Dzisiejszy styl ubierania

Dzisiejszy styl ubierania

Cechy stylu wieczorem

Wśród różnych stylów odzieżowych można odróżnić trend w modzie, że nie zmienia się jego tradycji przez wiele lat. Ten styl umysłu jest całkiem pewne, dress code, cofnij się, że jest po prostu niemożliwe. To, oczywiście, mówić o stylu strój wieczorowy.

Jakie zdjęcia można sobie pozwolić iść do świętowania?

Biały krawat

Taki znak na zaproszenie można zobaczyć, jeśli planowane szczególnie uroczyste wydarzenie. Mówi, że na ceremonii musi pojawić się w pełnym stroju wieczorowym.

Dla mężczyzn, oznacza to, że musisz umieścić na czarnym płaszczu. Jako obowiązkowe dodatki, można nazwać białym muszka, kamizelka i rękawiczki. Frachnyh koszula dickey powinno być dobrze nakrochmalony.

W kieszeni na piersi musi być obecny białe chusteczki.

Oprócz tych działań powinien być bardzo ostrożny, aby wybrać buty. Mężczyźni powinni wybrać czarne lakierki buty, kobiety – na wysokich obcasach z zamkniętym toe.

Jeśli impreza odbywa się w sezonie jesiennym i zimowym, wybór odzieży będą musiały zawierać bardzo odpowiedzialny. Płaszcz z czarnym kołnierzykiem welurowej można jednorzędowy lub dwurzędowy. Ma być wykonane na zamówienie z wysokiej jakości cienkiej wełny.

Płaszcz uzupełniać biały szalik i rękawiczki.

Kobiety na ceremonii pojawi się w długiej sukni wieczorowej, czarny lub dopasowanie rękawic sukienka i czarne buty na wysokim obcasie. Ponadto, można użyć wraz miniaturowym torebce. W każdym razie niedopuszczalne nagie ramiona, luźne włosy, biżuteria.

Czarny krawat

Jeśli jest zaznaczone zaproszenie Czarny krawat. że mężczyźni powinni nosić smoking. Spotkanie towarzyskie, które rozpoczyna się po piątej wieczorem, zakłada istnienie kurtkę z długimi klapami jedwabiu. To może być biały, czarny lub kości słoniowej.

Tuxedo sobie tylko czarne spodnie. Należy także pamiętać, nosić białą koszulę, który ma stabilną swoistą styl i bar, za którym czai się perłowymi guzikami. Buty muszą być czarne, ale w żadnym wypadku nie lakierowane.

Wymagania dotyczące odzieży damskiej pokrywa się z wydarzeniami ubioru Biały krawat. Jednak kolory mogą być mniej konserwatywne.

Rosyjski dress code

Rosyjskie działania różnią się nieco od międzynarodowej. Na przykład, na zaproszeniach może być znak Razem Black, Red Party, Lady in White. Ponadto, istnieją formaty takie wydarzenia – Business Najlepsza lub Biznes Tradycyjny.

Biznes Najlepsza zapewnia ubioru, który jest przeznaczony dla odpowiedzialnych praktyk biznesowych. W takich przypadkach, mężczyźni noszą jednorzędowy lub dwurzędowy garnitur, białą koszulę i krawat. Strój może być niebieski, jako dopuszczalnego pasma.

Buty muszą być czarne.

Kobiety powinny pojawić się w garnitur, białą bluzkę i buty z niskich obcasach. Rajstopy być cielisty.

Biznes Tradycyjny jest dress code jest zwykle spotkanie biznesowe. W takich przypadkach właściwe normalny strój biznesu.

Kod suknia jest konserwatywny tyle, że jest najmniej podatna na wpływy mody. Dlatego też, wybierając ubrania dla działalności, należy najpierw skupić się na formie spotkania. Pozwoli to zaoszczędzić od ewentualnych błędów, i nigdy nie znaleźć się w niezręcznej sytuacji, ze względu na fakt, że wybraliśmy zły strój.

Share →