Dokonywanie karty na Wielkanoc z ich rąk: idee angielskiego Internecie

Dokonywanie karty na Wielkanoc z ich rąk: idee angielskiego Internecie

Nadszedł czas, aby spojrzeć na ręcznie robionych kartek okolicznościowych wykonanych przez artystów zagranicznych na złom Wesołych świąt. W tym celu wpisz w Google Image Search cardmaking Wielkanoc bez cudzysłowu, czyli kardmeyking Wielkanoc w języku angielskim. Jeśli spojrzeć na zdjęcia w tym numerze karty, to możesz przy wykonywaniu kartek wielkanocnych własnymi rękami użyć podobne pomysły domowe kartki wielkanocne.

Jak zwykle, będę blogu zdjęcia z ulotek, które mi się podobało najlepsza.

W roku White Rabbit (Cat) wydaje się bardzo odpowiednie do przedstawiania na królika pocztówki i jaj. Na przykład, w tym domowej roboty karty z napisem Happy Easter!

Albo, jak na poniższym rysunku z królika, który przenosi jaja kosz. Jest ono wykonane ze strony internetowej o nazwie 20 zdjęć Wielkanoc. gdzie są zdjęcia ślicznych produktów wielkanocne.

I kompozycja z królika i jaj może być jak na zdjęciu poniżej. Karta ta, jak w Dian Bark (Diane Burke), można zrobić bez specjalnych materiałów. Obraz królik może rysować lub umieścić na ekranie.

By the way, I zasugerował, że królik to przedstawiono na karty wielkanocne, że, jak jajka symbolizują płodność.

Być może chcesz, aby kartki z życzeniami na Wielkanoc z ich ręce razem z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W tym przypadku, to dobry pomysł, aby karty składane w formie pisanki i ich malować. Takie kartki-jaja widać na zdjęciu poniżej. Pochodzi ona z tej strony. gdzie można znaleźć master-klasy na co te ulotki w języku angielskim.

Nawet bez znajomości języka znanego pracy z fotografiami.

Na tych domowych Wielkanoc karty można napisać HV, takich jak brokat.

Następna karta w załączonej formie zdobione jaja. I otwarta w środku pomiędzy połówkami przerwanych jaj w środku pojawia Happy Easter.

Aby to zrobić, pocztówki wielkanocne z własnymi rękami, potrzebny jest specjalny puste w środku otwartych kart, zwane Miejskie Lily Tajne Keeper. Możesz być w stanie znaleźć go w sklepach towarów do scrapbookingu i kardmeykinga. Jak to wygląda, można zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Ostatnie dwa zdjęcia są robione z tego obrazowego klasie mistrzowskiej na uczynienie kart ujawnionych-jaja.

Wielkanocne pomysły scrapbooking można znaleźć tutaj. Są one przydatne w przypadku domowej kart do wspaniałej uczty. Przeczytaj na temat dekoracji na pisanki i karty, Prezentowy techniki.

Share →