Dollar Tree - maskotka feng shui może pomóc stać się bogatym ...

Dolar Drzewo maskotka feng shui może pomóc stać się bogatym i stać się bardziej skuteczne

Dziś wiele osób wie, kierunek Feng Shui, która jest taoistycznych praktyki symbolicznej przestrzeni rozwoju. Głównym celem nauczania w celu maksymalizacji harmonii i komfortu w otoczeniu człowieka. Wielkie znaczenie w nim są symbolami uroków feng shui.

Na przykład, w celu przyciągnięcia walutę startowej jest drzewo dolara, innymi słowy – Zamioculcas.

Nie należy mylić go z drzewa pieniędzy – zupełnie inny zakład. Dolar Drzewo nie jest tak zaokrąglone liście, jak w Drzewo pieniędzy Jade. Mimo, że działają one w coś podobnego: jak przyciągnąć bogactwo do domu, przyczyni się do pokoju w rodzinie, wzmocnić miłość i dać szczęście.

Charakter przyciąga szczęście kobiet

Dollar Tree – Piękne dekoracyjne Houseplant. Czasami popularnie nazywane kobiet szczęścia. Choć nazwa „szczęście kobiet”, zdaniem wielu, należy do innego kwiatu. Jednak praktyka pokazuje, że Zamioculcas – Dolar drzewa cudem może doprowadzić do jego właściciela Obecnie jest to szczęście kobiety.

Prawdopodobnie wygląd kwiatu, który słynie z Dolar drzewa na Feng Shui symbolizuje fallusa. Rzeczywiście, egzotyczne roślin Zamioculcas rozpuszczać w czasie kwitnienia twórczego początek znacznej wielkości. A tego rodzaju znaków dawna ujęte pojęcie godowym, seksu, miłości, silnej rodziny.

Ale efekt kwiat była skuteczna w związku z tym, konieczne jest, aby rośliny o nazwie „Zamioculcas” musiał być każdy podane. Oraz, oczywiście, Zamioculcas mocy ujawniony w momencie kwitnienia. Jednakże dość trudno jest zapewnić, że drzewo dolarów wyrósł.

Talisman, przyciągając dolarów

Sama nazwa "Dolar drzewa"Którzy korzystają potocznie ludzi, wskazuje na jej bezpośrednim stosunku do finansowania jego właściciela. W tym kwiatem, feng shui, mają moc przyciągania dom, w którym się znajduje, jest dolarów.

 • Zamioculcas różni się od wszystkich znanych Jade fakt, że nie jest konieczne, aby zakopać puli monet, zgodnie właściwości aktywacji drzewa pieniędzy. Ale można umieścić kilka groszy lub do dolara w doniczce – wzmocni jego działanie.
 • A także od właściwości roślin, które jest zwane Dolar drzewa, mają korzystny wpływ dolarów umieszczone na jej gałązek jak dodatkowe liści. Są czasami skręcone Fountik tak, że piramida na banknotach, do góry.
 • Także bardzo skuteczny może być zwiększenie Zamioculcas aktywności, jeśli drzewo dolar podlewać wstępnie naładowany wody. Aby naładować wody, ile potrzebujesz w pojemniku z płynem na kwadrans kilka groszy niższa.

  Po drzewa dolara będzie opłata nalał wody należy umieścić w torebce monety i przeprowadzić z nimi.

Ważny aspekt feng shui, aby przyciągnąć pieniądze to miejsce, w którym chcesz umieścić roślinę doniczkową Zamioculcas. Prawidłowe pewne bogactwo sektora poprawić właściwości tego talizmanu. Uważa się, że Feng Shui, aby znaleźć obszar, który jest odpowiedzialny za dobrobytu człowieka, jest możliwe przy pomocy specjalnego narzędzia – Bagua siatki.

Tak więc, roślin Zamioculcas musi znajdować się w południowo-wschodniej ćwiartce pokoju. Choć wielu ekspertów nauki Feng Shui, że to stwierdzenie kontrowersyjne. Uważają, że to drzewo przynosi bogactwo, niezależnie od jego lokalizacji w domu właściciela.

