Dodatki do żywności E250, E 251, E503 (azotynów i azotanów, węglan sodu, ...

Dodatki do żywności E250, E 251, E503 (azotynów i azotanów, węglan sodu), ammmoniya wodorowęglan amonu (kwas węglan amonu)

Szanowni Państwo, Nasza firma oferuje do zasilania Suplementy produkcja BASF Niemcy .

Suplementy są to substancje, które są dodawane do żywności, aby im specyficzne właściwości, takie jak kolor, smak, okres przechowywania, konsystencji i smaku. Nie wszystkie suplementy diety, które wykorzystują nowoczesne producentów żywności, są niebezpieczne i szkodliwe dla organizmu ludzkiego. Wiele z nich ma pozytywne właściwości, które pozwalają, aby jedzenie smaczne, pachnące, przedłużyć ich trwałość.

System numeracji klasyfikacji dodatków do żywności został opracowany w 1953 roku w krajach Unii Europejskiej i działa do dziś. Litera „E” jest skrótem od „Europy” i kod cyfrowy, który po nim następuje, jest charakterystyczny dodatek do żywności w produkcie. Kod, który zaczyna się od 1 oznacza barwniki 2 – Środki konserwujące. Kod zaczyna dodatki, które zapobiegają psuciu 3, i ukryty kod 4 stabilizatory. Kod, który zaczyna się od cyfry 5 oznacza emulgatory, 6 – wzmacniacze smaku i składników smakowych.

Kod, który zaczyna się od numeru 9 obejmują odpieniacze (antiflamingovie) substancji. Kody, które zawierają cztery cyfry są przypisane substancji słodzących – substancje zachowania cukru kruchość lub soli.

Nie można powiedzieć, że suplementy są szkodliwe dla zdrowia. Dopuszczony do użytku mają wiele substancji cechy pozytywne, które nie mogą być zapomniane. Wśród najczęściej dodatki do żywności mogą być zidentyfikowane w tej grupie E250, E 251, E503 i kwasu węglan amonu (wodorowęglan amonu).

Dodatek do żywności 250 E – jest azotyn sodu. Jest barwnikiem, który może działać jako środek konserwujący oraz środki aromatyzujące. Służy on do suchej ochrony mięsa, jak również do stabilizacji głębokie czerwone zabarwienie. Dodatek do żywności E 250 są dopuszczone do stosowania na terytorium Rosji.

Azotyn sodu jest dodawany do boczku, zwłaszcza smażone w kiełbasach, peklowana wołowina, szynka, i wędzonego mięsa i ryb.

Dodatek do żywności E 251 oznacza azotan sodu i należy do powszechnie stosowanych konserwantów. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa produktów i zapobiega ich rozprzestrzenianiu się bakterii i grzybów. E 251 jest aktywnie wykorzystywany jako chemicznej stabilizacji dodatek do zatrzymania dojrzewania win oraz jako środek dezynfekujący.

Suplement diety z węglanem code E 503 lub amonu oznacza emulgator. Ten dodatek do żywności, który tworzy się jednorodną mieszaninę substancji nie mieszających się w naturze. Jest stosowany w przypadkach, w których jest to niezbędne w celu uzyskania jednorodnej mieszaniny wody i oleju, wody, tłuszczu i innych podobnych substancji.

Uzupełnienie pokarmowe rozpowszechniona jak proszek do pieczenia w produkcji różnych wypieków.

Wodorowęglan amonu najmniej wspólnego dodatek do żywności. Jest wstrzykiwany do mieszaniny nadania określone właściwości fizyczne. Kwaśny węglan amonu jest powszechnie stosowany jako proszek do pieczenia chleba i ciastek, jak również do produkcji innych wyrobów piekarskich, oprócz sody.

Wiele suplementów są produkowane na drodze syntezy chemicznej, pozwala umieścić im pewne cechy, aby osiągnąć swoje cele. Istnieją inne sposoby uzyskania dodatków chemicznych, które mają zastosowanie w nowoczesnych producentów. Technologia jest coraz lepsza, co pozwala na wyeliminowanie negatywnego wpływu substancji na organizm człowieka.

Dla informacji o cenach skontaktuj się z nami telefonicznie: +7 (499) 308-44-93, +7 (499) 308-44-91, +7 (499) 308-18-80, +7 (926) 477-54-83.

105568, Moskwa, ul. Magnitogorsk, 1. (Mapa)

Share →