wpływa na moc, obniżoną odporność, istnieje tak zwany „piwo brzucha”

Piwo alkoholizm – jest sam normalny alkoholizm, tylko w rozwoju tej choroby jest już alkoholikiem, a przez długi czas bez echa. A gdy choroba została już utworzona, głód alkoholu nie pozwala się zrezygnować z alkoholu. Ale co najważniejsze, pacjent pozbawiony jakiejkolwiek relacji i uważa, że ​​jest on w stanie przestać pić, jak tylko chce.

Ponieważ nie jesteś pierwszy dzień razem, porównać to, co było wcześniej, a on się zmieniło? Zmienił swoje zachowanie przed i po wypiciu alkoholu? A jak zareagował do rozmowy o jego codziennej konsumpcji piwa?

Przed jej męża niewierność – zmienić się

Jeśli na co dzień osoba pije piwo, i to chroni Cię przed zrobieniem czegokolwiek, pojawiły się celem. Zamiast „Nie chcę, mój mąż pił piwo na co dzień” musi być„Chcę mojego męża wieczorem ….” — należy rozumieć się. Musisz również określony rezultat, ale nie przez cały czas, aby pozbyć się tego?

Jeżeli osoba jest bardzo relaksujące, więc trzeba, żeby mógł odpocząć bez piwa. To może być chodzenie, masaż, kąpiel, wieczór pyszny obiad, przytulną rodzinną atmosferę, miłą rozmowę. Zmień swój stosunek do męża, być może po raz ostatni, nie było wystarczająco dużo komfort w rodzinie.

Xenia, na pierwszy rzut oka, jest powtórzeniem już słyszał gdzie radę, ale są po nich? Twój człowiek czuje się jak człowiek, głowa rodziny? On widzi w tobie kobietę?

Delikatne i czasami słabe? Czuje, że musi i lubi?

Konieczne jest, aby wyciągnąć wnioski, jeśli mężczyzna nie pije, ale teraz zaczął pić piwo na co dzień …

Co to wszystko sama zrobić?

Aby określić, jak daleko zależność piwa próbować argumentować, ludzie przetrwać bez piwa co najmniej miesiąc. i jak będzie zatem czujesz? Jeśli miesięcy bez piwa jest dla niego trudne, to nie ma powodu, by myśleć o …

Powiedz mężowi o konsekwencjach piwa alkoholizmu. Powiedz mi, co sprawia, że ​​jesteś smutny, jego dzienne spożycie piwa. Spójrz na jego reakcję. Podobała mu się zrealizować się jako alkoholik?

I nawet piwa.

Jeśli lubi piwo, zaproponował mu tyle samo co dzień, aby kupić, na przykład ciasta (Może być słodka miłość). lub pozwolić dać pieniądze w gotówce. Do końca miesiąca będzie gromadził przyzwoitą kwotę, która może być spędzony zabawę na siebie, w tym samym czasie pokazać ludziom, ile wydaje na piwo.

W ogóle, Xenia, rozwiązać problem pokojowo. Jeśli dzienne spożycie piwa, podczas gdy ludzkie szczególnie irytujące, jeśli nie kontroluje się już – zostawić go w spokoju. Najważniejsze jest to, że osoba była świadoma konsekwencji uzależnienia od piwa.

Twoim zadaniem, jako żona – ostrzega.

Jednakże, jeśli nie jest jasne, picia piwa, jeśli ktoś upija się i staje się agresywny, i tak na co dzień, należy skontaktować się ze specjalistą.

Share →