Dekoracyjne Miasto

Dekoracyjne Miasto

W poszukiwaniu piękna miasta jako nowoczesnego ogrodu

W poszukiwaniu piękna miasta jako nowoczesnego ogrodu

Ludzie chcieli kolory, chciałem piękno i chciał odpocząć i nie "niewolnikami na plantacjach"Jak myśleli.

Uwaga: projektanci postmoderniści

A projektanci? Dlaczego nie, że wygodne i funktsonalno w ogrodzie, w ogrodzie, a nie to, co jest dobre dla roślin warzywnych.

Miasto nasze babcie

Dla dzieciństwa ogrodzie mojej babci był magiczny ogród cudów, gdzie były piękne rośliny, które kwitną nienaturalne kolory, w którym zadzwonił pszczoły, ważki i latanie było zawsze słoneczne.

Dekoracyjne i tradycyjne ogrody (przegląd)

Tradycyjny ogród

Tradycyjny rosyjski samo miasto jest dość dekoracyjne i funkcjonalne. Jest przystojny i wymaga minimum wysiłku, wraz wieków. Nie trawa na przejściu – coraz mniej chwastów szkodniki.

Prostokątne łóżka z granic i ramki

Półki i krawężniki stosowane w celu ograniczenia szerokiego-liść rośliny warzywne świadczenia nici równości i rygoru, do pewnego stopnia, nie dają do nas, aby przejść do kanałów (na ziemi, wysypywania lub kostki).

Wysokie (podniesione) Łóżka

High Ridge mają pewne zalety: wysokie grzbiety pozwala gleby na rozgrzewkę szybciej na wiosnę, więc można umieścić rośliny na nich wcześniej. W wysokiej grani z dobrym drenażem.

Stosowanie wysokich grzbietów, aby utworzyć park krajobrazowy

Wysoki Grzbiet może być użyty do utworzenia ogrodu i monotonię odrodzenie równych obszarów na terenie budowy lub ogród, ukryte przed wzrokiem ciekawskich.

Łukowaty grzbiet (w okręgu)

Łukowate grzbiety na wygodę nie daje raczej wąskie prostokątne łóżka, ich krzywizna niewidoczne podczas sadzenia warzyw.

Trójkątne łóżka (łóżka promieni)

Dlaczego wielu ogrodników Pima trójkątne występy ("Promienie łóżka", "słońce" itd.), odbiegających od centrum. Okazuje się, lepiej lub gorzej, ale nie zawsze bardzo wygodne.

Dziwne łóżka (łóżka z nietypowym kształcie)

Kreatywność projektantów krajobrazu niezwyciężony, dobre możliwości i pozwalają klientom tworzyć pieniądze "cuda", Ale ogrodnicy i fani nie są daleko w tyle.

Płytki podłogowe i ścieżki w ogrodzie

Wykonany remont: litego, omijając stolicę – jak gdyby był ogród miejski. Bardziej przypomina.

Są ogrody ogrody:

Regularne miasta-ogrodu Villandry

Villandry (Chateau de Villandry) znajduje się we Francji, w dolinie Loary, 15 km od Tours. Sady i ogrody Villandry Zamek są znane na całym świecie i są otwarte dla zwiedzających.

Ogorod US Pierwsza Dama Michelle Obama

Pierwszy ogród w Białym Domu został założony przez prezydenta Johna Adamsa w 1800 roku. Podczas II wojny światowej, Eleanor Roosevelt przerwał na trawniku Victory Garden, aw 1990 na dachu Białego Domu.

Tak znane ogród?

Zgadnij, gdzie te zdjęcia? W tym ogrodzie, w miejscu pierwszego praktyczności i funkcjonalności ogrodu, niezbędnych i użytecznych roślin.

Jak wejść do miasta w projektowaniu ogrodów

Mimo, że tytuł tej sekcji jest sformułowany nie jest prawdziwe, to jest pytanie zadawane przez wielu ogrodników. Ta sekcja podsumowuje ustalenia i zalecenia są oparte na analizie udanych i nieudanych przykładów przedstawionych powyżej projektowania urbanistycznego.

