Detoksykacji organizmu.

Detoksykacji organizmu.

Dekoksikatsiya organizm – wynika z ogólną koncepcją detoksykacji: oczyszczanie ciała oznacza proces czyszczenia i odkażania toksycznych płynów i tkanek organizmu. Ciało ludzkie jest już swój własny układ detoksykacji krwi, jest to jedna z głównych funkcji wątroby. Ale przy dużych obciążeniach w organizmie toksyn z wątroby nie może poradzić sobie z ich pracy.

Dlatego, ciężkiego zatrucia uciekają się do różnych metod detoksykacji. Istnieją różne metody oczyszczania organizmu z toksyn – chemicznych, biologicznych i fizycznych.

Głównie do detoksykacji detoksykacji od narkotyków i alkoholu.

Program detoksykacji „Nowe Życie”

Na Narconon rehabilitacji ośrodki program etap rehabilitacji uzależnienia od narkotyków i ze alkoholizm jest oczyszczenie ciała – detoksykacji "Nowe Życie" .

Leki i ich metabolity są szybko staje się na tyle nie do poznania w krwi i moczu po ostatnim recepcji (około 3 dni). Że zostanie to osiągnięte w klinikach leczenia uzależnień w detoksykacji narkotyków i alkoholu, zniknięcie ich płynów ustrojowych.

Lecz pomimo tego, że lek nie znajduje się we krwi, gromadzą się i są przechowywane w tkankach przez wiele lat. Na ogół leki i inne toksyny przechowywano w tkance tłuszczowej.

Te złoża leków działających na korpus nadal powodować różne objawy zatrucia lekami. Manifestacje zatrucia narkotykami po wielu latach od narkotyków doprowadziło L. Ron Hubbard do badania tego zjawiska, a następnie opracowanie programu detoksykacji, którego celem było oczyszczanie organizmu z narkotyków i innych substancji toksycznych.

Program detoksykacji „Nowe Życie” medikomentoznoy używa żadnych leków i składa się z ćwiczeń fizycznych, pocenie się w niskiej temperaturze sauny, jak również otrzymujących dodatków do żywności (witaminy, minerały) i warzyw.

Na tym wykresie widać wyraźnie istnienie i treść metabolitów kokainy w moczu i pocie osób otrzymujących programu detoksykacji „nowe życie”.

Przed rozpoczęciem przejazdu kokainy metabolitów detoksykacji nie pojawiają się w ogóle. Ale w pierwszych dniach programu detoksykacji ich zawartość w pocie i moczu szybko rośnie, a następnie stopniowo maleje poziom metabolitów kokainy, co program.

Potwierdza to, że osadzanie leków i toksyn, są gromadzone i zapisywane w tkankach tłuszczowych i inne ciała, a zwłaszcza wpływ stają się aktywne ponowne wprowadzenie do krwiobiegu i wydzielany przez układ wydzielania.

Wyniki uchwalenia programu oczyszczenia organizmu z uzależnień „Nowe Życie” w następujący sposób:

  • Zmniejszenie lub zanik głodu narkotyków i alkoholu.
  • Zmniejszenie lub zanik objawów z leku lub uzależnienia od alkoholu (depresja, drażliwość, niepokój)
  • Możliwość jaśniej myśleć. Poprawia pamięć i koncentrację.
  • Zwiększające się zużycie energii.

  • Poprawa ogólnego stanu.

  • Entuzjazm dla życia.

Dla tych, którzy używali narkotyków, nie ma innego skuteczny sposób, aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn i leków w tkance tłuszczowej. Temat do trybu standardowego i zaplanować program detox „Nowe Życie” większość ludzi zakończyć ją w ciągu trzech tygodni.

Share →