Dysplazji 1, 2 i 3 stopnie

Dysplazji 1, 2 i 3 stopnie

Leczenie laserem dysplazji szyjki macicy

Dysplazja szyjki macicy – ta zmiana w komórkach nabłonka szyjki macicy, wygląd nietypowych komórek niedojrzałych, niebezpieczne możliwe zwyrodnienia w raka. Dysplazja szyjki macicy jest za warunek przedrakowe i wymaga obowiązkowego leczenia.

Stopień dysplazji szyjki macicy

W zależności od głębokości i zmiany w komórkach izolowanych wypowiedzi:

dysplazja szyjki macicy 1 stopień — lekkie, małe zmiany w komórkach, wpływa tylko na dolną warstwę nabłonkiem wielowarstwowym płaskim podszewka część pochwy, szyjki macicy;

dysplazja szyjki macicy stopnia 2 — umiarkowane zmodyfikowane komórki w dolnej i środkowej trzeciej nabłonka;

dysplazja szyjki macicy 3 klasy — ciężkie zmienionych komórek we wszystkich trzech warstw naskórka, to cancer nieinwazyjne, raka in situ (nieinwazyjną, to nie ma wpływu na inne tkanki niż nabłonka naczyń, nerwów, nie przenikają do warstwy mięśni).

Przyczyny dysplazji szyjki macicy

W rozwoju dysplazji są ważnymi przewlekłe procesy zapalne w kanale szyjki macicy), szyjki macicy (infekcje narządów płciowych. Jednak najczęstszą przyczyną — negatywny wpływ na komórki ludzkiego wirusa brodawczaka (HPV), 6, 11, 16, 18, 31, 33 i 35 typów. HPV – bardzo często zakażenie, które może spowodować dysplazję i brodawki narządów płciowych w okolicy narządów płciowych, odbytu, brodawek na innych częściach skóry.

Obecnie, szczepionki, która może chronić dziewczyny, dziewczyny, kobiety z najgroźniejszych odmian raka HPV. Szczepienie prowadzi się trzy razy w odstępach 2 i 4 miesięcy. Wyszkolony do szczepienia szczepionych i można w naszym Centrum.

Share →