Dżem z arbuza (arbuza miód)

Dżem z arbuza (arbuza miód)

Składniki:

Wystarczy tylko ciało arbuza, ona jest słodka sama w sobie i nie wymaga dodatku cukru. Cóż, można trochę więcej wanilii.

Zazwyczaj dżem z arbuza skórką, ale szczerze mówiąc, lubię jeść to zacięcie nie zostanie dostarczona. Tak słodki i wszystkim smak cukru. Dużo smaczniejsze tzw miodu Arbuz, która pochodzi z gotowanego soczysty arbuz masy, jest również rodzaj dżemu.

Jam przepis:

Miąższ arbuza wcierać przez sito, obciążenie przez dwie warstwy gazy, umieszczone na małym ogniu. We wrzeniu piankę usuwa się. Paruje, co jakiś czas mieszając, aż sok arbuza aż objętość zmniejsza się 5-6 razy.

Dodaj wanilię.

Jeśli to konieczne, rzuca na banki.

A jam przepis skórki arbuza, gdy nagle ktoś nadal zainteresowani:

1 kg miąższu arbuza peelingi, 1.4 kg cukru, 1/2 łyżeczki kwasku cytrynowego.

Od zewnątrz peelingów arbuza usunąć warstwę stałą, korka pokroić w plasterki i pominąć je w wrzącej wody, gotować do miękkości. Następnie woda jest odprowadzana, wypełnić skorupę z 70% syropu cukrowego i gotować, aż plasterki stają się przezroczyste. Dodaj kwas cytrynowy lub skórkę z cytryny. Właściwie sam skorupy praktycznie bez smaku, jest pożądane, aby dodać dżem pomarańczowy jest, na przykład, w co najmniej lub wanilii.

Share →