Dzianina koralik warkocz-lasso

Dzianina koralik warkocz-lasso

Lasso – jest długa szyja dekoracji, z luźnymi końcami, które mogą być wykonane z różnych materiałów (koraliki, łańcuchy, linki… ), A także z wielu różnych technik (różnych rodzajów tkania, dziania, kolekcja… ). Zasadniczo lasso są bardzo uniwersalne i mają ozdoby, Transformers: mogą być noszone jako naszyjnik i paciorki, jak pasy i bransoletki, dając im zupełnie inny kształt i regulowania długości poszczególnych węzłów dekoracyjnych.

Ten MC omówi tworzenie wyjścia-kulki wykorzystać przykład Lariat Lariat mój niebieski transformator.

– Koraliki matowy niebieski numer 10

– koraliki №10 kolory metaliczne «Platyna»

– Knitting YarnArt Canarias biały

– Szydełko 0,75

– Igła ziarna (na zestaw koraliki na sznurku)

– akcesoria i kulki do dekoracji i wystroju wszystkie szelki

– Okrągłe, maszynki do strzyżenia, nożyczki

Wszystko, co potrzebne można kupić w sklepie internetowym HandMadeMart.net

Teraz w porządku.

Podstawą mojego forda jest podłączony polustolbikom Okiełznaj wybrzuszona 6 koralików w przedziale 120 cm. Na wiązki dziewiarskie polustolbikom powiedziałem w moim MK uprzęży drutach dla początkujących.

Następnie wybór włókien. Wybrałem białą nicią, ponieważ praca z koralików przezroczystych i chciałem, aby kolor głębszy i bardziej miękkie.

Przyjrzyjmy się bliżej przyjrzeć się nowej przędzy pończoch czasu pracy i nadal dziewiarskich.

1. Wpisz wątek do pętli pod węzłem i ekscytujący nowy wątek roboczego.

2. Związek nowy wątek pracy z pozostałościami starego konwencjonalnych podwójny węzeł.

3. Węzeł musi być zrobione tak blisko drutach, więc zazwyczaj wiążą drugą igłę węzeł i używać go zaciska węzeł. Igła jest następnie usuwany, a knot jest dokręcone.

4. Teraz jazdy hak pod następnym węźle po zgrubieniu (czyli nadal pracować, dokładnie tam, gdzie zakończył), przenieść go na prawą stronę i umieścić otwór w górę (jak zwykle robimy, gdy drutach polustolbikom).

Po podłączeniu przewodów i koniec sprawy urządzone, nadszedł czas, aby wystrój. Ponadto, postanowiłem zrobić zestaw do uprzęży Zespół zawieszenia-perełek, które mogą być noszone z opaski uciskowej i oddzielnie (jego długość wynosi 46 cm). Moje zawieszenie składa się z plecionych koralików, które zrobiłem piękne MK Jewgienij Woronow «Koraliki trójkątne barokowy»,

Raz jeszcze dziękuję jej bardzo za tym IC, stosując to nie jest pierwszy i myślę, że nie jest to ostatni raz!

Share →