Dokonywanie łóżka własnymi rękami

Dokonywanie łóżka własnymi rękami

Ładnie oprawione łóżko zwiększą każdy krajobraz, więc projekt układu rozwoju krajobrazu stronie projektu i wyboru łóżek roślin kwiatowych na to nie ostatni.

Kwietnik może zbudować absolutnie dowolny kształt – od prostego okrągłe lub kwadratowe do asymetryczne lub jakiegoś dziwacznego formie.

Ponadto barwniki mogą być na nim umieszczone tak, że tworzą one Bloom unikalny wzór. W ogóle, tworzenia kwietników – to praca, w której trzeba cały wyobraźni i fantazji krajobrazu projektanta.

Nie ma nauki do tworzenia kwietników, która określa podstawowe zasady ich typów i struktur.

Możemy sformułować kilka podstawowych zasad osobowy, który pomoże zbudować własne ręce.

Na początku trzeba wybrać położenie przyszłych klombowe. Nadaje się otwarta przestrzeń, która będzie wolna podejścia z różnych stron – jest to dość wygodne i pod opieką kwietnik i podziwu dla niej. Ponadto, witryna powinna być gładka, bez uderzeń i depresje, tylko wtedy, gdy chropowatość powierzchni nie jest pomyślany jako projektant krajobrazu.

Przy wyborze kolorów do głównego czynnika wyboru – to jest piękno kwitnienia, nadaje się jako jednoroczne i byliny.

Co łóżka z rękami zawiera pewną liczbę działań:

1. W dowolnym momencie w klombów powinno być podejście.

3. Konstrukcja powinna być prosta do maksimum.

4. Rośliny powinny być co najmniej 15 cm.

Każde łóżko chcesz utworzyć na stronie, musi jakoś zmieścić w jednej z istniejących typów.

Kwietniki są tradycyjne, regularne, kwietniki kameleon, monoklumby, pionowe łóżka, łóżka-panele.

Również wziąć pod uwagę, że te typy różnią się od siebie.

Do regularny charakteryzują się ściśle oglądane geometrycznie znajduje wzór i rośliny kwitną w tym samym czasie.

Jeśli chcesz się podobać Ci kwietnik kwitnących roślin w trakcie sezonu, lepiej tradycyjny. Umieścić na nim z roślin kwitnących wcześnie pozdnetsvetuschih. Są to żarówki, byliny i jednoroczne.

Rośliny mogą być sadzone w grupach, które kwitną jeden po drugim. Ten typ nazywany Nieregularny .

Podwyższone kwiat łóżko – Jest to złożona kompozycja wykonana. Zazwyczaj tworzy bardzo duże i mogą być w centrum wszystkich projektowania krajobrazu terenu.

Można zatem wylądować rośliny kwitną, gdy tworzą one żadnego obrazu. Na przykład, możesz się obrazek kwitnienia roślin godzin. Jeśli wolisz jakieś jedno gatunków roślin kwiatowych i nie lubią wielokolorowe, a następnie monoklumba – To jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

Rośliny lądowe w klombie, jak można w tym samym kolorze lub kolorach.

Jak to jest możliwe, aby znaleźć dwa identyczne projekty, projektowanie krajobrazu, więc niemożliwe jest znalezienie dwóch identycznych łóżka. Na rozwój tego elementu projektowania krajobrazu, ale jak każdy inny, należy podchodzić kreatywnie i indywidualnie.

Roczniki, które są najczęściej wykorzystywane do tworzenia kwietników – petunii, aster, tytoń, marigolds. Z biennale są bardzo popularne Daisy Bell, goździki, niezapominajka. Żarówki są również wykorzystywane do dekoracji kwietników – dalii, mieczyk, tulipan.

Bylin wśród projektantów zdobyły trwałą sławę piwonia, irys, lilia, chryzantema, róża, stokrotka, Phlox i wiele innych.

Ten element architektury krajobrazu daje swojej stronie unikalne i oryginalne, więc jego użycie jest niezbędne w tworzeniu projektowania krajobrazu.

Podobne artykuły na stronie:

Share →