Czyszczenie i metalowe

Czyszczenie i metalowe

Bezwarunkowe wieczorem trend w modzie – błyszczące sukienki odcienie najbardziej metaliczne. Na przykład, Valentin Yudashkin wybrał złoto – jego stroje są arcydziełami pracy biżuterii i przekupić rzeźbiarskie sylwetki.

Valentin Yudashkin

Josie Natori wolą efekt płynnego metalu – ma dość proste cięcie strój i siedzi jak „druga skóra”.

Reem Acra Oferuje przykład sukienkę w metalik. Wpływ ruchu na tkaninę metalową jest przez liczne draperie ubranie.

Josie Natori, Reem Acra

Asymetryczny krój

Nie poddawaj się swoje produkty mody i asymetrię. Jeśli mówimy o fartuchy wieczornych asymetria może być wyrażona w przypadku braku jednego ramienia ( Anthony Vaccarello ) A w mądrej dekoltu ( Versace. Naeem Khan ), W sekcji w różnych częściach stroju ( Julien Macdonald ).

Andrew Gn, Badgley Mischka

Asymetria daje sylwetkę rodzaju jakości graficznej i, oczywiście, podświetlenie całego obrazu. Jednak niektóre z tych stroje otwartości w ogóle nie wolno oficjalne wydarzenia – jeśli zaproszenie jest znakiem biały krawat, zapomnieć o asymetrycznej sukni.

Jasne kolory

Suknie wieczorowe w jasnych soczystych kolorach będą również istotne. Wiele domów mody porzucił skomplikowany cięcie na rzecz czystych nasyconych kolorach. Na przykład, suknie wieczorowe z Ralph Lauren z lekkim przypomnienia o modzie lat 60. wykonane z płynącej jedwab różnych kolorach: pomarańczowym, niebieskim, zielonym, jasnozielonym.

Sukienki w jasnych kolorach i oferują inne marki: Emanuel Ungaro – Błękitny, John Galliano – Fuksja, Valentino – Mech kolor. Jasne sukienki w tym sezonie nie jest akceptowane Accessorize – już są samowystarczalne. Jedyne, co możesz sobie pozwolić – to jest po prostu zwykły pas lub długie rękawiczki, aby dopasować suknię.

Sukienki z nadrukami

Jasne wydruki na desce sukienki typowych kolekcji wiosenno-letnich w tym sezonie jako mody trendu. Szczególnie popularne abstrakcyjne fotografie.

Carolina Herrera sukienka z jedwabiu oferuje wzór na tkaninie bardzo podobny do przypadkowych uderzeń czarnych i białych markerów i Rodarte Nadruk na sukienki nieco przypomina malowane szale batik.

Carolina Herrera

Bardziej tradycyjne, ale nie mniej kobiecy wygląd i sukienka z kwiatowym nadrukiem. W tym sezonie projektanci ozdobione kwiatów jako oddzielne elementy ubrać – na przykład podział ( Elie Saab ) Albo stanik ( Alberta Ferretti ) – I w pełni przedstawiony sukni kwiatów.

Elie Saab, Alberta Ferretti

Styl „Syrenka”

Sukienka dopasowany kształt i uzupełnionego rozgorzał od spódnicy kolana, przypominający ogon syrenki, bardziej popularna niż kiedykolwiek.

W kolekcji mody wiosna-lato prezentowane Mermaid szlachetny satyna ( Badgley Mischka ), Jedwabiu ( Zac Posen ) A aksamitna z koronką wzór ( Reem Acra ).

Sukienka z frędzlami wieczór

Moda XX odzwierciedlenie w frędzlami, które projektanci zdobione suknie wieczorowe w tym sezonie. Marchesa wykonane Głównym elementem kolekcji jest fringe w różnych kolorach i długościach. Niektóre sukienki są dosłownie splecione ze sobą i montowane w skomplikowanych wzorów, uzupełnione przez inne bardzo długiej grzywki, dostaje się na podłogę.

Suknie wieczorowe miedzi

Poniżej kolan jest idealny do koktajli. Jest to długość projektantów miedzi zaczęły zwracać większą uwagę, a w tym sezonie wzięła zasłużone miejsce wśród trendów mody.

Styl nowy wygląd

W stylu lat 50. i modne dziś spośród konkurencji. Sukienka z pełnym spódnicy i wyraźnie zaakcentowanym pasie w tym roku u szczytu popularności.

Różne marki przedstawił swoją wizję stylu „New Bow”: Marchesa oferowane luksusowe wieczór z satyny, ozdobione skomplikowany złotym haftem, Georges Hobeika i Zuhair Murad – Air ubiera delikatne cienie, Elie Saab – Sukienki w jasnych kolorach, cekinami i aplikacji masowych.

Zac Posen, Valentin Yudashkin

Sukienka w stylu bielizny

Ubrania wyglądają latem tego roku – jeden z głównych trendów. Projektanci oferują na Suknie wieczorowe wykwintne połączenie najlepszych jedwabiu z koronki wykończenia lub piór. Paleta kolorów – Twój wybór. Istotne, jak subtelne odcienie różowej bieliźnie i białych ( Nina Ricci ) – A ciężkie czarne i czerwone sukienki ( Zac Posen ).

Zac Posen, Nina Ricci

Douglas Hannant

Sukienka-Case

Uznane klasyki – sukienka-case – w tym sezonie zachwyca niezwykłym wykonaniu.

Christopher Kane oferuje elegancką suknię z koronki wieczór Valentin Yudashkin dodane do ultramaryna luzem linii sukni koloru rzeźbiarskie ramię, DolceGabbana wolą szyć dress-pole z jasnym patentowej skóry, Miu Miu ze względu na wielobarwne suknie stworzone cekinami na genialny obraz.

Share →