Dermokosmetyki Vishy (Vichy) - "Apteka" marki

Dermokosmetyki Vishy (Vichy) „Apteka” marki

Historia firmy Vichy

Firma Vichy (Vichy), założona w 1931 roku w wyniku udanej współpracy z dr Allaire i przedsiębiorcy Guerin, wszystkie kosmetyki oparte są na rzadkich minerałów wzbogaconych wody ze źródła w francuskim mieście Vichy. Teraz Vichy jest jednym z pierwszych miejsc wśród luksusowych kosmetyków nie tylko we Francji, ale na całym świecie.

Historia Vichy kosmetyki firmy (Vichy) rozpoczął w 1931 roku. Dostała jej imię na cześć miasta Vichy we Francji, który znajduje się w wyjątkowym miejscu. Tysiące lat temu w tym miejscu niech lawy potężnych wulkanów.

Mieszanina gazów wulkanicznych i ludzi wód podziemnych źródeł dał wiele przydatnych minerałów, dwutlenku węgla i wodorowęglan sodu. To jest powód, że Vichy woda jest naprawdę uzdrowienie wpływ na skórę człowieka. Vichy piękna miejscowość wypoczynkowa, znana na całym świecie ze swoich malowniczych miejsc z dużą ilością parków i kawiarni. Znajduje się w centralnej części Francji. Allier rzeki. Od niepamiętnych czasów, to miejsce słynie z obfitości źródeł termalnych. Woda jest ważnym składnikiem stała kosmetyków termiczne Vichy.

W ramach Vichy wody, istnieje 30 minerałów i 17 minerałów, dzięki czemu kosmetyki Vichy utrzymuje młodość skóry, pozostawiając je zdrowe i świecące.

W licznych badaniach i testach, naukowcy odkryli, że termalne źródła wody z Vishy stosować na obszarach problemowych skóry, łagodzi podrażnienia, swędzenie, łagodzi stany zapalne. Wpływ długotrwałego stosowania kosmetyków Vichy najśmielsze oczekiwania: skóra staje się zdrowsza, wyraźnie odmłodzona i pozbywa się zmarszczek. Oprócz kosmetyków Vichy pomaga komórki skóry do zwiększenia ich odporności i nie być pod wpływem negatywnych czynników negatywnie na jej stan.

Z tego zestawu pozytywnych cech, kosmetyki Vichy nie mógł zostawić właścicielom obojętne kruchą delikatną skórę. Przez ponad 70 lat, ona pomaga kobietom na całym świecie do walki z niedoskonałości skóry i staje się piękniejsze. Dla ludzi, którzy mają naturalnie bardziej odporna na podrażnienia skóry, firma wydała również oddzielną linię kosmetyków Vichy na podstawie wód termalnych.

Jakość wszystkich produktów Vichy koniecznie potwierdzone testy dermatologiczne w laboratoriach i znana tylko po teście na wszystkich typów skóry, idzie na rynek konsumencki.

Vichy asortyment produktów zaprojektowanych przez profesjonalistów z myślą o potrzebach współczesnych mężczyzn i kobiet, jak również najnowsze trendy w dziedzinie kosmetologii. Wśród kosmetyków Vichy mają środków do zwalczania rozstępy i cellulit krem ​​do depilacji, dezodoranty, żele pod prysznic, pielęgnacji włosów, twarzy, ciała, a niezbędnych nowoczesnych mężczyzn i kobiet. Wybierz żądany produkt Vichy zawsze pomaga specjalistów kosmetyczki, którzy wyraźnie zobaczyć istotę problemów skórnych oraz w to, co oznacza, że ​​mogą być rozwiązane.

Vichy Laboratoires jest profesjonalna opieka Zegar dla całego ciała.

Bardzo popularne serii anti-aging Vichy skóry Anti-Aging. Nawet w Stanach Zjednoczonych, gdzie rynek kosmetyczny jest daleko krajowa firma Mary Kay z linii Anti-Aging NimeWise, Vichy udało się zdobyć znaczący udział w rynku.

Utworzono poruszenie w Normateint rynku kosmetologii wykonane z Vichy fundament dla skóry tłustej. Tone Cream Vichy rozłożone równomiernie na skórze, tworząc cienki, lekki, gładki, matowy zasłonę z tonu i nie zatyka porów. Wszystkie obszary problemowe natychmiast stają się niewidoczne.

Wzór Vichy Normateint nie pozwala pigmentów fundamentowych zmieszane z łoju, pigmenty klejone razem, aby tworzyć grudki na skórze.

Po nałożeniu kremu odparować lotne oleje z powierzchni skóry, a więc tekstury kremu staje się łatwiejsze, ale jest odporne na łoju. Tone Cream Vichy nie płynie stale i utrzymywane przez cały dzień, pozostawiając skórę świeżą i matowa. Czynnych składników Krem zawiera Tsinkadonom ™ Vichy wody i cieplnej. To zapobiega tworzeniu się zaskórników, nie wysusza skóry i chroni ją przed działaniem promieni słonecznych.

Fundacja ta ma 2 patentów i powodzeniem wśród klientów na całym świecie.

Vichy kosmetyków jest jedną z uznanych marek kosmetyków farmaceutycznych. Analogi wśród kosmetyków rosyjskich jeszcze, choć bliżej tego celu już zbliżył się do rosyjskiej marki Faberlik.

Ciekawostki o Vichy

  • Kosmetyki Vichy – to dermokosmetyki. Przeznaczony jest przede wszystkim do zajęcia się przyczynami, a nie konsekwencje skóry problematycznej.
  • Głównym aktywnym składnikiem kosmetyków Vichy termalną wodą z Lucas w Vichy – źródła najbardziej zmineralizowane.
  • Firma pierwsza rozpoczęła produkcję Vichy różnych kosmetyków do różnych rodzajów skóry: suchej, wrażliwej, tłustej, mieszanej i normalnej.
  • W 1955 roku marka Vichy dołącza do rodziny Loreal.
  • Vichy kosmetyki dystrybuowane wyłącznie w aptekach.
  • Share →