Dieta Zupa z kapusty do utraty wagi: dwa wybory

Dieta Zupa z kapusty do utraty wagi: dwa wybory

Zupa z kapusty Dieta oferuje kilka opcji. Wybierz, co lubisz bardziej, i schudnąć z przyjemnością!

Dieta №1 Zupa z kapusty

Tajemnica diety kapusty jest to, że może być łatwo rozszerzony – Kapusta może być nie w każdej chwili iw dowolnej ilości. Jak wiecie, kapusta – bardzo bogata produktów, a przy pewnych talentów kulinarnych ze możliwe jest przygotowanie różnorodnych dań: zupy, gulasze, warzywa, kapusta, kapusta kiszona, sałatki i wiele innych. i wsp. w samej kapusty – bardzo wartościowe i użyteczne produktu hamuje powstawanie nowotworów jest użyteczny w przypadku cukrzycy, zaburzenia wątroby i nerek.

Dla tych, którzy podniósł diety dla utraty wagi. również nie jest dobra wiadomość – kapusta ma niskokaloryczne, ale dobrze nasycone i zawiera dużo błonnika i witamin. W diecie, można użyć dowolnego rodzaju kapusty – kapusta, Bruksela, Pekin, kalafior i brokuły – i ich kombinacje.

Menu diety №1 kapusty obejmuje śniadanie, lunch i kolację. Na śniadanie warto pić zieloną herbatę lub kawę (bez cukru). Na obiad – sałatka z kapusty gotować marchew, przyprawiona 1 łyżeczka oliwa z oliwek.

Do kapusty można dodać do 200 g gotowanego mięsa, gotowane na parze lub kurczaka lub ryby. Na kolację Jedz świeże sałatki lub kapustę. Dozwolone, aby dodać 1 ½ przepiórki lub kurczaka gotowane jajka i owoce (oprócz bananów i winogron). Na 2:00 przed snem 1 filiżanka napoju jogurt beztłuszczowy.

Dieta ta może być stosowana przez 7-10 dni, można stracić nawet do 10 kilogramów nadwagi.

Dieta №2 Zupa z kapusty

Innym bardzo popularnym kapusta dieta oparta na kapuśniak. Taka diet daje dobre wyniki, ale obserwować może być trudne dla tych, którzy są przyzwyczajeni do wielu menu. Jednakże, z wyjątkiem menu zupa dieta obejmuje także owoce i gotowane mięso, więc równie dobrze może być w zasięgu ręki.

Kapuśniak, jak można jeść w dowolnej ilości.

Zupa na diecie kapusty zawiera następujące składniki: kapusta – 500g marchew – 5 szt. cebula – 5 szt. pieprz – 2 szt. pomidor – 2 szt. seler łodygi – 4 szt. brązowy ryż – 100 g soli.

Menu diety №2 kapusty.

  • Pierwszy dzień: zupa, owoce z wyjątkiem bananów dowolny i winogron;
  • Drugi dzień: zupa;
  • Trzeci dzień: zupa, wszelkie warzywa (z wyjątkiem ziemniaków) jako sałatki lub na parze;
  • Czwarty dzień: zupa, 2 szklanki mleka 1%;
  • Piąty dzień: zupa, 500 g gotowanego mięsa, gotowane na parze lub kurczaka lub ryby, pomidory;
  • Szósty dzień: zupa, warzywa (z wyjątkiem ziemniaków), 200 g mięsa, kurczaka lub ryby;
  • Siódmy dzień: zupa, warzywa, naturalne soki owocowe bez cukru.

Z żadnym z Zupa z kapusty Dieta, jak również za pomocą diety szczotki sałatkowy można osiągnąć dobre wyniki. Ale nie powinno być nadużywane diety powtarzać je zbyt często lub przestrzegać zalecanego czasu ich więcej – to może mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Share →