Dlatego należy ostrożnie podejść do pierwszej intymność w związku?

Dlatego należy ostrożnie podejść do pierwszej intymność w związku?

Dlaczego trzeba naprawdę zrozumieć, kiedy jest właściwy czas na pierwszy seks? Nie, oczywiście, może nie szczególnie przeszkadzało, iść do łóżka po początkowym samym posiedzeniu. I nawet dostać wiele przyjemności. To jest tylko wtedy, gdy znajomy chce skonsolidować i dalej, nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Bo, po pierwsze, to będzie trudne do zrozumienia, co naprawdę wciąga mężczyznę i kobietę do siebie – pragnienie powtarzania bliskość lub dłużej. A jednak, w końcu mylić. Tak, seks i związki są ze sobą powiązane, ale byłoby to konieczne do tkania było gładkie, harmonijne.

W tym samym czasie, zbyt długo, aby pociągnąć pierwszy Intima za niepraktyczne. Ludzie mogą chcieć, i porozmawiać z nim powoduje duże zainteresowanie. I teraz zaczynają budować gigantyczne plany w późniejszym życiu. W tym przypadku, doskonale zdaje sobie sprawę, że związek bez seksu niemożliwe, w końcu decyduje się spróbować. A potem – bum, i okazuje się, że w tym przypadku potencjał wybraniu pełnej i kategoryczny niezgodności. Jego wymagania, na przykład, inne, albo nie nadaje zapach …

Ale nigdy nie wiesz! Wynikiem planów na przyszłość jest szybko zniszczone. Staje się bardzo przykro i zmarnowany czas i wysiłek poświęcony na budowę zamku w piasku.

Ponadto, jeśli wystarczająco długi okres, aby nie łączyć ze sobą intymności i relacji, jeden z dwóch nie może stać i zdecydować na link na stronie. Z reguły dotyczy to przedstawicieli silniejszej płci, instynkty seksualne, które wymagają satysfakcji, nie jest zbyt w tym zakresie z uczuć. Co sprawia, że ​​człowiek, jeśli jest w miłości z kobietą na seks, który jeszcze nie jest dozwolony w obawie przed utratą lub z powodu odmowy ulubionych seksu? Tolerować związek bez seksu, dopóki nie przyjdzie wszystko?

Ale nie każdy może sobie z tym poradzić! Tak rodzi naszych panów partnera do łóżka, do których częściej niż pociąg fizyczny, nic nie czuć w ogóle. Na pierwszy.

I to może być. Jest wiele przypadków, w których osoba przywiązane do łóżka dziewczyną i rozdarł na jej czystej obcowania z inną kobietą.

Więc jak to możliwe? Skąd wiesz, kiedy nadszedł czas, aby połączyć seks i relacje? Generalnie, intymność dla mężczyzn i kobiet – dwie różne rzeczy. I wiek jest, jeśli nie brać pod uwagę potrzebę fizjologiczną błaha, niemal nie ma znaczenia.

Mężczyźni chcą seksu pragnienie nowych doświadczeń, ciekawość lub chęć związania kobietę. Kobiety, większość z nich wolę je dokładnie z tymi, którzy mogą następnie stać się partnerem w życiu.

Okazuje się, że wszyscy przychodzą do pierwszego aktu seksualnego inaczej. Przedstawiciele silniejszej płci postrzega go przede wszystkim jako innym eksperymencie. Słaba płeć – jako propozycja do wzmocnienia dialogu na najwyższym poziomie. Innymi słowy, kobiety mają tendencję, aby sądzić, że seks jest tym, co łączy ludzi – nie. I jak możemy być? Tutaj młody człowiek nie podoba pierwszy, drugi, trzeci noc zysków, datę, która trwała przez długi czas. Dobrze, że jest niedoświadczony te pytania!

Zostaw teraz, czy co? Po tym wszystkim, kochający związek bez seksu uszkodzony i jest mało prawdopodobne, aby mieć jakieś dobre perspektywy. Ale jeśli młoda osoba jest w pełni świadoma i nieświadomie lub nawet świadomie przygotować się na taką ewentualność, szczelina dla kobiet po seksie z pewnością stanie się bardzo silnym ciosem!

Na ogół, nawet jeśli dwa ludzie nie znalazła dotychczas consensus w dziedzinie bliskości, może być poprawiona. Jest prawdopodobne, że seks nastąpiło zbyt wcześnie, a partnerzy nie mogą jednak czuć się w łóżku łatwo i przyjemnie. Dlatego, seks i związki wciąż tkane harmonijnie i bez wysiłku. A więc stało się, gdy partnerzy bliskość wciąż nie jest gotowy na to. Dla dobrego seksu jest konieczne wzajemne zaufanie.

I to jeszcze. I niedoświadczona dziewczyna lub chłopak chciałby wspólnie odkrywać intymną sferę, ale nie może w pełni otwarte na siebie.

Jeśli tak rozumiem tego podniecenia my (zwykli ludzie) tylko wtedy, gdy w pełni czuć się pewnie w swoim partnerem. A kto nie miałby nic przeciwko, jak to było, to prawda. Można, oczywiście, do zabawy i do spontanicznego seksu. Jednak to nic nie kosztuje, bo krótko i mało pamiętał. Jednak uczucie po przedwczesnej lub zbyt długi oczekiwanego bliskości z tymi, z którymi już udało się zakochać w trakcie wizytacji, czasami są o wiele gorsze.

