David Austin Roses - Anglia, róże odmiany - Serbia, Rose Stam ...

David Austin Roses – Anglia, róże odmiany – Serbia, Rose Stam – Belgia

Naprawdę królowa ogrodów – rose

Róże – prawdziwy arystokrata wśród kwiatów. Aksamitne płatki, jak odzieżowej arystokracji, boski zapach – wszystkie z nich doskonale. Nie ma szans, aby przejść obojętnie, na pewno istnieje potrzeba – kupić róże.

I plantatorzy nie może być spokojny, a co roku przekroczył i wyjście wszystkie nowe odmiany róż.

Jak się nie zgubić w wyborze?

Liczne odmiany róż wciąż nie daje jasnej i precyzyjnej klasyfikacji. Jednak możemy określić główną grupę jakoś poruszać i wybrać żądany zakład.

Na przykład, do cięcia dobre hybrydowych herbacianych róż, które kwitną obficie przez całe lato. A dzięki krzyżowania się z przodków róż-mając herbaty gatunki, odmiany pojawiły stanie zimowania schronienie pod światło.

Jeśli chcesz ozdobić w pawilony, pergole, ogrodzenia lub łuku, to musisz kupić hurtową róż wspinaczkowe lub kręcone. Dywersyfikacji monotonię trawniku i podkreślają swoje szmaragdowe krzewów róż. Są dobre, nie tylko w soliternyh lądowań, ale także dla zabezpieczenia również z powodzeniem stosowane.

Bardzo popularne miniaturowe róże. Osiągają one wysokość 20 cm, są one coraz częściej wykorzystywane do sadzenia wzdłuż granic, uprawiane jako rośliny doniczkowe.

Rose krzewy polyanthas mniejszy niż wspinaczka, ale są tak gęsto pokryte kwiatami i obficie, że zielone liście są ledwo zauważalne. Polyanthus róże łatwo propagowane przez sadzonki, iw złym zimowania szybko przywrócone.

Zaprzyjaźnij się z nikim królowej?

Na szczególną uwagę zasługują, gdy róże sadzenie jej sąsiadów. Róże zawsze powinny zdominować kompozycję. Dlatego, lądując je w kolorowe jednoroczne, takie jak czerwona szałwia, begonia guzowate lub pelargonii, zepsuć wrażenie róż.

To jest najlepiej nadaje się do niewielkich ogrodów Królowej «apartament»: Fioletowy lub biały Lobulyariya, Gypsophila, irga. Dobry do stosowania w tle drzew iglastych sadzenia.

Przed zakupem rośliny róże hurtowych, trzeba dowiedzieć się: jaki rodzaj gleby panuje w okolicy, z którym współistnieją kwiaty są wystarczająco oświetlenie może stanowić dobrą podlewania.

Dmuchanie różany ogród, otrzymasz boską przyjemność z obfite i obfite kwitnienie krzak róży. I od zwiedzających ogród gwarantuje zachwyt i podziw.

Share →