Dla tych, którzy przystępują do godziny VKontakte lub kolegów!)))

Dla tych, którzy przystępują do godziny VKontakte lub kolegów!)))

Czy uważasz, że?

Nowe badania społecznego przez brytyjskich naukowców oszołomiony świata.

Okazuje się, że jeśli umieścisz monotonny awatar określonego zakresu kolorów i nie zmieniają go pod byle pretekstem co najmniej dwa do trzech tygodni, zainteresowanie w sieci społecznych będzie się stopniowo zmniejszać, a wydajność będzie nadal rosnąć.

Badaniami objęto dwie grupy badanych przez 250 osób, którzy byli studenci wyższych uczelni. Pierwsza grupa miała możliwość aktualizacji ich Avatar jak zwykle. Druga grupa została poproszona, aby wybrać jeden z sześciu wzorów kolorów i ustawić go jako Avatar sieci społecznych.

Ku zaskoczeniu naukowców, ogólną wydajność, efektywność i zadowolenia z życia wzrosła w drugiej grupie o 61% w porównaniu z pierwszym 34% badanych z drugiej grupy zauważył, że były one znacznie mniej prawdopodobne, aby przeszkadza obcych i spróbować dodać je do znajomych, a 8% badanych na sekundę Grupa poinformował, że stały się one znacznie więcej energii w dotyku i lepiej spać.

Naukowcy planują dalsze zbadanie zjawiska pozytywnego wpływu jednego koloru avatarov na psychikę człowieka i jego pomoc w leczeniu zależności od sieci społecznych.

Share →