Drozd - Leczenie może być proste

Drozd – Leczenie może być proste

Prędzej czy później, większość kobiet ma pochwy drożdże. I to nie jest trudno zgadnąć dlaczego, powtórzył jej innych kobiet lekarzy. Środowisku pochwy – delikatny ekosystem, bilans jest łatwo zakłócony przez czynniki zewnętrzne. Zwykle pokojowo współistnieć pochwy zamieszkana mikroorganizmów, w tym grzyby i drożdże (Candida albicans Candida białawe).

Agresywne czynniki zewnętrzne, takie jak antybiotyki, może zabić niektóre bakterie, zapobiegając konkurentów Candida i staje się przyczyną pleśniawki. W rezultacie, należy pomnożyć gwałtownie i nie ma pochwy candida lub dopochwowego drożdże. Jest to jeden z najbardziej powszechnych form zapalenia pochwy, co oznacza, zapalenie błony śluzowej pochwy.

Wszystkie ofiary tego zakażenia (który ma tendencję do nawrotów) zgadza się, że przejawy jej bardzo nieprzyjemne objawy są zwykle z pleśniawki: swędzenie w miejscu, gdzie nieprzyzwoite swędzenie, pieczenie podczas oddawania moczu, a czasem grube białawy absolutorium.

Leczenie domu pleśniawki

Jeżeli lekarz potwierdzi, że masz drożdże to, a nie inne zakażenia, będzie przepisać standardowe środki przeciwgrzybicze. Jednak sukces leczenia zależy od Ciebie.

Oczywiście – do końca. Co przeciwgrzybiczy lek nie będzie określona przez lekarza, należy ściśle przestrzegać zalecanego schematu dawkowania. Przerwanie leczenia, skupiając się na zniknięcie objawów, będzie nawrotu, bo tylko grzyb wycofali się, ale nie poddawaj się.

Wszystko dobre. W normalnych pochwy drożdże czopków OTC (świeczki) i kremów, na przykład ginodaktrin, Diflucan lub fljukostat Monistat dość skuteczny. Jeśli już candida zapalenie pochwy i wiesz, jej objawów, zachęcamy do korzystania z tych funduszy.

Zakończy wroga w jego legowisku. Użyj świece i kremy przed snem, tak aby były one utrzymywane w pochwie dłużej. Wprowadź aplikator do pochwy tak daleko, jak to możliwe, że z siedzącej rozprzestrzenianiem nogi, albo jeszcze lepiej, leżąc na plecach z kolanami zatrzymał się do jego klatki piersiowej.

W trakcie leczenia, należy użyć podkładki dystansowe, aby utrzymać brudne ubrania.

Jak leczyć grzybicę

Oprócz tych środków, w leczeniu infekcji pochwy drożdży i zapobiec ponownemu wystąpieniu pomoże następujące pomocne wskazówki kobiet lekarzy.

Octowy łuku. Nawroty zapobiec pleśniawki nawracające (nie więcej niż raz w tygodniu) z rozcieńczonym occie nawadniania. Zabieg ten zakwaszenia środowiska pochwy, co niekorzystne dla drożdży.

Wymieszać dwie łyżki octu z bezbarwnego 1 litr wody i używać standardowej strzykawki, kupione w aptece.

Kobiety lekarzy uważa, że ​​nie jest konieczne stosowanie gotowych rozwiązania douching, a jeżeli tak, nie częściej niż raz w tygodniu. Fakt, że te rozwiązania są zabity wraz z „dobrych” bakterii mlekowych (Lactobacillus), które konkurują z grzyba drożdżowego.

Jogurt z zewnątrz. Uważa się, że jogurt zawierający krewnych „dobrych” bakterii z pochwy, pomaga przywrócić normalną mikroflorę. Spróbuj smarować je przed snem pochwy, wystarczy użyć naturalny produkt z żywą kulturą i bez cukru.

Jogurt środka do leczenia pleśniawki. W jednym z badań wykazano, że u chorych z nawracającym zakażeniem pleśniawki pochwy zaczęły pojawiać się i zanikać wolniej po zaczęli jeść jogurt codziennie. Kobieta jogurt przynosi podwójną korzyść. Po pierwsze, żywności o niskiej zawartości tłuszczu, który ma wysoką zawartość białka i wapnia, a drugie źródło (bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus), pomaga normalizować mikroflorę ciała.

Lekarze doradzają swoim pacjentom zjeść 250 gramów „live” jogurt codziennie.

Marchew – popularne leczenie pleśniawki. Według niektórych lekarzy, marchew i innych produktów spożywczych bogatych w beta-karoten (naturalnego pigmentu, który jest przekształcany w organizmie w witaminę A), chroni przed pleśniawki. Badania wykazały, że komórki pochwy kobiet z tej infekcji mają znacznie mniej beta-karotenu niż normalnie.

Ekspertów uważa, że ​​jego rola charytatywne związane z pobudzeniem układu odpornościowego.

Beta-karoten w wielu marchew, szpinak, brokuły, słodkie ziemniaki, pomarańcze i morele.

Zastosowanie bawełny. Candida preferuje ciepłe, wilgotne środowisko. Doradza zachować krocza suche i chłodne, a do tego nosić bawełnianą bieliznę, rajstopy z wkładką bawełnianą i wszystkie luźne ubranie.

Jeśli nie wiesz, jak leczyć grzybicę – Kukurydza na pomoc. Oczywiście, nie to, co myślisz. Aby pachwiny obszar był suchy, proszek jej kukurydziana, który pochłania wilgoć, porady lekarza.

Sport i powietrza. Obcisła odzież sportowa promuje grzybicę pochwy. Jest tak, ponieważ, z jednej strony, zwykle potu, ale na inne – co zapobiega wentylacji chłodzącej.

W krótkich spodenkach działać lepiej niż spodnie, ponieważ powietrze jest rozprowadzane w niej. Dres i wybrać tkaninę wolnego i gęstych splocie.

Dół stroju kąpielowego. Idąc wzdłuż plaży w mokrym kostiumie kąpielowym przylegającej promować drożdże hodowlaną w kroczu. Przynieś na plaży dwóch kostium kąpielowy – pływać, natychmiast zmienić na sucho.

Precz z cukierków. Kobiety z cukrzycą i zdrowych miłośników cukru (nadużyć, że nikt nie powinien) prawdopodobnie podatne na grzybicę pochwy. Gdy wysoki poziom glukozy we krwi, a jego wielu śluz.

Cukier – to jest główny drożdży uczta i co to jest, szybciej się mnożą.

Share →