Czym jest Pilates

Czym jest Pilates

Pilates – to system ćwiczeń, który jest znany na całym świecie, powstał sto lat temu Josef Pilates. Obecnie, Pilates jest szeroko opracowany przez jednego z trendów w fitness – Body Mind.

Pilates jest skuteczny zarówno w zajęciach w klubach fitness, jak i do samodzielnej nauki w domu. Pilates można uprawiać w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej, jak również możliwość coraz rannych minimum. Ten rodzaj ćwiczeń wzmacnia mięśnie pleców, prasie. poprawia postawę, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, stawy stają się bardziej mobilne. Pilates wymaga głębokich mięśni – mięśnie brzucha i stabilizatory, bez naruszania aerobik zasilania i studia klasyczne. Pilates jest szczególnie przydatne dla kobiet rozwijających mięśnie dna miednicy, pomaga łatwo przenieść ciążę i pozostać w formie w czasie ciąży i po.

To jest często zalecane jako odzyskanie Pilates z różnych urazów kręgosłupa.

Istnieją trzy rodzaje szkolenia Pilates jest trening na ćwiczeniach podłogowe na podłodze, przy użyciu specjalnego sprzętu i szkoleń w zakresie specjalnych symulatorach.

W Pilates istnieje kilka najlepiej znane rodzaje ćwiczeń. Po pierwsze, należy położyć się na plecach tak, że cały kręgosłup dotykać podłogi, ręce wzdłuż ciała, dłonie na podłodze. Kolana powoli i równomiernie rosną do klatki piersiowej, a następnie wyprostowane na 90 stopni w stosunku do ciała. Chin zatrzymał się do piersi, ramiona są podnoszone, a następnie pośladki i brzuch pociągnął do tyłu, w tym czasie należy zrobić dokładnie oddechów, policzyć do pięciu, w tym samym czasie, aby szybkie ruchy proste ramiona.

Ćwiczenie odbywa się za sto rachunków.

Po drugie, położyć się na brzuchu, wyciągnij ręce nad głowę do przodu, głowa nie podnosić i tym samym z jego rąk, aby spróbować dostać się na piętach. Plecy powinny być okrągłe, a jego głowa jest w dół, ręce przedłużony przed nim. Podczas treningu pilates konieczne jest oddychać powoli i głęboko.

Podczas zestaw ćwiczeń Pilates, istnieje kilka zasad. Skupić się na tych mięśni, które trenują, musisz skupić się tylko na tych ćwiczeniach oddychania nie potrzebują karmienia i żołądka, kierując strumień powietrza, którym oddychamy w plecy, ćwiczenia do wykonania w dobrej wierze i wysokiej jakości.

Share →