Dziecko nie jeść i anoreksja u młodzieży

Dziecko nie jeść i anoreksja u młodzieży

Brak apetytu u dzieci nie tylko zawarte w przysłów i powiedzeń.

Dziecko nie jeść.

Ale tu możemy zrozumieć, a nawet poprawne: dziecko nie je, bo nie jest przyzwyczajony jeść trzy posiłki dziennie, to na ogół nienaturalne, dodatkowo, dziecko nie jeść niskiej jakości produktów innych niż naturalne: W przeciwieństwie do dorosłych, wielu zamknąć oczy i żuć z przyzwyczajenia, dziecko rozumie, że można jeść i co jest przeciwwskazane.

Ponadto, jeśli dziecko nie je, ale wielkie życie i cieszy się życiem, co oznacza, aby go zjeść?

Ale jesteśmy zmuszeni do rzeczy dziecka, powodując tam życie i tworząc szkodliwe nawyki żywieniowe.

Ale nie ma potrzeby, gdy trzeba, i kiedy chcesz. A jeśli nie chcesz – nie jest. To wszystko.

Powiedzmy, że zgwałcić jej kota, jeśli nie jeść. A scena z psem, jeśli ona nie chce jeść? Nie, na pewno nie są to zwierzęta, ale ich nawyki żywieniowe znacznie bardziej poprawna niż nasza.

Oni żyją w naturze, a nie przez prawo nie jest do końca jasne.

A nasze nawyki żywieniowe to nic innego nie powoduje otyłości…

Innym problemem jest to, gdy dziecko nie je dorosłych. Nie jest tajemnicą, że większość anorektyki jest wśród nastolatków, a ich młode i kruche ciało nie wytrzymuje takich nadużyć.

I nie myśl, że anoreksja – zjawiskiem nowoczesnym. Miał ten problem wśród młodych ateńska i rozwiązać go po prostu: małżeństwo, żonaty natychmiast. Anorektyki były średniowieczny festiwal – nie mają tę samą łaskę Bożą nie jest jak pierwsi chrześcijanie przemyślany i zaburzeń psychicznych.

A później były przypadki choroby i było masę.

Ale dziecko nie je, wierząc sam gruby. Co zrobić w tym przypadku? Perswazja tutaj nie pomoże.

Możesz skontaktować się z dzieckiem swoją idealną wagę, a w porównaniu z dostępnych. Generalnie, dziecko. co nie jest, biorąc pod uwagę się tłuszcz ma żadnej dodatkowej masy w ogóle.

A potem będzie ciężko. Z idealnym magazynu pokrywa wykonane oświetlenie i Photoshop, denerwujące reklamy odchudzania, tak aby dziecko nie jeść prawie wszystko i jest oszukuje ciebie, jedliśmy kolację w jadalni i nie chce mieć…Co można zrobić?

Aby zacząć żartować z reklamy, a następnie znaleźć na zdjęciach idol internetowe bez photoshopie i córka też nad tymi śmiechem. Nie, nie na gwiazdy filmowej lub modelu, a przede sytuacji.

Następny powinien powiedzieć dziewczynie o korzyściach przydatności i nagrać go na siłownię. Tylko nie w siłowni i wdzięku taniec i aerobik.

Następnie gotować smaczne, ale danie obniżonej kaloryczności.

Zachęcaj dziecko do jedzenia powoli i stopniowo – i anoreksja przekazać.

Share →