Dlaczego jest to białe?

Dlaczego jest to białe?

Diagnoza różnych chorób i stanu ogólnego języka kolorze nadwozia było powszechne w średniowieczu w Chinach i innych krajach Europy Wschodniej. Niesłusznie dziś zapomniany, ta metoda może być nadal używany ze względu na jego prostotę i wystarczająco wysokiej niezawodności. Nie trzeba mieć wykształcenia medycznego, rozważyć swój własny język i wyciągania wniosków.

Lepiej zrobić to rano, zaraz po przebudzeniu – przed zabiegami śniadanie i higieny.

W normalnym ludzkim języku różowy kolor, ewentualnie z czerwonym odcieniem, przysługuje w jak łatwy bladość lub niewielką ilość jasnej białym rozkwicie. Nadmierne zaczerwienienie lub odwrotnie, silna blada, niebiesko-fioletowy odcień, gruba warstwa płytki w różnych kolorach, sucha nieprawidłowego lub wilgotności, wzrost wielkości (obrzęk), słabej mobilności – są wyraźne sygnały, że niektóre z ludzkiego ciała niezdrowe.

Białe plamy na języku oznacza problemy z płucami i sercem, stojąc – z nerkami, krawędzie są odpowiedzialne za stan wątroby i pęcherzyka żółciowego, w środku – śledzionę i żołądek. Tablica jednolitą warstwą na całej powierzchni języka nadmierne opóźnienie oznacza żywność w jelitach, co powoduje zaparcia. Ponadto, czasami wydaje się po zażywaniu antybiotyków, powodując katastrofę ekologiczną mały w ludzkich narządów trawiennych. Czasami jest biały przez dysbioza, ropiejące ból gardła, grypa.

Stała obecność płytki nazębnej wskazuje na słaby system immunologiczny.

To ciekawe

Liczbą płytki widać na złożoność i stadium choroby. Co to jest, tym bardziej zdumieni ciała. Jeśli jest długi i stabilne białe, oznacza chorobę przewlekłą. Gdy warstwa płytki nazębnej zaczyna się przerzedzać, osoba jest na naprawić.

Cienka warstwa jest uważane za takie, które mogą być wyraźnie widoczne przez szorstkiej teksturze język grubości – jeśli nie jest widoczne.

Share →