Jak można określić, kiedy to naprawdę musi się zdarzyć?

Jak ustalić, czy ludzie są gotowi na seks?

Gdy mężczyzna i kobieta gotowa do błony wewnętrznej? Jest to ważne pytanie, ponieważ harmonijne relacje seksualne w rodzinie, które mogą być utworzone później, zaczyna się od pierwszego bliskości. Jeśli stało się to w niewłaściwym czasie – zbyt wcześnie lub odpowiednio późno – Małżeństwo może być skazany.

Ponieważ znacznie wpływa na życie intymne uczucia i umiejętności ludzi, dostosowując je, tylko jeden dzień zniszczyć te uczucia.

Z drugiej strony, wysokiej jakości seks może zapisać małżeństwa, nawet w ekstremalnie sytuacjach konfliktowych. Ale w porządku, aby stało się tak, seks i związki, należy spróbować połączyć się płynnie i harmonijnie. Dlatego pierwszy odbędzie się w pobliżu prawego dla niego czasie. Zbyt często numerek generuje frustrację i nudę. Zbyt długie jego oczekiwania – nieśmiałość, ograniczenie w działaniu i, w efekcie, wewnętrznej pustki. Po tym wszystkim, chciałem coś nadzwyczajnego, ale wszystko okazało się pospiesznie i pogniecione.

Ani jedno, ani drugie nie sprzyja rozwijaniu stosunków i przekształcenia zwykłego pociągu w rzeczywistym, długi i niezachwianej miłości. Ponieważ, jak już powiedzieliśmy, prawdziwy kochający związek bez seksu między zdrowych i dość chętnych do Intima osób różnej płci jest dość trudne do utrzymania.

Więc kiedy jest to, że to jest czas dla optymalnego stosunku seksualnego między mężczyzną a kobietą? Kiedy mogą w pełni zaufać i czuć się z partnerem blisko niego w absolutnej bezpieczeństwa. Tylko w tym przypadku, każdy z nich może sobie pozwolić na działania luz.

Jej obecność – gwarancja, że ​​seks z tą osobą w przyszłości będzie obszar, który chcę, aby dowiedzieć się cały czas.

Ponadto, kobiety i mężczyźni powinni się wystarczająco zaznajomieni z siebie i mieć pewność, że relacja po seksie nie rozpadnie. Mogą sobie pozwolić, aby dyskutować na tematy seksualne, a jeśli coś po raz pierwszy nie będzie, omówić ten problem i znaleźć wyjście. Partnerzy powinni nie tylko czuje, że nadszedł czas na seks, ale szalenie chcą, chcąc dokonać sobą szczęśliwi. W tym przypadku, to lepiej, aby przejść do pierwszego stosunku seksualnego jest mniej lub bardziej uzasadnione. I nawet zanim się to stanie, myślę o niektórych kwestiach:

  1. Wystarczająco dużo czasu dla pary spotyka się w celu określenia podobieństwa wspólnych interesów i celów? I to podobieństwo? Jeśli tak, płeć i relacje stają się naturalne. Jeśli nie, chłopcy i dziewczęta muszą być przygotowani na to, że seks nie jest kluczem do udanej kontynuacji ich relacji w przyszłości;
  2. Mężczyzna i kobieta może teraz komunikować się otwarcie ze sobą, nie zaś odgrywa rolę? Aby po raz pierwszy do uprawiania seksu, powinieneś czuć się całkiem spokojny. A to jest możliwe tylko wtedy, gdy partnerzy nie boją się otworzyć na siebie nawzajem w całości;
  3. Rzeczywiście, zarówno w połączeniu bliskości chcą?

    Być może ktoś po prostu gorszy pod presją innych? W tym przypadku trudno pierwszy seks zapewni silny związek w przyszłości. I lepiej jest poczekać, aż przed istnieje wspólne pragnienie;

  4. Skłonny małżonka tym, że żywego razem z jakiegoś powodu nagle nie może mieć sex?

    Małżeństwo polega nie tylko łóżko, ale całkowity małżonków i dbać o siebie. Istnieje wiele okoliczności, które sprawiają, że seks słaby, rzadkie lub wręcz niemożliwe. Partnerzy, którzy zamierzają zbudować poważny związek, należy wziąć to pod uwagę i zrozumieć, że droga do każdej przyjemności innych, nie tylko w łóżku.

Cóż, to wszystko. Pozostaje tylko dodać, że przed przyjazdem do wniosku, że nadszedł czas, aby połączyć seks i związki, pary jest pożądane, aby omówić ten krok. Stosunek płciowy może prowadzić do niepożądanej ciąży lub choroby.

Wszystko to musi zostać omówione między sobą bez wstydu. Jeśli mężczyzna i kobieta nie może sobie pozwolić na bardzo szczery ze sobą, to nie są one jeszcze gotowe do seksu. I jej następstwa, w rzeczywistości nikt nie jest odpowiedzialny.

Share →