Damska koszulka piłkarska: szaleństwo z pań z piłką

Damska koszulka piłkarska: szaleństwo z pań z piłką

Dziewczyny w butach płaczą częściej niż mężczyźni, ale rzadko udaje

Dwa tygodnie temu byłem w Niemczech. W metrze na każdej stacji w Hamburgu powiesić małą elektronicznej tablicy wyników – informacja, ile minut przyjedzie pociąg. A w ostatnim pozostałym miejscu dał Niemców. Obecne wyniki Pucharu Świata kobiet, który odbędzie się w ich kraju.

Niesamowita popularność!

A to tylko mały bar. Wszystkie bilety na mecz otwarcia Niemcy – Kanada zostały sprzedane w ciągu zaledwie kilku dni, zanim na "Olympiastadion" Berlin przyciąga rekord dla kobiet publiczności piłki nożnej w 73.680 widzów! Czy na trybunach i kanclerz Niemiec Angela Merkel po meczu, który dzieliła: "Nawet w meczach mężczyzn nie może być lepsza atmosfera!", Ekipa telewizyjna i zrobił chwycić głowę i przetarł swoje ręce: "ARD kanał transmisji na żywo obserwował 18000000 osób. To jest po prostu jakiś obłęd!",

Publiczność TV był więcej niż mecz Niemcy – Serbia w męskiej World Cup 2010!

Oczywiście, popularność piłki nożnej kobiet nigdy nie będzie w stosunku do mężczyzn. Tylko w bogatszych krajach, takich jak Niemcy, USA lub jego stanie Norwegii "sprzedać"A fani mają czasu i możliwości, aby przejść nawet na kobiecej piłki nożnej. W końcu, lokalne zespoły medali regularnie, a gdy ich zwycięstwo, często nawet nie wiem co.

Pamiętasz, jak chora cała Ukraina. kiedy wygrał Eurobasket Kobiet 1995.

A mężczyźni – z dziećmi na trybunach!

GRA. Jeśli zaczniesz porównania, w rzeczywistości, to jest oczywiste, że mężczyzna piłka nożna – sportowiec i szybciej. W tym przypadku, kobiety nie mogą konkurować z mężczyznami. Że w tej dziedzinie techniki. Grają na tych samych dziedzinach, takich jak średnica kuli i wagi, według tych samych zasad. A emocje są takie same skandaliczne.

Różnica polega na tym, że dziewczyny są bardziej prawdopodobne, aby płakać po meczu. Ale na polu, na tyle dziwnie, mężczyźni są bardziej twórcze w technikach bez piłki nożnej, gry symulacyjnej na widowni i presji na sędziego. Takie są wyniki badań na Uniwersytecie w Monachium.

CUP. Kobiety dostali Puchar Świata 61 lat później niż u mężczyzn – tylko w 1991 roku. A w 1920 roku w Anglii, nawet zabronił kobietom mężczyzn do korzystania z ich boisk do piłki nożnej.

Mężczyzna trofeum – człowiek jest masywne, 6175 kilogram, z czego prawie 5 kg – czyste złoto. Kobieta trofeum – srebrny, tylko pokryte złotem, waży tylko 1,8 kg. Pierwsze Mistrzostwa Świata odbyły się w Chinach 91, okazało się dość piedestału "mężczyzna" – Stany Zjednoczone, Norwegia, Szwecja.

W 1995 roku, Norwegia wygrała w 1999 roku – po raz kolejny, Stany Zjednoczone, oraz Puchar Świata 2003 i 2007 wygrał Niemiec. Oto właśnie poleciał do domu mistrzostwo i wyszedł bez medali.

FORMULARZ. Prezydent FIFA Joseph S. Blatter żartował, że piłka nożna kobiet przychodzi do popularności, tylko wtedy, gdy gracze będą formą bardziej odpowiednie. To żart, których wiele bardzo obrażony, tylko żarty frakcji.

Oto tydzień przeleciał nad zdjęcia internetowych piłkarzy klubu "Rosjanka" – Na boisku w strojach kąpielowych. Choć więc starają się przyciągnąć uwagę. A ja mam dziewczynę, koszulki, mężczyźni? Okazuje się, że tak! I robią to nawet z publicznością, jak koszulka nawet przewiduje specjalne biustonosz sportowy.

Na tych mistrzostwach jeden wentylator nawet przekonał szwedzki zawodnik drużyny narodowej do wymiany koszulek z nim. Ale "pełny striptiz" nie otrzymał.

Kolejne holenderskie piłkarzy promowanie gry w mini-spódniczkach, ale zbanowany.

J. Dziewczyny w ścianie klatki piersiowej jest zamknięty. Bra – Jedyna różnica w postaci

M. Mężczyźni w rzutu wolnego tradycyjnie ochrony najdroższe

PŁACE. Najbardziej znanym piłkarzem świata – 25-latek z Brazylii w marcu, które FIFA ostatnich pięciu lat, uznane za najlepsze na świecie, grając w "Western New York Flash", Jej wynagrodzenie – pół miliona dolarów rocznie. Dla porównania, najlepszy piłkarz świata Argentyńczyk Messi "Barcelona" otrzymuje 12 mln euro.

W kącie stempla piłki nożnej kobiet, bo kto w kącie, a małżeństwo nie będzie działać.

Co ciekawe, podczas gdy kobiet piłkarski trybuny krzyku "Sędzia – lesbijki"?

– Nie wierzę w piłce nożnej kobiet. No, gdzie można znaleźć 11 kobiet chętnych do stawienia się w miejscach publicznych ubrany podobnie?

"Silna ekspresja kobiet ma, striptiz – NIE"

"Piłka nożna kobiet jest dynamicznie rozwijającym się, jest nieodłącznym same jak męskiej piłki nożnej – mówi trener zespołu kobiet Anatolij Kutsev. – Na przykład, kobiety również pokonać w spadku przez. Biżuteria, pierścionki, kolczyki, nie wolno umieścić na polu, jak i mężczyzn. Makijaż? Jeśli chcesz, możesz.

Ale niewiele osób go używać. Osobiście nie widziałem. Podczas gry zawodnicy pocić i makijaż pływaka",

Badania wykazały, że mężczyźni na boisku więcej grać w miejscach publicznych, często kłóci się z sędziego, podczas gdy kobiety myślą więcej o grze. "Jest to oczywiście tak – powiedział nam Kutsev. – Mężczyźni w grze trochę trudne próby oszukania przeciwnika, sędzia. Kobiety mówią, nadal nie bardzo rozpieszczony. Silna ekspresja?

Kobiety też są. To jest piłka nożna, emocje",

"Twoje piłkarzy rzucił cię po zwycięstwach w obu mężczyzn gracze swing trenera?" – Zapytaj w Kutsev. "To było jak po uderzeniu w turnieju finałowym Mistrzostw Europy po meczu przeciwko Słowenii tyłek. Mały latania. Nie należy obawiać się, że mogą one nie zostały pominięte? (Śmiech). I nic.

Wszystkie one obliczane",

"Kariera wcześniejsze zakończenie ciąży jest często zdarza?" – "Rzadko. Sportowcy przejść same określają priorytety: kariera czy rodzina. W naszym zespole nie było",

"Ale T-shirty w piłce nożnej kobiet po meczu na pewno nie podzielić?" – "Oczywiście wymiana. Tylko dla kobiet w specjalny sprzęt, topy. Brak striptizerki na to. T-shirty są zwykle wymieniane w szatni.

W związku z tym, nie było stereotyp, że kobiety nie robią tego w ogóle",

Share →