Dyni kaszka z ryżem

Dyni kaszka z ryżem

Kalorie: Nie podano

Czas przygotowania: Nie podano

– masło;

– soli i cukru.

Przygotowanie

Dyni należy pokroić na kawałki. Usunąć pestki i skórki i pokroić na mniejsze kawałki, umieścić je na patelni, dodać trochę wody, aby warzywa są spalone, a potem niech jego sok. Gotowanych na wolnym ogniu, aż dynia, czyli powinien być miękki. Jeśli dużo wody, podobnie jak ja, nie domyślał się, dynia jest gotowy, i dużo płynu, nie martw się.

Odrzucam kawałki dyni na durszlak.

Ryż ugotować oddzielnie, choć wprowadzenie go polega niemal gotowy dyni. Gotować ryż na mleku w dyni owsianka. Krupa też powinno być dobrze ugotować.

Gdy wszystko jest gotowe, dodajemy masło, dużo – masło owsianka nie zepsuje.

Teraz dyni owsianka z ryżu gotowa, by stać się realne. W blenderze umieścić dyni i bicie. Następnie dodać ryż. Jeśli płyn jest mała, dopełnione mleka (w wodzie). Kiedy to wszystko zamienia się w papkę, przeciery, zatrzymać rezygnacji.

Przełożyć z powrotem do garnka i dodać sól, cukier i masło do smaku, jeśli trochę.

Przy okazji, można tylko obniżyć dyni i dodać ryż. Krem z dyni włożyć do garnka z ryżem i znowu, soli, dodać cukier i masło. I on i inna opcja jest dobra dla twojego.

Że takie jest otrzymywany z dyni owsianka z ryżu – zawsze pyszne, piękne, apetyczne. Doskonałe śniadanie, zdrowe danie dla dzieci.

Share →