Dlaczego kobiety seks bez miłości

Dlaczego kobiety seks bez miłości

Przywykliśmy myśleć stereotypowo. Łatwiej wyjaśnić ludzkie zachowania i przewidywać ich pozornie zbyt wiele łatwiejsze. Ale nie zapominamy o tych wyjątków. Oto, na przykład, że myślimy o męskich i żeńskich postaw dotyczących seksu? Co do zasady, to wszystko sprowadza się do truizm: Mężczyźni zawsze «gotowy», Oni kierują się interesem sportowej. a kobiety są bardziej wrażliwe, nie widzą seks bez miłości, a nawet jeśli spadnie do łóżka z pierwszym rogu, a następnie okrutnej konieczność, a nie dla przyjemności. W istocie, wszystko, co jest znacznie bardziej interesujące — a wśród kobiet są te dość kruche «kochać i zapomnieć», Nie zawsze trzeba wiele wizyty są tylko platoniczne tkliwość nieśmiałe dotykanie rąk i niewygodnych pocałunki.

Czasami nie są one szuka przystojnego księcia, który będzie cierpliwie «pielęgniarka» je przed ślubem. Te dziewczyny rzucają się w basenie z głową szybko i bez żalu, wierzę, że na dnie basenu znajdą nieziemską przyjemność.

Tak śmiały i lekkomyślne zachowanie wydaje się wielu w rzeczywistości nie może być uznane za nieuzasadnione. Wszystko ma swoją przyczynę i złe rady seks pomaga mniej. Tak to jest z uzależnieniem od jednego płci: Jak wielu ludzi, tak wiele powodów.

Przyjrzyjmy się najważniejszym z tych, które zachęcają kobiety do pluć na wielowiekowej sposób wrażliwy i niewinny «Turgieniew dziewczyny»,

Wolność od odpowiedzialności. Oczywisty — wielu z nas naprawdę lubią dobrze się bawić. nie myśląc o tym, co ugotować na śniadanie, jak wytłumaczyć jego później do domu z pracy i bez prób portretowania interes w komunikacji z jego krewnych. Nie jest konieczne «budować» jaźni, czego nie robić. Albo nie teraz. Czy to wystarczy, aby go czysty interes erotyczny. Co do reszty, wszystko jest proste i niezwykle szczery: Tak, mam twórczy bałagan i myszy lodówka powiesił, i nie, nie chcę, aby usłyszeć historię twój złośliwy nagie, lepiej zajmij się czymś bardziej przyjemne.

Cyniczny? Możliwe. Przewrotne? Lub rozluźnione? Po tym wszystkim, nie ludzie nazywają luźne, jeśli nie obiecują nam szczęśliwe wspólnej przyszłości i znikają po jednej nocy.

To jest przynajmniej szczery — obie strony z góry wiedzieć, co będzie rano.

Self-afirmacji. Oczywiście, wiele osób uważa, że ​​seks traktować jako sposób afirmacji samego siebie — nielogiczne i co najmniej głupie. Ale, przepraszam, nie mówimy o pragnieniu, na przykład, aby osiągnąć wyżyny w swojej karierze, ale pasja kobiety czuć się sexy, w stanie uwieść, która jest w stanie powstrzymać wszelkie (nawet najbardziej uparte) mężczyźni.

Chcemy się podoba, i nie możesz nic zrobić. Ktoś dość lekki flirt, aby zapewnić własną atrakcyjność, a ktoś musi zdobyć serce mężczyzny, tylko wnosząc sprawę do końca. Jeśli dziewczyna jest wolna, jej seksualność kobiet staje się jego droga do dochodzenia siebie.

A jeśli ma wybór, to jest kwestia moralności i sumienia.

A moja zemsta będzie straszna. Prawie za żart o innych podróżnych w pociągu. «I zemsty, a zemsta», — mówi pani porzucili swoje przypadkowych partnerów. Ale żart nie miałby dowcipy, gdyby nie były nawet w połowie prawdziwe. Wiele kobiet, które po przerwie z ulubionych chcesz szybko przejść do innego. Seks bez zobowiązań — rodzaj odszkodowania za rany.

