Depilacja rąk

Depilacja rąk

Ręce – ta część ciała, która wymaga regularnego usuwania włosów. Jednak stopniowo, dziewczęta i kobiety na całym świecie i tu dostać. A jeśli twoje ręce długie włosy, a nawet ciemne, oczywiście, naturalnie nasuwa się pytanie, jak je usunąć. Nie raz omawialiśmy temat szczegółowo skóry usuwanie włosów rozważa różne jego rodzaje.

Ale dzisiaj będziemy rozmawiać o który z nich wolą, stawką w naszych kojcach.

Jak najlepiej usunąć włosy na rękach

W kwestii usuwania włosów z rąk należy podchodzić bardzo poważnie. Po pierwsze, ramiona są zawsze w zasięgu wzroku, dlatego należy stale dobrze wyglądać, a nie tylko przez godzinę po usunięciu włosów. Po drugie, skóra na rękach jest bardzo delikatna i wrażliwa, więc należy być ostrożnym z pieniędzmi.

Ponieważ kobiety zwykle nie dotykać ich ręce (w sensie usuwania włosów), a tym bardziej nie golenie nich, włosy na rękach, to co były w kolorze, są miękkie i cienkie. Dlatego golenia możemy nawet nie być uważane za sposób, bo tego ważnego jakości włosy będą zawsze zapomniane. Już po pierwszym goleniu włosy odrosną twarde, ciemne i ciernista – i przekazać to jest całkowicie nie do przyjęcia!

Ponadto, po goleniu, jak wiesz, włosy zaczyna odrastać w ciągu kilku godzin, a biorąc pod uwagę fakt, że ręce są zawsze na uwadze, to będzie od razu widoczna.

Możesz używać kremów do depilacji i – szybkie, łatwe i wygodne. Efekt utrzymuje się przez kilka dni. Ale to jest bardzo prawdopodobne reakcje alergiczne z tych funduszy.

Nie 2-3 tygodnie i włosów, a także – w tej kwestii można pomóc stary dobry electrodepilator. Jednak procedura jest dość bolesne, a po nim na skórze może pozostać czerwone kropki i czułem się bardzo swędzące. Jednak stosowanie kremu po depilacji pomoże pozbyć się niechcianych objawów.

I do znieczulenia przed depilacji skóry może posypać lidokainy lub smarować specjalnym kremem.

Dobrym rozwiązaniem byłoby woskowanie. Ale jest bolesne i mogą powodować reakcje alergiczne. Ale była z pewnością będzie nie tylko gładka i jedwabista, ale: z woskiem włosy usuwa martwe komórki górnych naskórka.

Depilacja i obierania – dwa w jednym. A jeśli połączyć woskowanie enzymem. Wynik utrzymać się dłużej.

Być może najbardziej skutecznym sposobem usuwania włosów jest elektroliza termin. Ale jeśli są – to znaczy, że włosy – dużo, to koszt nie jest tania przyjemność, i zajmie trochę czasu. Ponadto, należy być przygotowanym na to, że masz gwarancję emocji: elektrolizy – procedura nie jest dla słabeuszy.

Może wtedy depilacja laserowa? Może być. Ale tylko wtedy, gdy włosy na rękach laserowo włosy ciemny blond „nie zauważył”, ale w tym przypadku wpływ jest bezpośrednio na dużej powierzchni skóry, w przeciwieństwie do poprzedniej metody.

To samo odnosi się do usuwania włosów.

Należy pamiętać, że:

    Wybór metody usuwania włosów, należy skonsultować się ze specjalistą do ewentualnych przeciwwskazań i ostrzeżeń. Po wszystkich typów opalania i usuwania włosów nie może odwiedzić kąpiel (w ciągu 2 tygodni), a także kontakt z wodą w miejscu epilirovaniyu (12-24 godzin). Jeśli zdecydujesz się skorzystać z kremu (depilacji lub wybielanie) zawsze odbywa się pierwszy test na wrażliwość skóry. Po depilacji należy użyć specjalnego kremu nawilżają i koją skórę.

    Nie stosować na bazie alkoholu skórę po depilacji.

Metody alternatywne

Jeśli włosy na moich ramionach nieco i są one krótkie, może nie należy ich usuwać. Możliwe jest zarządzanie odbarwienia. W handlu jest wiele różnych środków w tym celu: kremy, lotony, maści, na koniec, konwencjonalne nadtlenku wodoru.

Przy okazji, regularne przebarwienia nie jest bardzo dobra wpływ na włosy nie tylko głowy, i jest stosowana do rąk. Dlatego jest możliwe, że przy stałej rozjaśniania włosów na jego ramionach i w ogóle przestają rosnąć. Cóż, przynajmniej, po prostu stają się słabsze i kruche.

W rzeczywistości, prawdopodobnie najbardziej rozsądne podejście byłoby skonsultować się w tej sprawie z mistrza: to on sugerują, niektóre z metod usuwania włosów najbardziej odpowiednie dla Twoich rękach. Ale tylko wtedy, gdy masz pewność, że kapitan – to jest celem i nie jest zainteresowany. W przeciwnym razie będziesz zmuszony do podejmowania decyzji na własną rękę.

Najprawdopodobniej trzeba wypróbować kilka opcji zanim wybierzesz własny. Ale jak zawsze: jak wiemy na pewno, że lepiej nie próbować?

Przeciwwskazania do depilacji rąk

Każdy rodzaj depilacji ma swoje przeciwwskazania i ostrzeżenia. Ale są tymi, które odnoszą się do strony usuwania włosów, w zasadzie niezależnie od metody:

    Zmiany skórne na rękach (wysypka, oparzenia, rany, itp). Zwiększone owłosienie zaburzeń hormonalnych w organizmie. Cukrzyca. Ciąża i laktacja. Indywidualna nietolerancja.

Share →