Dieta 6 płatków - opis i wskazówki. Recenzje ...

Dieta 6 płatków – opis i wskazówki. Recenzje dietetycznych płatków i przykłady receptur.

Dieta płatki (6 płatków) – Opis zaś ogólne

Dieta sześć płatków opracował wybitny szwedzki dietetyk Anna Johansson, który spędził większość swojego życia do stworzenia «szczepionka» przed nadwagą, a jej się to udało. Więc to, co jest istotą diety karcie? Czy to jest skuteczne? I gdzie są wszystkie płatki, pytasz?

Tak, niech umieścić rzeczy w półki i spróbować odpowiedzieć na wszystkie.

Dieta sześć płatków należy do kategorii odrębnej żywności, co dodatkowo zwiększa jego skuteczność. Został on zaprojektowany przez sześć dni, podczas których traci wagi muszą przestrzegać ścisłej sekwencję kolejnych sześciu mono-diety. Zasada diety jest prosty: najpierw dni należy przestrzegać pierwszych 24 godzin mono-diety, to znaczy wykorzystuje identyczne pod względem składu chemicznego produktów, drugiego dnia – Druga, itp

Towarzystwo Dietetyczne jednogłośnie zdecydowało się na diecie Płatek. W wyniku dobrowolnych badań stwierdzono pozytywny wpływ nie tylko na procesy metaboliczne, ale także całego ciała. Kobiety schudnąć przed nasze oczy zamarł kogut końcu zaczęło, i zaczął dawać coraz mniej wyników.

Minus 500-800 gramów dziennie – i to wszystko dzięki Płatek diety.

A, a następnie płatki? Po prostu, to jest takie prawdziwe psychologiczny chwyt mający na celu wspieranie «Zdrowie psychiczne» kobiet schudnąć. Opracowanie metodologii, Anna Johansson chce psychicznie zachęcić swoich zwolenników.

Przed użyciem tej metody, Anna zaleca zrobić kwiat z sześciu płatków, na której można pisać nazwę każdego z mono-diety. Następnie powiesić w widocznym miejscu i codziennie oderwać odpowiedni płat. Na pewno wzmocnić efekt i pozwala znacznie łatwiej transferu diety, proszę mi wierzyć.

To cały sekret.

Płatki Diet 6 – produkty mogą być stosowane

Dieta oparta jest na sześć grup płatki korzystać ze wszystkich sześciu produktów. Są to ryby, warzywa, płatki, ser, kurczak, a na szóstym dniu być w stanie poddać się owoców.

Ryby, nawet tłuszczu, można jeść gotowane lub pieczone formularz. Zapraszam do dodawania soli do potrawy, a także ziół, przypraw naturalnych i przypraw. Taki «białkowy» podejście wstrząsnąć ciało i sprawiają, że działa przeciwko tłuszczu. Warzywa mogą korzystać każda: surowe, gotowane, pieczone, gotowane na parze, itp

Kurennoj dni wiąże je tylko mięso kurczaka, które mogą być przygotowywane na wiele sposobów. To samo odnosi się do zbóż i owoców.

W ciągu dnia ser może wypić trochę mleka średnią zawartość tłuszczu. O czasie «kwiat» dieta nigdy nie zaniedbywać ciecz pić tyle, ile dusza zapragnie. Do picia, można bezpiecznie polecam raczej słabą zieloną lub ziołową herbatę, wodę i owoce szósty dzień przydatne uzupełnienie świeże soki.

Dieta 6 płatków – produkty nie mogą być używane

Radar dieta towarzyszy całkowitej rezygnacji z cukru, czekolady, konserwanty, słodycze (z wyjątkiem owoców), chleb, wszystkie rodzaje olejów i innych grup produktów, które nie są objęte składzie menu diety. Co więcej, wszystkie składniki muszą być wysokiej jakości, świeże i dobrze zaokrąglone, inaczej zwiększa prawdopodobieństwo zatrucia pokarmowego.

Płatki Diet 6 – Menu Przykłady

Przed przystąpieniem do rozważenia menu, zbadajmy niektóre z zasad, których należy przestrzegać w trakcie tej diety. Po pierwsze, trzeba żuć żywności powoli, powoli, jakby delektując się każdym kęsem. Po drugie, w czasie posiłku, nie zaleca się dużej ilości płynów, aby nie kolidować z trawienia. Ale między posiłkami można pić tyle, ile to konieczne. I po trzecie, jeść tak często, jak to możliwe, ale w małych porcjach.

Pozwoli to zminimalizować obciążenie przewodu pokarmowego. Jako przekąski, wtedy lepiej nie angażować.

Tak, Płatek dieta jest bardzo ważne, aby przestrzegać ścisłej kolejności mono-diety w podanej kolejności:

Pierwszy dzień – produkty rybne

Dzień drugi – produkty roślinne

Dzień trzeci – Produkty z kurczaka

Dzień czwarty – Produkty zbożowe

Dzień piąty – sery

Dzień szósty – przetwory owocowe

Dzień pierwszy:

8:00 – gotowanej ryby, z dodatkiem małej ilości soli i przypraw

11:00 – fish pieczone w swoich soków z dodatkiem zieleni i małą ilość soli

20:00 – niskotłuszczowy ser bez wszystkich

Między posiłkami: dozwolona przez cały dzień pić jedną szklankę mleka, herbaty w każdej ilości

Dzień szósty:

8:00 – dwie czerwone jabłko + filiżanka kawy

11:00 – jeden banan

14:00 – Winogrona + pomarańczowy

17:00 – ananas kiwi +

20:00 – Dwa zielone jabłka

Między posiłkami: świeże soki owocowe, herbaty ziołowe

Aby uzyskać najlepsze wyniki, dieta «sześć płatków» zaleca się, aby powtórzyć po sześć, siedem dni rehabilitacji.

Płatki Diet (dieta) – długopis przydatne wskazówki i opinie

Mimo podobnego i skromnej diecie, dieta klapa, w opinii większości kobiet, jest przenoszony bardzo łatwo. Nie mają żadnego psychologiczne dyskomfort związany niemal każdej mono-diety. Być może to «herb» – Handmade kwiat – naprawdę inspiruje i daje siłę przy zachowaniu żarliwe pragnienie, aby schudnąć i nie pękają w środku.

Dieta «6 płatki»Z pewnością przydatne, tworzy potężny drenaż ciała, ale jeśli zdecydujesz się go użyć, należy skonsultować się z lekarzem.

Share →