Dobór fryzury Internecie

Dobór fryzury Internecie

Komputery w Internecie wybór fryzury na zdjęcie. Program doboru kobiet i mężczyzn fryzury.

Zarejestruj się i zaloguj, wpisz swój adres e-mail, ewentualnie (w razie potrzeby), wstawić obraz pulpitu i rozpocząć prace nad wyborem fryzury.

Czy chcesz zmienić i wybrać fryzurę swojej ulubionej gwiazdy?

Nie ma problemu! Można praktycznie spróbować online wiele różnych form fryzury, fryzury i koloru. Wystarczy przesłać zdjęcie z galerii lub zrobić zdjęcie z aparatu, a w ciągu kilku sekund można mieć włosy jak dobrze znanego modelu, wprowadzenie go na zdjęciu.

To wcale nie musi iść do salonu lub Barber Shop. Chcesz się ostrzyc: Spróbuj i wybierz fryzurę dla kręcone włosy, proste włosy, długie lub krótkie, program ma wiele opcji do wyboru!

Aby dodać kropkę na zdjęciu, można dodatkowo ozdobić swoje zdjęcia z różnych akcesoriów, w tym okulary, gumki do włosów, kapelusze i kolczyki.

Po zakończeniu będzie makijaż twoich włosów, jeśli chcesz, możesz wysłać uzyskany wynik przez e-mail lub zapisać je do komputera.

Do wyboru fryzury, aby przesłać swoje zdjęcie, jest to bardziej wygodne, aby pobrać zdjęcia z komputera PC.

Istnieje wiele darmowych programów, które ich instalowania na komputerze mogą eksperymentować z włosami, poniżej są jednym z nich.

Fryzury 5.1 program pomoże Ci w wyborze i modelowanie fryzury, która najlepiej pasuje. Ogromny wybór kobiet, mężczyzn i włosów dla dzieci, ponad tysiąc opcje. Co by łatwiej wybrać poszukiwanie pożądanego parametru.

Oprócz fryzury można wybrać wąsy, brodę, okulary, biżuterię, damskie i męskie kapelusze. Program posiada intuicyjny interfejs i nie wymaga specjalnych umiejętności do wykorzystania.

Cechy:

* Ponad 1000 warianty klasycznego modelu, niezwykłe fryzury dla kobiet.

* Wybór fryzury na długości i struktury włosów stylów.

* «Ścięcie włosów», «r» i farbowania włosów w dowolnym kolorze.

* Pobierz oryginalny portret: pliku, schowka, za pośrednictwem skanera lub aparatu cyfrowego.

Rozszerzony system pomocy z podpowiedzi.

Zapisywanie i drukowanie tworzył portrety, wysyłanie plików przez e-mail w dowolnym momencie.

Wymagania systemowe

– W systemie Microsoft Windows 98, 2000, XP, Vista, 7;

– Procesor Pentium III lub lepszy;

Share →