Czy to możliwe, aby schudnąć z pomocą węgla aktywnego?

Czy to możliwe, aby schudnąć z pomocą węgla aktywnego?

W walce z nadwagą, kobiety są skłonni do ogromnych starań i „wybiegu” sposoby, aby schudnąć, nie ogranicza się do diety i ćwiczeń fizycznych. W toku są różne leki – i niekoniecznie przeznaczone do utraty wagi. Niektórzy uważają, że, na przykład, że można schudnąć z węglem aktywowanym.

Węgiel aktywny jest wytwarzany z organicznych materiałów zawierających węgiel (na przykład, węgla drzewnego) według aktywacji. Podczas procesu aktywacji, otwiera pory, które w surowcu są zamknięte. W rezultacie, zakończona węgiel aktywny o porowatej strukturze i jest skuteczne sorbentu: połykanie wiąże szkodliwe substancje i usuwa je z organizmu.

W związku z tym stosuje się go na różnego rodzaju zatrucia.

Niektóre kobiety zamiast walki trucizny używane węgiel aktywowany do utraty wagi. Istnieją dwa podstawowe programy odchudzające Węgiel aktywowany. Po utracie wagi w pierwszym programie należy pić 10 tabletek węgla aktywowanego w ciągu dnia – na czczo, w podziale na trzy etapy. Zgodnie z drugą metodą, jest niezbędne przed posiłkiem wziąć tabletkę węgla na 10 kg wagi (maksymalnie 7 tabletek jednocześnie).

Jednak wskazane jest, aby rozpocząć od trzech tabletek, stopniowo zwiększając dawkę. Odchudzanie Kurs trwa 10 dni, i to trzeba zrobić sobie przerwę o tej samej długości, i oczywiście może się powtórzyć.

Ale jest to naprawdę możliwe, aby schudnąć z pomocą węgla aktywnego? Jak węgiel aktywny na wadze? Tak drogę. Jedyne, co może zrobić – jest oczyścić jelita i wydalania toksyn. Więc skąd ten efekt odchudzający?

Zazwyczaj kobiety schudnąć z pomocą węgla aktywnego, pić dużo wody, pije tabletki i zacząć jeść mniej. A jeśli wyciąć z powrotem na dietę i pić dwa litry wody na 10 dni, można schudnąć i bez węgla.

Nadmiernego polegania na węglu aktywnym może prowadzić do negatywnych konsekwencji. Fakt, że aktywowany węgiel jest nadal absorbujących. Z długiej recepcji z toksyn zaczyna wydalać składniki odżywcze, witaminy i minerały. Dla zdrowej osoby jest obarczona niedoboru witamin, ale jeśli zdrowie nie jest w porządku, nie może być poważny problem.

Na przykład, węgiel aktywowany, usuwa z ciała i potasu, wapnia i potasu naruszenie równowagi wapniowej może być śmiertelne dla chorych na serce.

Dodatkowo Propafenon węgiel aktywny koliduje z normalną pracą jelit. Węgiel aktywowany (lub innego sorbentu syntetyczny) jest absolutnie nie pobudzają perystaltykę jelit. W przypadku nadużyć aktywowane jelita węgla nie działa prawidłowo zmniejszona, a to może prowadzić do niestrawności, zaparcia lub biegunki.

Nie zapominaj, że węgiel aktywny – jest to lek, aw każdym leku jest przeciwwskazania i skutki uboczne. Węgiel aktywowany – nie nieszkodliwe pigułki, ma wiele przeciwwskazań. Są to wrzodziejące zmiany w obrębie przewodu pokarmowego, krwawienie z żołądka, leki, których skutkiem jest pokazane po absorpcji A skutki uboczne już powiedziano wyżej.

Tak więc, bez względu na to, w jaki sposób mieli nadzieję na magiczne właściwości leku, schudnąć z pomocą węgla aktywnego jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Jedynym powodem może być używany – oczyszczanie ciała. tutaj może naprawdę pomóc. Ale są też inne sposoby, aby oczyścić organizm, bardziej wyrozumiały.

Tak więc, naturalny sorbent włókna. Jej dużo warzyw, owoców, zbóż, chleb pełnoziarnisty. Celuloza pochłania nie tylko szkodliwych substancji, ale jest również źródłem dla organizmu składników odżywczych oraz witamin, stymuluje cienkim. Pokarmy bogate w błonnik w diecie obejmuje różnorodne diety, na przykład, czyści i niskowęglowodanowa.

Tak zbilansowana dieta, bogata w błonnik, i ćwiczenia bardziej skuteczne dla utraty wagi niż węgla aktywnego.

Share →