Denim Jeans w 2011 roku

Denim Jeans w 2011 roku

Sezon po sezonie, denim łączy trendy mody. Jesienią ubiegłego roku, zaobserwowano nie tylko w denim, ale także w innych rodzajach odzieży: koszule, kurtki, sukienki, spódnice i szorty.

Jeśli chodzi o spodnie, klasyczne proste dżinsy zawsze będzie niekwestionowanym liderem, ale można spróbować nowych stylów. Pozostają modne tzw dżinsy chłopak (przyjaciel, mąż) i mocno chuda. Ale jesteśmy też wiele nowych rozwiązań w tym roku: szerokie dżinsy z wysokim stanem, takie modne w latach 50. i klasyczne spodnie jeansowe, zarówno 70.

Dla bardziej śmiały: denim stylu biker z skórzaną tapicerką i modeli różnych jaskrawych kolorach: czerwony, zielony, żółty, brązowy.

3.1 Phillip Lim, Isabel Marant, Jean Paul Gaultier i Morwa fall- zima 2010-2011

Brytyjska edycja Marie Claire w zeszłym roku mieli do wyboru modne dżinsy w 2011 roku.

1.Shirokie rozgorzał na dole dżinsy. Wygląd idealnie pasuje tej pani. Noszenie wysoki obcas.

Rura 3.Dzhinsy. W zasadzie, według określonych kryteriów skarpetki Jeans zapytał. Są uniwersalne dla każdego obuwia.

4.Dzhinsy skórki. Pamiętaj, że nie powinny być wolne trzeba siedzieć chudy na ciebie jak druga skóra.

I że może być lepiej inspiracją niż kontemplacja różnych dżinsy na celebrytów, który słusznie jest nazywany królową dżinsy, które ma różne rodzaje dżinsy, Rachel Bilson.

Dlaczego warto nosić dżinsy ładunek Houlihan de J Marka khaki: Zima kasztanowe płaszcz; Szarą eminencją. I ładunków w kolorze wielbłądziej Houlihan pokazano w połączeniu z leopard print.

Wraz z druku graffiti, takich jak modne kolory: oliwkowy, zielony, fioletowy, szary i brązowy.

Ale to nie jest cała gama faktur i kolorów dla dżinsów. W tym roku, dżinsy poszły z tego efektu, jak wybielanie na rzecz bardziej wyrafinowanym stylu, z naciskiem na luksusowych tkanin i faktur, takich jak złoto, perły i druku zwierząt.

Co do klasyki, wolą dobrej jakości jeansy, szerokość na dole jest nie mniejsza niż 40 cm, to wizualnie wyrównuje nogi i sprawia, że ​​są szczuplejsze. W postać Beth Hudson Jeans 140€Ale można znaleźć tańsze rozwiązanie.

Kolejne stylu mody jeansy – tzw dżinsy biker z wstawkami ze skóry i informacji, z licznymi acji fali. Wąskie dżinsy rowerzysta jest dobrą alternatywą do dżinsów, chuda.

Biker skórzane akcenty jeansy £65, z metalowymi wstawkami £38, z płatami skóry £70, z ciemnym piorunem £125 – wszystkie z ASOS .

Share →