Domowe maseczki do włosów

Domowe maseczki do włosów

przez Nastia · 18.02.2013

Piękne i zdrowe włosy – kluczem do sukcesu kobiet, nie tylko w swojej karierze, ale także w miłości. Jak wielu mężczyzn, jak kobiet z długimi włosami luksusowe, ale na długość włosów to tylko połowa sukcesu, najważniejsze jest ich stan. Na stan włosów mówi, ich wygląd, na przykład, że twoje włosy potrzebuje opieki i odzysku może powiedzieć następujące objawy: utrata i łamliwe, matowe, łupież, powolny wzrost.

Jak pomóc włosy?

Uwierz mi, aby mieć włosy zdrowe i zadbany wygląd, konieczne jest nie tak. Wystarczy wykonać te proste zasady i większe wykorzystanie doradztwa wymienione poniżej.

1. Użyj odżywki po umyciu balsam. Zmiękcza włosy i nadaje mu piękny połysk. Pożądane jest, aby balsam był tej samej marki jako szampon.

2. Nie należy nadmiernie umyć włosy ciepłą wodą, ponieważ może to prowadzić do zwiększenia ich kruchości. Lepsze wykorzystanie wody o temperaturze pokojowej.

3. Aby włosy lśniły, można spłukać słabym roztworem octu 6%, około 1-1,5 łyżki na 1 litr wody. Po tej procedurze, spłukać włosy chłodną wodą.

4. Maska żółtka bardzo dobre narzędzie do rozwoju i wzmocnienia włosów. Żółtko należy wcierać w mokre włosy na 10-15 minut. Ta maska ​​może i powinno być zrobione od 2 do 3 razy w miesiącu.

5. Po myciu włosów, wielu z płci pięknej, ma zwyczaj suche włosy ręcznikiem, co jest bardzo szkodliwe dla włosów i może prowadzić do ich kruchości. Więc spróbuj wysuszyć włosy w powietrzu lub w temperaturze pokojowej.

6. Nie wolno nadużywać suszarka do włosów, żelazko, suszarka do lokówek ITP Gorąca temperatura wpływa na włosy wyjątkowo niekorzystna.

7. Jeśli farbować włosy okresowo, należy wiedzieć, że utleniacz zawarte we włosach oparzenia farby, więc kolor włosów w misce, dodać trochę farby, szampony, będzie chronić włosy przed spaleniem.

8. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosną szybciej okresowo przyciąć końce co 1-2 cm.

Nie zapominaj, że Twoje włosy – to jest twój majątek i swoje bogactwo powinny być chronione. W tytule Domowe maski do włosów, zebraliśmy najpopularniejsze receptur, skuteczne maski, które można przygotować samemu w domu z naturalnych produktów. Tutaj na pewno znajdziesz dokładnie tę maskę, która pomoże włosy zabłysnąć w pełnej krasie.

Share →