Dlaczego dziecko płacze cały czas w nocy

Dlaczego dziecko płacze cały czas w nocy

Zaburzenia snu są bardzo często przy badaniu dzieci. Wynika to z faktu, że układ nerwowy dzieci jeszcze wystarczająco opracowane w celu radzenia sobie ze stresem. Tutaj, dziecko na jęki i krzyki nocne.

Oczywiście, mimo, że jest to częsty problem, że nie może być pominięte. Twoim zadaniem jest pomóc dziecku nauczyć się kontrolować swoje emocje, przy ustalaniu prawa do spania i wypoczynku.

Creek mogą być związane ze zwiększoną pobudliwość dziecka w śnie przeżywa wydarzenia dnia. Co robić? Najpierw porozmawiać z dzieckiem i dowiedzieć się, co przeszkadza mu. Dziecko może mieć problemy w szkole lub z jednym z rodziców, może on uzyskać uraz psychiczny lub fizyczny – wszelkie zdarzenia muszą mieć wpływ na stan układu nerwowego, który nie jest jeszcze wzmocnione w celu skutecznego radzenia sobie ze stresem.

Jeśli dziecko nie może naprawdę wyjaśnić przyczyny tego zachowania, zobacz psychologa, który dowie się, dlaczego dziecko płacze lub krzyczy w nocy. Najprawdopodobniej dziecko w tym przypadku zostanie przypisany do leków.

Ważne jest, aby przygotować się na tym, że dziecko może Wrzasku cry w tym samym czasie. Często w pierwszych latach jego życia, dzieci nie wiedzą, jak wyrazić swoje emocje i uczucia. Drażliwość gromadzi, w wyniku czego dziecko płacze w nocy, podczas snu.

Naucz dziecko, aby poprawnie odpowiedzieć na różne problemy, pomagać im rozwijać umiejętność właściwego komunikowania swoich żądań do innych.

Gwałtowny fantasy – kolejny powód, krzyki dzieci w czasie snu. Staraj się ograniczyć oglądanie horrorów lub tych programów, które powodują przypływ adrenaliny i trema. Spróbuj także stworzyć spokojną atmosferę na 1,5-2 godziny przed snem. Niech dziecko w nocy wypić szklankę mleka z miodem, szanuje książki, słuchać muzyki.

Pozwoli to jego system nerwowy do odzyskania i dostroić się do wypoczynku.

Nie ma potrzeby, aby obudzić dziecko płacze przez sen. Wystarczy poklepać go po plecach, powiedzieć kilka słów niskim głosem, włącz dziecko na drugą stronę. Takie okrzyki są pojedyncze, i to jest w porządku. Inną rzeczą, jeśli dziecko płacze przez sen cały czas – w tym przypadku konieczne jest, aby skonsultować się z neurologiem.

Można poprawić krzyki dzieci całkowicie? Czasami – tak, czasami – nie. Wszystko zależy od układu nerwowego dziecka i wsparcie. W tym przypadku będziesz musiał radzić sobie z tym problemem!

Share →