Wybór miejsca na ogród i formy ogrodowe, wybór kształtu i wysokości grzbietów

Do ogrodu powinny mieć najbardziej słoneczne miejsce oświetlone bezpośrednim światłem słonecznym większość dnia.

Prostokątny grzbiet

Prostokątne grzbiety są najwygodniejsze. Mają taką samą szerokość, proste wiersze, jednolity sadzenia stopniową wszystkich roślin.

Przejścia między grzbietami

Szerokość i pokryte chodnik między grzbietami dużej mierze podyktowane koniecznością jako roślin warzywnych w przestrzeni i światła słonecznego i wygodę pracy w ogrodzie.

Półki i krawężniki

Półki i krawężniki stosowane w celu ograniczenia szerokiego-liść rośliny warzywne świadczenia nici równości i rygoru, do pewnego stopnia, nie dają do nas, aby przejść do naw.

Sadzenie na łóżkach i ozdobnym ogrodzie

Bardzo ważne dekoracyjnego sadzenia ogrodzie każda kultura ma na całej długości łóżka.

Pojedyncze rośliny wysokie grzbiety boczne

Każda oferta musi być na tej stronie (nie koniec) pojedynczych egzemplarzy wysokiej bylina, biennale i roślin jednorocznych.

Obwód obwodzie ogrodzie toru, łóżka okręgowego, dekoracyjne ogrodzenia

Wraz obwód miasta powinny być otoczone torze, proste ziemnych lepszego. To jest dobry proszek i chodniki ścieżki w ogrodzie torfu.

Szczegóły dekoracyjne w ogrodzie

Oczywiście, dekoracje ogrodowe numer jeden – dekoracyjne wróble, rodzaj mistrza ogrodzie. Każdy boi się Polaków, zwłaszcza nadziewany ze słomy daje miasto i tak.

Białe (budynki, ogrodzenia, ścieżki) w ogrodzie i ogrodzie

Bardzo podoba mi się kolor biały w ogrodzie i w ogrodzie. Biały kolor ogrodzenia, grille, różne łuki i kolumny, granice, ławki ogrodowe, ogrodzenia, biały chodnikowe i zasypka żwirowa. itd. – To jest bardzo dobry.

Co by nowoczesne miasto?

Ta sekcja zawiera podwórko opcji uzyskane z analizy różnych stylów miast i doświadczeń autora. Ktoś nie zgadza się z proponowanym opcji na ogród – to jest ich prawo, mogą zignorować tę sekcję. Ta wersja działa na ogród, co autor ma zamiar poprawić w przyszłości.

Co by nowoczesne miasto?

Proponowane wykorzystuje nowoczesne miasto dawno znane i sprawdzone techniki, ucieleśnia w sobie zalety różnych technologii i, oczywiście, jest przyjazny dla środowiska.

Grzbiety Ne_shirokie i przechodzi ne_uzkie

Ponieważ nie ma potrzeby, aby korzystać każdy centymetr ziemi do uprawy roślin, można zrobić więcej wolnego miasta, wygodne i łatwe w konserwacji.

Roślin nawozy, stosowanie EM, podlewania

Amateur ogrodnicy zaczął używać obornika i kompostu próchnicy w wystarczająco dużych ilościach do zapłodnienia łóżka.

Sianie, sadzenie Rasada odległość między

Gliniane grzbiety mają zderzaki w tych stronach, więc jest blisko wody, a rośliny posadzone wzdłuż boków, czuć się komfortowo, każda roślina jest ekstremalne.

Dbanie o narzędzia ogrodnicze

Miasto było bardzo wygodne i efektywne, łatwe w utrzymaniu, ponieważ łóżka nie trzeba kopać, wystarczy poluzować bez tworzenia zamachu na początku sezonu.

Produkcja

Więc mamy miasto, które nie zamyka, jak w tradycyjnym ogrodzie, nie muszą mieć długie ramię dotrzeć gdzieś.

Share →