Depilacja bikini brazylijskiego

Depilacja bikini brazylijskiego

Historia technologii usuwania włosów bikini

Depilacja brazylijska jest bardzo popularny wśród współczesnych kobiet. Już od czasów starożytnej Grecji, Rzymu i Egiptu dekoracji obszary intymne szczególną wagę. Płeć piękna kierowali się własnymi preferencjami, nie zapominając o „modzie” trendu w tej intymnej sferze.

Łonowe zapewnia niezbędną kolor i kształt, lub nawet usuwana, aby uzyskać niezwykły gładkość, a następnie stosowane do różnych wzorów i wzorów.

Intymne mody trendy uważane Katarzyna Medycejska. Już w XVI wieku popularnych warkoczykami, w którym kolorowe wstążki powiązane. Rewolucja seksualna wpływa na dalszy rozwój tego kierunku sztuki „”.

Wzrost zainteresowania pięknem okolicy intymnej doprowadziło do nagich plaż i wzrosła popularność w bikini.

Brazylijski Termin woskowanie pojawiły się pod koniec XIX wieku. Procedura została przeprowadzona po raz pierwszy siostry Padila – emigranta z Brazylii. Otworzyli w Nowym Jorku, salon kosmetyczny, który pokazał światu techniki depilacji brazylijskiej.

Więc, co jest w Depilacja brazylijska?

Technologia ta znalazła popularnością wśród płci pięknej. Oczywiście, są przeciwnicy depilacji brazylijskiej, której procedura szyderczy rozważenia. Ale dla wielu kobiet dyskomfort i ból zachodzenia w obecności męskich oczach podziwu i zachwytu kontemplacji „czyste” części prywatnych, co zapewnia wzrost popularności tej procedury.

Depilacja brazylijska technika opiera się na usuwaniu niechcianych włosów w głębokim bikini. X-bikini lub głęboko strefy bikini obejmuje łonowy warg sromowych Majora i pośladki. Procedura ta zakłada również dekoracji intymne obszary i projektowania bikini.

Włosy na życzenie kobiety nie mogą całkowicie skasowane.

Należy zauważyć, że brazylijski usuwanie włosów – Procedura niehamowanej kobiet, ponieważ, aby uzyskać pożądany wynik powinien być często najbardziej niesamowite pozy.

Trendy mody w projektowaniu strefy bikini

Bikini-projekt ma swoje trendy. Wcześniej cieszył się ogromną popularnością liryczne i romantyczne obrazy (serca, motyle, kwiaty). Współczesne trendy obejmują symbole i wzory (wzory mroźny okno, znaki, labirynty). Rysunek wybrane pod względem kształtu i cech kobiety ciała.

Trybowane dziewczyny zaleca wdzięku delikatne rysunki i delikatna dziewczyna seksualność może zapewnić duże zdjęcia.

Wśród popularnych fryzury prezentowane drzewa, korony, nietoperzy, motyle i wiele innych różnych opcji. Indywidualne preferencje odgrywają kluczową rolę w wyborze obrazu. I jest ozdobiona cekinami, piórami, kryształów, które są dołączone specjalnym klejem. Ozdoby wygląda oryginalna i sexy, choć nieco utrudnia realizację higieny.

Etapy procedury usuwania włosów w okolicy bikini

W trakcie postępowania, Depilacja brazylijska użyciem gorącego wosku. Jest on stosowany do zewnętrznych narządów płciowych i pośladków. Przyczynia się to do dobrego ogrzewania skórze i zmniejszają ból.

Długość Roślinność powinna wynosić około pięciu milimetrów, ponieważ ból, inaczej znacznie zwiększyć.

Po wybraniu kontroli kształtu fryzury i biżuterii kosmetycznych przeprowadza się. Jest to niezbędne do wykrywania ognisk zapalnych, rano, nacięcia chorób grzybiczych powiększeniem węzłów chłonnych.

W przypadku braku przeciwwskazań Mistrz stawia kontury wzoru na skórę za pomocą specjalnego szablonu. Pozostała roślinność usuwany przy zastosowaniu gorącego wosku. Specjalne maści i żele stosowane do łagodzenia wrażliwość na ból.

Następnie kreator rozpocznie dostosować kształt wzoru, dając pożądany długość włosów za pomocą nożyczek do paznokci i grzebienie. Następnie są one barwione naturalnymi barwnikami. To eliminuje występowanie reakcji alergicznych lub podrażnienia.

Przy wyborze kolorów zawierające rysunek, kolor i rodzaj skóry kobiety.

W czasie malowania używane kolorowego tuszu, steady – mocniejsze kolory, specjalnie zaprojektowane do okolic bikini. Czas trwania leczenia zależy od struktury włosów. Średnio jest to około 30 minut.

Druga procedura powinna być wykonane w miesiąc po poprzedniej.

Procedura jest zakończona wniosek do chłodzenia skóry i uspokajających.

Bikini usuwanie włosów w domu

Przed depilacji w domu chcesz zastosować peeling do czyszczenia, aby zapobiec wrastaniu włosków po zabiegu. Depilacja brazylijska jest zalecane w godzinach wieczornych, w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa tarcia odzieży i wyglądu podrażnienia skóry. Po zabiegu, to jest pożądane, aby umieścić przestrzeni i bawełnianych ubrań. Jeśli nadal masz gniew, trzeba użyć antyseptyczny krem ​​lub maść nagietek.

Nie zaleca się stosować po brazylijskiej gąbki do usuwania włosów i żel pod prysznic, udać się do sauny lub solarium, opalać.

Przeciwwskazania deinstalacja kameralny włosy

Wśród przeciwwskazań należy zauważyć obecność cukrzycy, ran lub ogniska zapalnego w skórze, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń o charakterze psychicznym.

W przeddzień procedury nie można opalać się i wziąć gorącą kąpiel. Pożądane jest również, depilacji, przed i po menstruacji.

Pozytywny wpływ procedur usuwania włosów intymne

Depilacja brazylijska zapewnia gładkość przez wystarczająco długi okres. Procedura z kolei przyczynia się do zapewnienia, że ​​rosnące włosy są cieńsze i słabsze.

Share →