Dokonywanie sztuczne kwiaty wykonane z tkaniny

Dokonywanie sztuczne kwiaty wykonane z tkaniny

Z gotowych szablonów, wzorów, z przygotowanych wyciętych tkanek płatków. Kształty są rozmieszczone w taki sposób, że języczek jest umieszczony na gwincie polaryzację, to znaczy jego kierunek w odniesieniu do wzdłużnego materiału z włókna powinny tworzyć kąt około 45 stopni. W ten sposób można zapewnić, że forma nie jest zdeformowana płatków, jest dobrze rozciągnięty i nie poluzować krawędzie.

Każdy żywy kwiat lub liść ma swój niepowtarzalny kolor z wielu różnych kolorach. Bardzo niewielu kolorów, zdominowanych przez czarno-biały kolor. Często zawierają one przejścia od jasnych do ciemnych kolorach. natomiast płynne przejścia, podyktowane przez samą naturę, czasem sprzeczne zmiany kontrastujące linie.

Do gotowego produktu trochę jasny kolor i jest widzialne światło i cień, płatki zanurzone w roztworze, który dodaje się do wody w proporcji alkoholu – jedna łyżeczka na szklankę wody. Po tej procedurze, płatki, wcześniej określone na kartce papieru specjalnego blot, poddanej kolorystyce. A kolory są stosowane kolejno, od jasnych do ciemnych odcieni.

Jeśli w pierwszej kolejności zastosować ciemniejsze kolory, przejścia między odcieniami można uzyskać rozmazane kontury brzydkie.

Podczas malowania dwukolorowa płatki, przemieszczających się z jednego koloru do drugiego, płatki muszą stale wilgotna z pędzlem, z wodą w tym celu, należy oczyścić. Na ile karta będzie nasycona wilgocią zależy płynne przejście pomiędzy dwoma odcieniami, a także stopień jego kolor. Po zakończeniu procesu barwienia, przy użyciu pincety przesunąć zakładkę pusty arkusz papieru.

Po zakończeniu malowania, gdy wszystkie płatki suszone, w środku każdego z nich należy zrobić dwie małe nacięcie na krzyż, aby następnie zniszczyć już gotowy produkt musi przebicia.

Share →