Dzianie

Dzianie

Masz już dość monotonnych „klonowanych” rzeczy, co więcej, są za wygórowaną cenę? Następnie spróbuj połączyć słusznie własnymi rękami! Modny sweter lub delikatna bluzka dla Ciebie, ciepłe skarpety i rękawiczki dla dziecka, przytulny sweter dla jej ukochanego męża – wszystko, co cię w życie.

Dowiedz się, na drutach proste. Rozwój najprostszych metod zajmuje bardzo mało czasu, a sprawa, wykonany własnymi rękami nosić szczególnie miłe.

Kliknij wyrobów dziewiarskich powinny być stworzone z wyborem modelu. Nowoczesne magazyny oferują wiele gotowych schematów i wzorów, dosłownie krok po kroku. Jednak początkujący w drutach niektóre programy i symbole mogą być jasne, co produkt wydaje się zbyt skomplikowane.

Tak więc, potrzeba igły i nici. Szprychy są różne: zwykłe, wyroby pończosznicze, okrągły, pomocnicze. Zwykłe proste szprychy mogą być różnej długości i średnicy.

Średnica szprychy w zgodzie z jego numerów, więc na przykład oznaczenie „szprychy №2» należy rozumieć jako „szprychy o średnicy 2 mm.”

Przędzy dziewiarskich mogą być bardzo zróżnicowane. Oprócz tradycyjnych włókien wełnianych dla wiązania jest również przędza bawełniana, jedwab, kaszmir, moher, angora lub przędzy z mieszaniny różnych włókien.

Gdy zgodnie z wybranym modelem wybrane przedmioty niezbędne igły i przędzy, czas zacząć dziewiarskich. Dziania każdy produkt zaczyna zestawu pętli. Zawiasy zwerbował szprychy inaczej, w zależności od rodzaju krawędzi, które chcesz otrzymywać.

W zestawie pętli, wzmocnienie pętli na dwóch razem i dokręcić tak mocno, szprychy, jak grube powinno być lepkie. Przez dzianie rozumie się gęstość ilość na jednostkę długości pętli z dzianiny (zwykle 10 cm).

Do zestaw pętli Gwint odwijana z cewki, którego długość jest dwukrotnie większa od szerokości przyszłego materiału. Zacisnąć końcówkę roboczą wątku na lewej ręce, wątek ma przejść przez palec wskazujący i kciuk pętli skręcie. Koniec pracy z wątku i wątku, rozciągającej się od cewki, przytrzymaj pozostałe trzy palce lewej ręki.

Pociągnij nić między kciukiem i palcem wskazującym lewej dłoni, umieścił je.

Szprychy przejść od dołu do góry w pętli na kciuk, chwyć ciąg palcem wskazującym i pociągnij go do pętli na kciuk. Pętla, usuń kciuk i powtórzyć. W ten sam sposób, w dalszym ciągu zdobyć pętli aż do osiągnięcia pożądanej ilości.

Pamiętaj, że w opisach wzorów i gotowych produktów pierwszych i ostatnich pętli nie są uznawane. Są one zwane krawędzie. Dlatego, jeśli opis produktu stwierdza, że ​​konieczne jest, aby wybrać pętle 15, oznacza to, że tarcza 17 jest konieczne, ale pętla wzory krawędzi vyvyazyvanii nie jest zaangażowany.

Po zakończonej zestawu pętli, jedna igła jest usuwana, są oceniane w drugiej szprychy pętli. Teraz możesz zacząć vyvyazyvaniyu pętle. Głównym pętli stosowany we wszystkich rodzajów dzianin produktów – jest dobre a co złe pętli.

Dzianina je w ten sposób.

Przednia pętli. Istnieją dwa sposoby na drutach zawias przedni. Klasyczny sposób: wprowadzić igłę do pętli od prawej do lewej, na własną rękę, chwyć przędzy pracy leży na palcu wskazującym i pociągnij pętlę do tyłu, pętli po lewej resecie szprychy.

Drugi sposób dziania przednią pętlowe jest określany przekroczyła przednią pętlę lub „Babcia” pętli. Odbywa się w następujący sposób: igły, aby wprowadzić w ruch od lewej do pętli od razu chwycić nić roboczą i wyciągnij go przez pętlę, pętli off.

Źle pętli. Jak to jest w przypadku pętli twarzy, bełkot pętle również zgadzają się na dwa sposoby: klasyczny i kciuki. W klasycznej wersji dla pętli provyazyvaniya bełkot jest niezbędne do określenia wątek roboczy po lewej igły, prawo wprowadzić wątek igły w pętli nad ruchem i od prawej do lewej, wyciągnąć igłę w prawo, rzucanie podczas pracy wątek trochę więcej na lewo.

Dalszy ruch z dala od ciebie złapać odpowiednie szprychy wątek pracę i pociągnij pętlę resetowania pętli.

Dla provyazyvaniya bełkot przekroczył pętli Praca rzuca nici po lewej igły, prawa ręka jest wprowadzany do obiegu od lewej do prawej się, wątek roboczy jest zainteresowany ruchu siebie i pociągnął nową pętlę.

Share →