Dekoracje na Wielkanoc z ich rąk

Dekoracje na Wielkanoc z ich rąk

Gratuluję wszystkim, którzy przyszli mnie odwiedzić!

Piękne panie, z obchodów Wielkanocy wiąże się wiele tradycji, w tym dekoracji domu.

Rozpocznij do dekoracji domu z Wielkich czwartek (Świętych) tygodni. Dekoracje na Wielkanoc, można wymyślić?

W artykule opublikowanym wcześniej, widać pomysłów na Wielkanoc wystrój własnymi rękami. a dziś chcę uzupełnić skarbiec biżuterii jaśniejszy wakacje.

Doskonały materiał do wytwarzania rozmaitych dekoracji wnętrz może być konwencjonalnym jaj oraz ich powłoki. Przed Wielkanocą jaja przepiórki zrobić kurczaka i pisanki w różnych kolorach.

Dekoracje na Wielkanoc z ich rąk

Mogą być tradycyjnie udekorować świąteczny stół, ale można tworzyć stylowe artbekt. Weź szeroki wazon wykonany z przezroczystego szkła i umieścić go w jej jajka, dodać kilka kwiatów i gałązki wierzby oryginalnej kompozycji jest gotowy!

Dekoracje na Wielkanoc z ich rąk

Kolejne odznaczenia opcji dla pisanek nie maluję, i wklej na jasne wstążki, nici, koraliki, a nawet zwykłe ziarna (fasola, groch, etc.).

Połówki skorupki jajka (lewy po gotowanie posiłków wakacyjnych) ukaże się oryginalne świeczniki. Aby to zrobić, należy wlać powłoki stopionego wosku. W ucisku można użyć grubej bawełny nasączonej wątku w parafinie.

Ostatnio, w sposób uroczysty wieńce i paneli. Oni też mogą być urządzone w motywu Wielkanoc wierzba gałązki, kwiaty i, oczywiście, pisanki, ale nie prawdziwe i imitacji. Do tego surowe jajko musi wykonać niewielki otwór z tępym końcem i wlać zawartość. Pusty zmywanie powłoki, suche i farby.

Ponadto niektóre powłoki może służyć jako mini wazy na pierwsze kwiatów sprężynujących, takich jak płyty. Nawiasem mówiąc, wygląda na wielką kwiatów układ, w którym żarówki są sadzone bezpośrednio pierwiosnki w powłoce, jak w małych doniczkach. Kiedy kwiaty kwitną od nich nie weźmie oko!

A jeśli w domu jest suszone kwiaty, można dokonać tylko takiej kompozycji

Dekoracje na Wielkanoc z ich rąk

Na jasnym Świąt Wielkanocnych tradycji na stole będą krewnych, przyjaciół i dzieci. Wymienione słodkie upominki wielkanocne. Są to dary mogą wiązać mistrzów.

I oczywiście, w produkcji wyrobów ciekawych uczestniczyć i dzieci. Te zabawne pamiątki chętnie dają do znajomych.

Share →