Dobry potencji u mężczyzn i podstawowych zasad jej wsparcia

Dobry potencji u mężczyzn i podstawowych zasad jej wsparcia

Spis treści [ukryj]

Potencji u mężczyzn obejmuje takie ważne cechy jak: stopień napięcia penisa, wskaźnik występowania erekcji podczas stosunku płciowego i czas jego trwania.

Zastaw życzliwych relacji

Wiadomo, że w każdej chwili możliwość zostawić potomstwo i być ojciec rodziny był uważany za jednego z najbardziej znaczących możliwości danych nam przez naturę. A w naszych czasach zaawansowanych technologii każdy człowiek stara się realizować się w duchowym i fizycznym planie, ponieważ brak pełnego życia seksualnego jest silny uraz emocjonalny dla każdego człowieka.

Słaba siła może być wynikiem nie tylko zaburzeń psychicznych, ale również z powodu różnych chorób. Dlatego nic dziwnego, kwestie te zostały uwagą przez urologów, psychiatrów, terapeutów, lekarzy i innych specjalistów.

Termin potencji, wykorzystywane wyłącznie do mężczyzn konstytucji seksualnego i nie ma zastosowania do cech kobiecej seksualności. Jeśli wiesz, normalne fizjologiczne przejawy płci męskiej, to staje się jasne, że takiej mocy.

Pojęcie normy

Należy zauważyć, że w seksuologii nie określono charakterystykę ilościową składników „męskiej” władzy. Nie można po prostu powiedzieć: „w porządku” czas granicy współżycia seksualnego, „normalne” ogranicza rozmiar penisa i pewną ilość kopulacyjny tarć. Należy zauważyć, że średnia długość stosunku płciowego wyniósł 2,5 minuty, a całkowita liczba tarcia podczas stosunku płciowego jest równoważne 50-60.

Jednak to nie pokazuje normalny zakres, jak niektórzy ludzie mają stosunek seksualny trwa 30-40 minut, osiągając 300 i więcej tarć. Z nowoczesnych stanowiskach, wielkość penisa nie ma wpływu na aktywność seksualną, z wyjątkiem, gdy osoba idzie w cyklach i wyostrza koncentrować się na tym.

  • silny popęd seksualny i chęć;
  • silna i pełna erekcja, która przyczyni się do osiągnięcia wytrysk i orgazm.

Jak przywrócić i zachować męskość?

Zastanów się, co należy zrobić, aby zaoszczędzić siły mężczyzny w nadchodzących latach.

Prawidłowe odżywianie

Wpływ pokarmu na aktywność seksualną i siły związane z profilaktyki chorób, które utrudniają możliwość seksualnych mężczyzn. Post i wegetarianizm zmniejszenie libido i erekcji funkcji.

Zwiększenia potencji regularnie występuje wstęp zwierzęcego białka zawarte w czerwonym mięsie. Po spożyciu produktów mięsnych u ludzi wzrosła metabolizm energii, zwiększa libido i aktywność. W tych przypadkach, gdy tło wyczerpania fizycznego i emocjonalnego zmniejszyła siłę seksualnego, aby pomóc przywrócić równowagę owoce morza (kalmary, krewetki), która zawiera niezbędne pierwiastki śladowe (jod, cynk, selen).

Innym ważnym produktem, uniemożliwia rozwój wadliwy (słaby) aktywności seksualnej są ryby. W ryby zawartej w dużej ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które hamują rozwój miażdżycy (jedną z przyczyn zaburzeń erekcji naczyniowych).

W przypadku zagubienia lub spadek potencji, to jego zysk jest szeroko stosowany pokarmów roślinnych, zwłaszcza pietruszkę, karczoch, kapary, rzodkiewki, koperek, czosnek, szparagi. Rośliny zawierają wiele substancji lub podobne do hormonów płciowych, lub przyczynić się do ich powrotu. Stymulatory aktywności seksualnej jest przyprawy: cynamon, kminek, anyż, bazylia, goździki, szafran.

Jeśli stracił aktywność seksualną i obniżenie popędu płciowego, nawet w czasach starożytnych stosowane różne ziołowe mikstury, które dziś są traktowane jako lek ziołowy (bulion czerwonej koniczyny, pokrzywy nasion).

Powiedz nie alkohol!

W zdrowym ciele

Zdrowy styl życia i aktywność fizyczna dawkuje codziennie odgrywa bardzo ważną rolę w tym zakresie.

Negatywny wpływ leków

Należy również wziąć pod uwagę takie czynniki, jak przyjmuje leki obniżające potencję. Na przykład, jeśli zniknęła nagle, powinna dokonać przeglądu wszystkich obecnie stosowanych leków. Mężczyzn powyżej 40 roku życia często mają choroby współistniejące (nadciśnienie tętnicze, cukrzyca typu 2, jaskra), są więc zmuszeni do różnych leków.

Poprzez negatywny wpływ siły seksualnej to: środki przeciwhistaminowe, leki uspokajające, leki uspokajające, bromu, niektóre leki przeciwnadciśnieniowe i w leczeniu jaskry.

W każdym razie, jeśli masz problemy z potencją, należy szukać profesjonalnej pomocy medycznej, bez uprzedzeń i skompresowane, jak to często podstawą naruszeń płciowych są bardziej poważne zmiany patologiczne.

Przydatne informacje?

Udział jej przyjaciele i będą dzielić coś ciekawego i pożytecznego dla Ciebie! Jest to bardzo proste i szybkie, proste, kliknij Przycisk Narzędzia, które wykorzystują najbardziej:

Share →