Dziecko potrzebuje przestrzeni do gier, więc wnętrze dziecka ...

Dziecko potrzebuje przestrzeni do gier, więc wnętrze przedszkola dla chłopca powinien zawierać tylko najpotrzebniejsze rzeczy: kilka krzeseł, łóżko, miejsce do nauki, gdzie mógł zrobić swoją pracę domową lub rysować, małą szafę do przechowywania ubrań, gdzie i zabawki. Spróbuj zwolnić środku pokoju: Umów meble przed murami – wtedy dziecko może szczęśliwie grać z przyjaciółmi lub biegu, począwszy samolotu.

Ilość mebli ustala rozsądkiem i wielkości pomieszczenia. Przestronny pokój może pomieścić i sofa na relaks w ciągu dnia, i łóżko, gdzie dziecko będzie spać w nocy. Jeśli obszar jest ograniczony, wolą wygodne łóżko – jest bardziej odpowiedni dla zdrowego snu.

Najważniejsze – aby zrozumieć, że dziecko dorasta, a w każdym razie trzeba będzie od czasu do czasu zmienić wnętrze. Krzesła powinny pasować do wzrostu dziecka i mieć wygodne oparcie; Szafa powinna być mała, tak, aby dziecko mogło się ich własne rzeczy. Gdy syn jest trochę starszy – zmienić meble do innego, bardziej „dorosłych” i wygodne.

Uważaj na interes dziecka: dać mu hantle lub powiesić na ścianie baru, jeśli interesuje się sportem. Zdobią ściany z plakatów znanych artystów muzycznych, jeśli interesuje się muzyką – wnętrze przedszkola idole chłopiec nie tylko upiększyć zdjęcia, ale również znaczące, motywowanie do osiągnięcia twórcze wyżyny.

I pamiętaj, aby dać mu możliwość uczestniczenia w wyborze wnętrza. Pamiętaj, że to jest jego pokój, a on ma prawo do jego aranżacji według własnych pragnień. Wtedy twój syn będzie rosła niezależna i pewna siebie, która będzie miała wpływ na całe jego późniejsze życie.

Wnętrze pomysłów dla chłopców pokoju

Share →