Dokonywanie Nowy Rok składu z jego własnymi rękami

Dokonywanie Nowy Rok składu z jego własnymi rękami

Jednym z oryginalnych metod dekoracji świątecznego stołu – stworzyć oryginalny skład blichtr, zabawki i świerkowych gałęzi. Z ich ręce dość łatwe do tworzenia kompozycji noworoczne z różnych materiałów.

Większość z nich jest dostępne i powszechnie stosowane elementy kolęd – to wpadnie, sosnowe i świerkowe gałęzie, wstążki, ozdoby choinkowe, blichtr, świeczniki i świece, cukierki i owoce, koraliki i paciorki, jak również naturalne i sztuczne kwiaty.

Wyglądają bardzo imponująco i po prostu się kompozycję do Nowego Roku z rąk świeczki. Można nawet urządzić dom ze świecą, jeśli oryginalnego wydania świecznik i świeca. Najprościej – zrobić świecznik ze szkła o niskiej. Możesz udekorować aplikacja szkła, odpowiednio, na temat Nowego Roku lub owinąć przewód świecy nawleczone na jej pre-perełek lub koralików.

Również wygląda wspaniałe kolory malowane szklane puchary.

Korzystanie z konwencjonalnych stadniny z kolorowymi głowami, mogą być ozdobione grubych świec. Muszą trzymać się świecę, tak że głowy szpilek pozostaje jakiś wzór, takie jak choinki, śniegu lub kwiat. Jednocześnie należy zauważyć, że długość kołków nie powinna przekraczać średnica świecy. Innym sposobem, aby ozdobić świecę – jest zebranie bukiet długich cienkich świec i umieścić w dużej szklanej lub przezroczystym wazonie.

Więc świece mogą spaść, więc trzeba wypełnić dno wazonie koralikami, piasku lub kamieni oraz wzmocnienie świece w tym materiale.

Oryginalny wygląd kompozycji z pływającymi świeczkami i kwiatami. Aby je utworzyć, należy podjąć szeroką danie lub miskę i napełnić zbiornik wodą ogrzewany. Wody w celu zwiększenia wystrój może zabarwić z barwienia żywności lub nadmanganianu potasu. Inne kolory (na przykład storczyki i róże) powinny być cięte na długości pięciu centymetrów i umieścić go w wodzie.

Istnieje również umieszczone świece i tabletek. Jeśli kolory nie idź w prawo, a następnie należy je skrócić trochę łodygi.

Aby stworzyć świąteczną piosenkę własnymi rękami, przy użyciu świeże kwiaty i gałęzie drzew iglastych, musimy wziąć kwiatowy gąbki lub oazy, które są sprzedawane w kwiaciarni. Z Oasis cięcia podstawę kompozycji do mniej w wodzie gąbki za wystarczająco nasączone wodą, kiedy opadł na dno naczynia.

Podstawą wyciekły wody jest stałe, na przykład, płyta – można wziąć do tego taśmę lub taśmy samoprzylepnej. Następnie dodaje się w oazę zieleni (ostrokrzew, jemioła, etc.), igieł i gałęzi świeżych kwiatów. Przy wyborze roślin i ich położenie nie jest ograniczona.

Konieczne jest jedynie, aby stosować się do zakładu jako całości wyglądała harmonijnie, a skład był stylistycznie całość. W centrum kompozycji można umieścić świece i ozdobić jej noworocznego blichtru, wstążki i zabawki.

Dla tych świątecznych piosenek są również świeże owoce.  Na przykład, najczęściej są uważane pomarańczy i jabłek, w którym urodziła dziury, powodując bardzo nietypowe, ale całkiem ładne świeczniki – może tylko umieścić je w świecy odpowiedniej wielkości.

Bardzo ładny jest także uzyskiwany w drodze przejrzystego szkła ani wazy i wlać z powrotem jasne jagody (np, suszone jarzębiny, żurawiny i borówki brusznicy) i umieścić świecę w pojemniku. Dobre wykorzystanie armat, laski cynamonu i cienkie plasterki owoców cytrusowych. I, oczywiście, nie może ignorować tradycyjne mandarynki.

W piosence można dodać cukierki w kolorowych opakowań, które wyglądają się bardzo ładnie, tworząc atmosferę uroczystości. Przezroczyste szkło może być wypełniona małych cukierków, lub po prostu dołączyć jakiś materiał w końcowej kompozycji w postaci wieńca. Wspaniałe i niezwykłe bukiety wygląd słodyczy.

Nie da się uniknąć, tworząc kompozycję Boże Narodzenie bez grudek. Mogą być malowane w kolorze srebra lub złota, umieścić w kubki jaj lub świeczniki, i dołączyć do górnej części gwiazdy folii dać małą choinkę. Wygląda dobrze, jeśli umieścić je na stole, razem z niskimi świece tłuszczu.

Robi noworoczne kompozycję należy rozważyć i wybór kolorów. Tradycyjnie, Boże Narodzenie jest uważany za złoty, srebrny, biały, zielony i czerwony kolor. Spójrz świetny skład, zaprojektowany w tym samym kolorze.

Takie kompozycje będzie tabela noworoczny urlop jest bardzo imponujący i niezapomniane!

Share →