Ale fakt, że roślina Zamioculcas, w każdym razie, nie może być zainstalowany bezpośrednio na parapecie, gdzie promienie słoneczne upadek, potwierdzenia wszystkich – drzewo woli cień i nie tolerują bezpośredniego światła słonecznego.

Symbol przynosząc szczęście do ich właścicieli

Ekspertyza o niezwykłym zakładzie Zamioculcas również zgadzają się, że jest w stanie przyciągnąć szczęście do domu. Właściwie każdy zakład w praktyce Feng Shui ma taką właściwość, ważne jest tylko, aby ustalić jego lub symbol, który nosi to znaczenie do miejsca na siatki Bagua, gdzie wymagana jest korekta. Jednak Zamioculcas jest najpotężniejszym roślin w tym sensie, w związku z tym, zaniedbania ta właściwość nie jest tego warta.

Rytuał Pieniądze:

Wskaźnik środowiska

Czasami zdarza się taki problem: nie ważne jak bardzo właściciel lub właścicielka pielęgnacja roślin, nie są one w żadnym chcą się rozwijać, więdną, gięte, mają żółte suche liście … Co się stało?

Okazuje się, że wszystkie rośliny, a na Zamioculcas – zwłaszcza bardzo silny wpływ nie jest widoczne dla ludzkiego oka negatywnej energii. Oznacza to, że jeśli drzewo ma Zamioculcas zwykły widok – należy dbać o swoje otoczenie.

 • Możliwe jest, że czuje się zbliża problemy Zamioculcas i próbuje ostrzec swoich poglądów swego pana o zbliżającym się problemy. Dlatego też, w tym przypadku, należy być bardzo ostrożnym w podejmowaniu ważnych decyzji, zrewidować swoje podejście do życia. Kłamstwa, nieuczciwość w stosunku do innych ludzi, na pewno mają wpływ na stan drzewa dolara – wskaźnik środowiska.
 • Często jest to zjawisko jest spowodowane nagromadzeniem ujemnej energii w pomieszczeniu. Dlatego pilne zapotrzebowanie na mieszkania z ogólnej czyszczenie i wyrzucić wszystkie śmieci, zwłaszcza z antresolą i szafy!
 • Także miło spędzić procedury czyszczenia domu przy świece, wodę święconą i modlitwę.
 • Ważne jest, aby zmienić swoje zachowanie: przekleństwa, wyzwiska, zwłaszcza – mat i przeklinanie powinien nigdy wyjść z pokoju!
 • Każda roślina reaguje dobrze na dobre i łagodne słowa – powinna być skierowana do kwiatu, nagradzając go delikatnie epitetów. Czasami można szeptać coś zapytać milczącą zwierzaka – często pomaga spełnić pragnienie zakładu w przypadku, to nikt nie będzie bolało albo zniszczyć.
 • Ale możliwe jest, że kwiat stanu jest zależny od opieki dla niego?

  Wtedy ma to sens, aby dokładnie przeczytać artykuł o tym, jak o niego dbać. co do paszy, jak przeszczepić tę roślinę preferuje gleby, z jaką powinny być regularnie podlewane.

Aby dać szczęście innym – aby dostać tysiąc razy więcej!

Jest to kolejny ważny punkt, których realizacja może przynieść jego właściciel korzystne wyniki w całym zakresie szkodliwej rośliny o nazwie Zamioculcas. Polega ona na tym, że odwzorowanie tego zakładu nie może sprzedać dzbanek z nowym dolara drzewa – może zanegować wszystkie właściwości rośliny macierzystej, a nawet przenieść je do stanu, ze znakiem minus.

Ale biorąc pod uwagę czystą duszą kwiat jest wielokrotnie w stanie wzmocnić swoje możliwości. Dając każdej osobie otrzymuje wiele razy więcej niż to, co rozstał.

Share →