Poczuj sprawcy, który właśnie został ukarany? Nie fakt. Ale tak naprawdę może stać się łatwiejsze. Oczywiście, zwolennicy mają tę metodę leczenia złamanych serc tyle i przeciwników. Którzy twierdzą, że rano po następne «gorący» będzie chłodniejsze noce poprzednia, inni uważają, że jedynym sposobem, aby dostać się z powrotem do pracy. Ale jedno jest pewne: po upadku związku rzadko jesteśmy w stanie natychmiast podjąć budowę nowego, i wybrać coś, co jest swego rodzaju substytut uczuć i emocji.

W inny sposób, z inną osobą na raz.

Ciekawe Barbara. Istnieje również motywem. Banalne ciekawość. Oczywiście, nie każda kobieta szuka partnera po prostu zrozumieć, co to jest — seks z kompletnym przeciwieństwem swojego byłego chłopaka lub prądu. Ale są tacy, którzy nie mogą oprzeć się pokusie «próbować» seks z mężczyzną, tak jak ci, którzy wcześniej nie było.

Tak to się dzieje — seks jednorazowy. Jak mój przyjaciel mówi: «Tak wielu ludzi, a ja jestem sam. Jak zrobić wszystko?»

Łagodzi stres. Wiele osób wciąż nie zdecydowali się na siebie na pytanie, jak płeć wpływa na zdrowie. Ale to, co każdy z nas ma potrzebę fizjologiczną na to, znane jest każdy uczeń.

Po trudnym tygodniu pracy chcemy się zrelaksować, i każdy robi to inaczej: ktoś wchodzi do baru czy klubu, ktoś zamknął dom z łyżką lodów i kilka trzech filmów, a ktoś odchodzi z ukochaną osobą za zamkniętymi drzwiami sypialnia z fizycznie i psychicznie przygotować się do kolejnego wyczerpującego maratonu «Pracy i Obrony», Ale ci, którzy nie mam faworyta, a wszystkie inne sposoby nie inspiruje? Również udać się do baru lub klubu, ale w innym celu — znaleźć partnera na jedną noc. Seks w tym przypadku — sposób na stres, dostać rozładunek fizyczne i emocjonalne.

Dziewczyny po prostu chcą dopingować. Ponownie, bez zobowiązań i zawiłości.

Miłość do seksu. Samantha z serialu «Seks w wielkim mieście»Prawdopodobnie najbardziej znany z płci pięknej, która mocno i namiętnie kochają seks. Oni nie są w stanie oprzeć się pokusie, aby uprawiać seks z różnymi ludźmi, na różne sposoby iw różnych miejscach. Wielu nie wyobrażają sobie życia bez silnego uścisku, długie pocałunki i wszystko, co czyni go tak dobry seks. Czasami gra rolę temperamentu seksualnego i «to» Ten, który jest jedynym. Całkiem przeciwnie, nie jest konieczne dla nich. Uczyć się nowych rzeczy z różnymi partnerami — Scenariusz optymistyczny dla takich kobiet.

Ktoś chce ochrzcić swoje persona lekkich obyczajów, a nawet gorsze definicji. Ale to, co jest najbardziej interesujące, zazwyczaj nie dbają o to, co ludzie myślą o nich. Cieszący, nie patrzeć na potępiając poglądy i obraźliwych słów.

Jesteśmy przyzwyczajeni do myślenia «uwielbiam na jedną noc» mężczyzna nawyk, ale jak widać, jest to tylko kolejny mit o seksie. Płeć piękna w tym samym sposób i po prostu chcesz się zrelaksować, trenować w sztuce uwodzenia i zapomnieć o odpowiedzialności, aby się zrelaksować, nie myśląc o tym, co wrażenie zrobili. Nie ma już jechać się w ramy stereotypów i przekonań innych, żyjemy tak, jak chcesz.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że seks na jedną noc nie zawsze będzie pocieszeniem po nieudanym romansie, nie należy umieszczać na «medycyna» zbyt wiele nadziei. To nie może pomóc. Co ważne, nie należy zapominać o innych sposobów rozwiązywania problemów, i kochać, aby dobrze się bawić.

Share →