Eliminuje zapach potu z ubrania!

Eliminuje zapach potu z ubrania!

Korzyści: nieszkodliwe dla zdrowia, tanie

Jest taka delikatna kwestia, jak pocenie się. Zbyt leniwy, aby pamiętać, wiadomo o jej przyczynach i udowodnić bezduszne ignorantem, że ludzie, którzy cierpią z powodu tej obsesji, nie jest obca norm higieny i istnienie duszy dezodorant znany.

Znalezione w internecie wiele forów na ten temat i był zaskoczony, jak kilka przydatnych wskazówek, ale chamstwa wiele stron. Zapytaj, jest zmuszony wyrzucić ubrania, ponieważ konwencjonalne proszki nie rozwiąże problemu. W tym ciepłym początku odzieży "zapach" bezpośrednio po umyciu niż produkty po prostu nie przetworzone. Nie "Vanisha" i antisobachi spraye nie pomagają, ale zwykle sody pomoże!

Weźmy potrzebne proszku sody, rozcieńczyć wodą do konsystencji płynnej śmietany, rozłożone rzeczy od wewnątrz pod pachami lub rozkoszować całkowicie nasyconego roztworu sody, pozostawić na około dwie godziny, obmyj się w zwykły sposób i wysuszyć na otwartym powietrzu. Zauważysz różnicę!

Ponadto, jeśli czyste pachy po kąpieli smarować roztworem sody lub sody pripudrirovat i tak zostawić bez mycia, potu, nawet stojąc na zewnątrz, nie pachną.

Oraz fakt, że soda jest nieszkodliwy dla skóry, zwłaszcza w porównaniu z antyperspiranty, dane nie wymagają :).

Share →