Dane na paznokcie dla początkujących

Dane na paznokcie dla początkujących

Gdy oglądamy film wideo, na którym blogerzy kosmetyczne łatwo zastosowany do paznokci wdzięku i skomplikowanych wzorów, wierzymy, że to jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. Jednak z mojego doświadczenia, to nie jest tak łatwe, podają sobie ręce, a szczotki nie chce wyjście płatków róży lub małe wąsy. Więc ten post jest po prostu stworzony dla tych, którzy nie są praktykowane w manicure na co dzień, nie ma „hudozhku” za lub po prostu wszedł na ścieżkę plików paznokci i paznokci.

Oferujemy Państwu szeroki wybór filmu, gdzie można zobaczyć zdjęcia na paznokcie dla początkujących.

Dane na paznokcie dla początkujących: 7 lekcji wideo

Zapraszamy do obejrzenia bardzo pouczające samouczki wideo etapowe manicure i paznokci projekt amerykańskiej piękności-blogger. Bloger pokazuje nam zdjęcia na paznokcie dla początkujących w swoich siedmiu wideo tutoriali, jak i technicznego wykonania innych wzorców tematycznych. W rzeczywistości, nie tylko dla początkujących może być zainteresowany tymi wzorami.

Specjaliści i eksperci również korzystać z pomysłów, aby stworzyć prosty i szybki manicure.

W pierwszym Samouczek wideo można zobaczyć 3 rodzaje wzorów. Czy najpierw w siebie jasnych kolorach, a następnie ostre rogi srebrno-czarny na czubkach paznokci różowy, a na końcu purpurowe paznokcie srebra dziury.

Druga lekcja rysowania na paznokciach. Pierwsza opcja, bardzo jasne, na podstawie jego jasny kolor na każdym paznokciu wyciągnąć białe i czarne paski, które następnie umieścić małe kropki w kolorze. A szczeliny pomiędzy klepkami i ustalonym punkcie. Drugi wzór jest fioletowy pióro na białym tle.

Niedawny wzór przecinających się linii srebra na czarnym tle.

Wykonujemy trzy prosty wzór. Po pierwsze, na białym tle dwa różowego cienia i dwóch brązowych kropek, tworząc wielobarwną plamę. Drugi wzór białym bazy i niebieskie i różowe kropki na niej, a trzeci jako czarne choinek na dwóch odcieniach pomarańczowo-różowy bazy.

Czwarty film z urody-blogger oferuje nam bezpretensjonalne wzory wielokolorowe paznokcie pomalowane w kolorowe paski i kropki.

W piątym blogger wideo oferuje jasne wzory kolorowe poziome paski, czarny i biały paznokci różowy rogu i pionowe niebieskie, czarne i białe paski.

A trzy opcje z urody-blogger: biały z różowym płomieniach paznokci u podstawy, światła i ciemnych punktów na różowe paznokcie i grubym paskiem w dół na środku paznokcia od jednego do innego koloru.

W siódmym filmie ponownie będzie można zobaczyć trzy jasny wzór z jednego do innego koloru, kropki i paski.

W tym filmie można zobaczyć trzy wzory bloger zwraca wybryków. Są to różne wariacje na temat paznokci monochromatycznych z kontrastującym podstawy, przy okazji, podstawa może być kolorowe.

Dane na paznokcie dla początkujących: kwiaty

Film oferuje nam kwiatowy wzór na paznokcie dla początkujących. Te małe jasne kwiaty wokół paznokci, mały i zgrabny ciemny kwiat w bazie.

Dane na paznokcie dla początkujących: cekiny

W tym filmie można zobaczyć opcje dla manicure wakacyjnym. To Glitter paznokcie i są idealne, aby świętować Nowy Rok oraz z okazji urodzin i prom.

Dane na paznokcie dla początkujących: punkt

Ten film jest dedykowany dla różnych odmian wzoru kropek do manicure. Ten czarno-biały monochromatyczny manicure z kilka kontrastujących punktów w końcówce paznokcia i wielobarwnej gwoździ, pokryte kolorowymi kropkami.

Share →